Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

„Erotická masáž od 2 masérek je vrchol blaha,“ tvrdí majitelka salónu

Erotické masáže jsou velmi populární a vyhledávané uvolnění. Pokud si je však představujete jen jako škrabkání zádíček s happy endem, rozhodně nepřehlédněte rozhovor s majitelkou erotického masážního salónu. Dozvíte se zajímavé detaily a čeká na vás i pár tipů, díky kterým pro vás bude masáž vždy příjemným zážitkem.

Tělo a jeho potřeby

1) Aleno, jste majitelkou erotického masážního salónu Matahari. Vzpomenete si na moment, kdy vás poprvé napadlo salón založit a proč jste se tak vlastně rozhodla?

Ráda bych řekla, že to byl můj sen vždycky a teď se mi splnil, ale pravda je taková, že se jednalo o investiční záměr, který vznikl na základě uvědomnění si několika faktorů: za prvé neexistoval v Praze v té době až na jednu či dvě výjímky kvalitní erotický masážní salón, tedy téměř nulová konkurence. A za druhé jsem viděla přidanou hodnotu ve službě jako takové. Věřila jsem této myšlence a čím déle provozuji Matahari salón, tím více se víra v ní upevňuje.

2) Popularita erotických masáží roste a skoro se zdá, že za posledních pár let vznikla úplně nová oblast erotických služeb. Co podle vás za takovým trendem stojí? Chybí mužům relax?

Ano, domnívám se, že mužům chybí relax. A nejenom mužům, nám všem. Žijeme v neuvěřitelne zrychlené konzumní době, bičujeme se denně v práci k maximálním výkonům, to se logicky propisuje i do mezilidských vztahů či intimního života jedince. Dnešnímu modernímu člověku chybí často něha, čas na vnímání svého těla a jeho potřeb, to má za následek absenci hlubších prožitků na té nejzákladnější lidské úrovni intimity. Erotické masáže, jak je vnímám já a jak je provádíme v Salónu Matahari, pak nabízí jednu z možností v tom širokém spektru na trhu, jak na toto volání po doteku, objetí a odpočinku odpovědět.

3) Velký zájem o masáže stojí také za tím, že je nyní nabízí i běžné priváty, pochopitelně s možností mít sex. Jak na takové nabídky koukáte? Takovou službu nabízely priváty už v 90. letech a možná i dříve. Proto se nedomnívám, že by se zájem o čistě erotické masáže dal přímo spojit s tím, že je inzerují i tyto podniky. Aniž bych chtěla nějak útočit na nabídku privátů, nedomnívám se, že jsou tyto masáže "core" jejich podnikání, tedy nevnímám je asi nijak jinak, než jako jednu z možných forem placeného sexu s příjemnou relaxační předehrou.

Matahari

Žárlivé manželky?

4) Chtějí muži často nějaké speciální službičky a jak jim vysvětlujete, že mají smůlu?

Neřekla bych často, ale občas ano. Pokud to je v možnostech a schopnostech masérky a nepřekračuje-li tento požadavek naše pravidla masáže, pak se snažíme klientovi maximálně vyjít vstříc. Teď mluvím o tom, že chce klient vidět masérku v sexy spodním prádle nikoliv nahou, zažili jsme už i speciální požadavek na uniformu studentky apod. Většinou ale narážíme spíš na speciální požadavky v podobě sexu či orálu. To je asi největší úskalí naší služby, když ji klient "v přímém přenosu" přestane chápat jako dostačující element pro jeho momentální uspokojení a žádá po masérce "něco extra" za příplatek. Bohužel se nám už takhle několik klientů dostalo na blacklist a to je škoda. Ale je to tak. Prostě erotické masáže nejsou pro každého.

5) Myslíte si, že by měly partnerky mužů, kteří vás navštíví váš salón, považovat erotickou masáž za nevěru?

Co si myslím já je nepodstatné. Důležité je, aby to měl vnitřně vyřešené muž, který naše služby využívá. Pohled na erotickou masáž perspektivou nevěry je velmi sporný. Chápu ženy, kterým se to nelíbí, i když mohu argumentovat tím, že je to profesionální služba bez úzké emoční vazby na masérku a bez sexu, ale spíše je to o kvalitě vztahu daného páru a především o tom, jak onen muž k této službě přistupuje. Pro někoho je to čistý relax s benefitem, jedna z dalších forem intimního vyžití, a my samy tak erotickou masáž nejen prezentujeme, ale denně provádíme. Pochopitelně tato interpretace nemusí žárlivé manželky uspokojit, ale jak se píše v článku na toto téma na našem Matahari blogu: žárlivým manželkám jen těžko něco vysvětlíte. Nabízíme i možnost přijít na masáž s partnerkou. Říkáme tomu párové erotické masáže a řada klientů, kteří se nechtějí za nic schovávat, a to se neděje zřídka, navštěvují náš salon se svou polovičkou. Když pak oba z dvojice poznají, jak příjemná může tato služba být, nemají problém dorazit i sólo. Z toho máme vždycky dvojnásobnou radost.

6) Jak vybíráte a školíte nové masérky?

Nové masérky vybíráme asi úplně běžně jako jakýkoliv jiný personalista vybírá své kandidáty. Zadáme pracovní nabídku, vyselektujeme z odpovědí zájemkyně, pozveme je na osobní pohovor a tak dále. No a co se týče školení, tak je školíme dlouho. V podstatě trvá první cyklus zaškolení 14 dní. Nejenom, že se musí naučit samotnou erotickou masáž, projít kurzem na sportovní masáž, ale také musí navnímat etiku podniku, jeho strukturu, fungovat týmově. Většinou se během těchto dvou týdnů ukáže, zda se do Matahari konceptu ona masérka hodí či nikoliv. Je pravdou, že o nás na trhu kolují informace o obtížnosti přijímacího řízení, což nás činí s ohledem i na kvalitu zázemí a výdělky masérek dost atraktivním podnikem. To je na trhu a v tomto oboru zcela unikátní jev. Většina podniků ani neřeší, co má daná slečna za sebou. Prostě ji přijmou, vydělají na ní peníze, ona po čase odejde a takhle stále dokola.

