Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Erotické prádlo: prostředek číslo jedna ke svádění muže

Ráno jako vždy vstala trochu dřív, aby mu připravila snídani do práce. Bylo horké léto, a tak spala nahá a teď, do kuchyně, si narychlo oblékla jen jeho károvanou košili. Když si šel vařit kávu, všiml si jí a pozoroval. Jak se občas zhoupne z nohy na nohu, jak jí spodní lem rozepnuté košile sotva zakrývá zadeček... "To je ale moje košile.", řekl a dlaň nechal vklouznout k jejímu ňadru. Až na jeho košili byla úplně nahá. Za několik vteřin už se opírala o kuchyňskou linku a sténala slastí.

Někdy ženě ke svádění stačí manželova košile... někdy je ale zapotřebí něco rafinovanějšího.

Svádění partnera v době zamilovanosti je něco jako dobrodružná hra s nejistým koncem, která s postupem let ztrácí na motivaci o něco se pokoušet. Ale proč? Vždyť svádění je tak zábavné!

Erotické spodní prádlo jako zaručený tip

Je samozřejmé, že na každého muže platí něco jiného. Jisté však je, že muž se obecně nejvíc vzruší pohledem. Pokud má možnost obdivovat vaší krásu, přinese mu to nejen estetický prožitek, ale také velkou dávku vzrušení.

Erotické prádlo je jednou z nejjednodušších a zároveň nejefektivnějších možností, jak muže vyprovokovat k činu.

S manželem jsme spolu už 8 let, máme dvě děti a máme se pořád rádi. Jenže starostí přibývá a času stráveného jen ve dvou naopak ubývá. Na konci dne už oba málokdy máme chuť na sex. Milujeme se asi tak jednou za dva měsíce, což je žalostné. Jednou jsem vyzkoušela erotické prádlo. Manžel už usínal u televize, když jsem vešla do obýváku. Erotická košilka a krajkové kalhotky s podvazky okamžitě vzbudily jeho pozornost. Byl to nádherný večer. Manžel mou snahu náležitě ocenil. Hanka, 34 let

Nejoblíbenější spodní prádlo mužů? Podvazky a tanga!

Bezmála 80% mužů vzrušují podvazky a podvazkové pásy. Tohle erotické prádlo nemusíte zrovna kupovat jako sexy komplet. Podvazky působí eroticky i jako pouhý doplněk, třeba ke klasickému kostýmku nebo sukni.

Za účelem romantického večera je pro podvazkové pásy ideálním doplňkem klasický nebo erotický korzet. Rozdíl je v tom, že elegantní korzet můžete nosit běžně, třeba jako náhradu za top. Obchody se spodním prádlem obvykle nabízí celé erotické komplety, jejichž součástí jsou právě podvazky, top a kalhotky či tanga ve stejném designu.

A jaký názor mají na podvazkové pásy ženy samotné? Víc jak polovině z nich připadají podvazky nevkusné!

Které dámské erotické prádlo u mužů vede?

Výzkum agentury MindBridge Consulting a Confess Research jasně potvrdil, že na muže nejvíc zapůsobí dámská tanga. Je trochu zvláštní, že ženy na tento fakt obecně ještě nepřišly. Na otázku "jaké dámské spodní prádlo se mužům líbí nejvíc?" odpovědělo "tanga" jen 9% ze všech dotázaných žen. Naopak přibližně 35% žen si mylně myslí, že muže nejvíc vzrušují vysoké podpatky v kombinaci se sexy prádélkem.

Top 5 dámské spodní prádlo, které se mužům líbí nejvíc:

  1. Tanga
  2. Podprsenka
  3. Podvazky a punčochy
  4. Korzety
  5. Košilky

Nejoblíbenější barvy spodního prádla:

  1. Černá (48%)
  2. Bílá (32%)
  3. Červená (11%)
  4. Ostatní barvy (9%)

U mužů vede také průhledné spodní prádlo, které jim dává možnost probudit fantazii, které neukáže vše na první pohled, ale jen poodhalí a muže správně navnadí. Proto se asi velké oblibě těší krajkové kalhotky, podprsenky i košilky s průhlednými košíčky.

Na ženách se mi nejvíc líbí bílé prádlo z krajky. Působí romanticky a něžně. Naopak nesnáším drsné holky s piercingy, tetováním a oblečené v latexu. To mě opravdu nemá šanci vzrušit. Olda, 27 let Asi díky tomu, že jsem sportovec, moje nejoblíbenější dámské spodní prádlo jsou sportovní podprsenky, které pěkně drží ňadra a působí jako top. Když si k tomu žena vezme přiléhavé nohavičkové kalhotky, naprosto mě dostane! Roman, 31 let Jednou si moje partnerka na sebe oblékla korzet s podvazky a tanga. Vypadala v tom prostě úžasně!! Nejvíc mě překvapil otvor kalhotek v rozkroku. Vím, že to existuje, ale nikdy předtím jsem to na žádné ženě neviděl, takže mě to strašně vzrušilo. Tomáš, 29 let

Čeho se raději vyvarujte?

Především lascivního a nevkusného prádélka - to se totiž líbí opravdu jen úzké skupině mužů. Staré seprané kalhotky nejspíš také nikoho vyloženě nevzruší.

Pokud máte kratší a silnější nožky, nejsou příliš vhodné podkolenky, které vám nohy naopak ještě víc zakulatí a zkrátí.

Erotická tanga si může obléknout jak hubená, tak plnoštíhlá dívka, ovšem není zrovna žádoucí, aby se pásky zařezávaly. Platí pravidlo, že čím víc kilo máte, tím víc látky by vaše kalhotky měly mít. Tanga a podvazkové pásy vaši postavu opticky zeštíhlí.

Nejideálnější erotické prádlo je takové, ve kterém se vy sama cítíte pohodlně, a které se zároveň bude líbit i vašemu partnerovi!

A co se líbí Vám, milí muži? Překvapila vás někdy partnerka nějakým erotickým prádélkem - nebo jste naopak erotické prádlo coby překvapení použil vy jako intimní dárek pro ni?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)