Matahari

TIP: Objevte hi-tech vibrátory Loveo, které přináší do intimního života ještě více potěšení.

I erotická služba se dá poskytovat čistě

7) Co je na práci erotické masérky vůbec nejtěžší a pro koho je taková práce ideální?

Asi psychika. Je to práce, u které velmi rychle dochází k syndromu vyhoření. Naše erotická masérka musí být odolná, profesionální, je třeba, aby dokázala oddělit osobní emoce a aby vnímala každého klienta s úctou k jeho potřebám a momentálnímu rozpoložení. Zároveň je učím, aby neztrácely svou osobnost,tedy aby nefungovaly jako stroje. Protože právě osobnost je nezkopírovatelná. To je to, co naše masérky odlišuje od vetšiny těch ostatních na trhu. Ideální je tato práce pro sebevědomé krásné mladé ženy, které mají rády lidský kontakt, osobní rozvoj, nebojí se života, jsou hravé, rády se učí. Zkrátka buď to v sobě mají, nebo ne. Nic mezitím u nás nefunguje.

8) Jak řešíte bezpečnost masérek při masáži?

S respektem k diskrétnosti našich klientů je nereálné monitorovat samotné masážní pokoje. Avšak masérky mají po celou dobou k dispozici personál podniku - recepční, provozní manažerku, mně. Pokoje jsou nezamykatelné, provoz je velmi tichý a relaxační, nějaký povyk bychom zcela určitě zaznamenaly. Spolupracujeme také s externí bezpečnostní firmou, která je schopná dorazit do pár minut od zavolání. Nečiní nám problém obrátit se na policii. Ale pokud to shrnu, podařilo se nám za tu dobu, co fungujeme, vyfiltrovat už jen v prvotní komunikaci naše klienty natolik, že jsme naštěstí nemusely žádný vážný konflikt řešit.

9) Jaký druh masáže patří k nejoblíbenější a jakou byste naopak doporučila někomu opravdu náročnému?

Nejoblíbenější masáž je erotická hodinová. Trvá tak akorát dlouho, klient stihne dvě sprchy, jednu na přání i s masérkou, masíruje se celé tělo, je dost času soustředit se i na masáž intimních partií, podstata služby je naplněna. Přijde mi to přirozené. V dnešní době jak jsem již zmiňovala není času na zbyt. Fajnšmejkři chodí na delší masáž, třeba dvouhodinovou a objednávají si nějakou extra službu - tou je třeba masáž prostaty, foot job (stimulace penisu chodidly) nebo whirlpool, která je umístěna přímo na pokoji a může v ní klient strávit z celkové délky masáže kolik času jen chce. Náročným bych zcela určitě doporučila královskou 4-ruční masáž. Pro muže vrchol blaha. Dvě masérky sladěné v pohybech, simultánně masírují každičký kousek mužova těla, nalévají horký olej vzájemně na sebe, není asi co dodat. Nabízíme i možnost objednat si přímo do masérny šampaňské či kvalitní víno, už jen stačí přiťuknout si a nechat se hýčkat.

10) Tvrdíte, že nabízíte nejlepší erotickou masáž v Praze. Proč si to myslíte a jak složité je v takovém oboru být nejlepší? Hraje konkurence fér?

Jednoduše proto, že intimita je řadou teoretiků považována za základní lidskou potřebu nezbytnou pro duševní zdraví, pohodu a psychosociální fungování. A my jsme postavili intimitu na našem pomyslném hodnotovém žebříčku na stupeň nejvyšší. Pracujeme s vědomím toho, že i erotická služba se dá poskytovat čistě, eticky, že erotické masérky nemusí být otročící ženy pro špinavého pasáka, že zisky, které ze své činnosti máme, jsou jen druhotným benefitem, formou naší obživy, ale to co nás nutí se stále rozvíjet dál je myšlenka daleko přesahující pouhou výměnu prostředků za službu. A tento koncept je nezkopírovatelný. Nikdo takto v naší branži neuvažuje. Proto jsme nejlepší.

Nejsem avšak se slovním spojením "nejlepší erotická masáž" spokojena a již delší dobu uvažuji o tom, že ho nahradím nějakou větou, co sděluje naše hodnoty. Vznikla vlastně jen jako velmi dobře fungující seo titulek. Ale od té doby, co se tak prezentujeme, se drtivá většina jiných erotických masážních podniků začala titulovat totožně. Tedy už ztratila význam. Tímto se plynule dostávám k odpovědi na otázku, zda hraje konkurence fér. Zeptala jsem se na to nedávno naší provozní manažerky a ona mi jednoduše odpověděla: "My nemáme konkurenci. To, že se někdo tituluje jako erotický masážní salón neznamená, že pochopil podstatu této služby."

Masírovací tahy se naučí každý druhý, věty nebo někdy celé odstavce z našeho webu či blogu kopíruje řada podniků, extra služby, které jsme uvedly na trh v minulém roce, jsou dnes již běžnou součástí nabídek ostatních erotických masážních studií. Takže v tomhle ohledu nehraje fér. Ale ne každý má na to, aby byl kopírován. Tedy díky za "konkurenci".

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)