Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Skutečná tantrická masáž penisu není jen o sexu. To je nutné si uvědomit především, protože jinak se z masáže stane obyčejná masturbace. Masáž penisu vychází původně z Kámasútry a její tradice je opravdu dlouholetá. Na rozdíl od klasické masturbace či orálního sexu není jejím cílem orgasmus, tedy alespoň ne okamžitý. Velice cenný je fakt, že masáž penisu představuje nezištné poskytnutí rozkoše a vzrušení svému partnerovi. Rozvíjíte fantazii, učíte se poznávat tělo i duši toho druhého. Jak se provádí masáž penisu a co všechno je dobré dodržet?

Masáž kontra předehra

Pravá tantrická masáž penisu je chápána jako samostatná technika, po níž už nenásleduje milostné spojení s ženou. Zážitek je sám o sobě natolik silný, že by dojem z něj jakákoli další sexuální aktivita mohla snadno pokazit. Žena by proto neměla počítat s tím, že jí partner její snahu bezprostředně oplatí. Nic samozřejmě nebrání tomu, aby dnes masáž poskytla žena muži a zítra muž ženě!

Po masáži by mělo následovat pouze uvolnění a zklidnění, kdežto předehra funguje coby prolog k sexu. Techniku klasické erotické masáže lze samozřejmě využít jako milostnou předehru.

Tantrická masáž penisu se obvykle plánuje dopředu, kdežto milostná předehra má často spontánní charakter.

Léčebné účinky masáže penisu:

 • zbavuje muže stresu a napětí
 • pravidelným prokrvením se zlepšuje zdravotní stav penisu
 • střídáním fáze vzrušení a relaxace muž trénuje svou výdrž
 • naučíte se prožívat hlubší podněty ze stimulace

Jak se připravit na masáž penisu?

Masáž penisu není záležitostí na 5 minut. Vyžaduje určitou přípravu, čas a klid. Jak se na ni správně připravit?

Masáž penisu vyžaduje příjemné, intimní a klidné prostředí.

 • zajistěte si příjemný prostor, v němž vás nebude nikdo rušit po dobu alespoň 1-2 hodin
 • zapracujte na atmosféře, vytvořte v místnosti přítmí, zapalte svíčky, použít můžete i éterické oleje a nejrůznější dekorace
 • masáž penisu se nejlépe provádí na nahém těle, ale můžete si samozřejmě obléci nějaké erotické prádlo
 • buďte bdělí a neotupujte svou mysl alkoholem
 • nejezte před masáží penisu žádná těžká jídla
 • před masáží se oba vykoupejte či osprchujte
 • mějte po ruce dostatek oleje – vhodný je masážní olej, emulze na bázi vody, ale i klasický dětský olejíček (kvůli nežádoucímu podráždění sliznic je ideální používat přírodní oleje bez příměsí)
 • ostříhejte si nehty, odstraňte ztvrdlou kůži
 • před zahájením masáže si můžete vzájemně sdělit své přání a představy, jak by vše mělo probíhat

Zásady pro masáž penisu:

 • muž by neměl mít žádný úkol, ale ani cíl, bude jen přijímat doteky
 • žena by měla po dobu masáže věnovat plnou pozornost pouze partnerovi
 • žena nepřijímá během masáže penisu žádné doteky a neměla by se snažit využít tuto chvíli ke svému vlastnímu uspokojení
 • žena by měla po celou dobu masáže s partnerem udržovat oční kontakt
 • žena by měla být v pohodlí, aby z masáže nebyla vyčerpaná

Jak probíhá masáž penisu?

 1. Zaujměte správnou polohu
  Masírovaný se musí cítit co nejlépe, pohodlně a uvolněně. Ideální je, když žena sedí na pevném polštářku a má doširoka roztažené nohy. Muž leží před ní na zádech, hlavu podpírá polštářkem a nohy má přeložené přes nohy partnerky. Penis je tak přímo před ženou, dostupný pro masáž.
 2. Úvod k masáži penisu
  Oba se uvolněte, zklidněte dech, sjednoťte svou pozornost. Žena by si měla zahřát ruce a začít dotyky na kolenou muže. Počáteční fáze masáže penisu by měla mít charakter zvykání si na doteky.
 3. Uvolněte napětí
  Pro masáž penisu je zásadní navození důvěry, uvolnění psychického i fyzického napětí. Proto zpočátku muži hlaďte nohy, vnitřní i vnější stranu stehen, poté varlata, třísla, bříško a nakonec penis.
 4. Přestupte k vlastní masáži penisu
  Pokud ucítíte, že je muž na masáž penisu připraven, položte zlehka ruce na penis a takto chvíli zůstaňte. Poté chyťte kořen a jemně ho stiskněte, přejíždějte jemně nahoru a dolů. Pohyb by měl být plynulý, aby muži dopřál klidného a pozvolného dosažení erekce.Stažením předkožky docílíte vyšší citlivosti. Pozor, aby stažení předkožky pro muže nebylo bolestivé (někteří muži s tímto mají problém).Palec a ukazováček spojte u kořene penisu. Kůže předkožky je napjatá a vy můžete začít s masáží.Na žaludu najdete přibližně stejný počet nervových zakončení, jako na ženském klitorisu. Pokud budete chtít masáž zintenzivnit, zaměřte se právě na žalud.Dalším zdrojem slasti u muže je uzdička (proužek kůže, spojující hlavu a kořen žalud). Reaguje na tření i hlazení a je mimořádně citlivá.
  Při masáži můžete penis hladit, zlehka ho mačkat, vibrovat prsty a jemně ho masírovat.
  Během masáže se obvykle stává, že muž nabývá a zase ztrácí erekci. Jedná se o zcela normální reakci. V podstatě by se měl muž během masáže penisu uvolnit natolik, že nepozná, kdy je jeho penis v erekci a kdy ne. Masáž penisu je zkrátka hodně rozdílná od klasické stimulace během předehry.
 5. Techniky masáže penisu
  Běžná tantrická masáž penisu se skládá přibližně z 20 technik tření, hlazení, tahů a tlaků. Inspirovat se můžete videem
  Spojte palec a ukazováček kolem kořene penisu. Stáhněte předkožku a druhou rukou jemně sevřete varlata. Během napnutí kůžičky penisu využijte i jiné části těla, nejenom ruce. Třete se o penis ňadry, bříškem či tváří.
  Chobotnice: Položte rozevřenou dlaň na žalud a prsty spusťte dolů kolem penisu. Vaše ruka by měla připomínat chobotnici s chapadly nebo rozevřený padák. Rukou následně pohubujte nahoru a dolů. Dlaň se dotýká žaludu a prsty masírují úd.
  Spirála: Pohybujte prsty ve spirálách, kruťte rukama do stran a nebojte se využít jemného sevření nebo intenzivnějšího tlaku.
  Ping pong: Napněte dlaně a penis si vložte mezi ně. Poté si úd předávejte z jedné dlaně do druhé. Pro muže je to příjemné a zároveň tato technika prokrvuje penis
  OK: Palec a ukazováček spojte v gestu OK a poté vytvořeným otvorem sjíždějte po jeho penisu nahoru a dolů. Můžete měnit tempo či směr – zezdola nahoru.
  Mačkaná: Prsty obepínají penis a střídavě ho mačkají a uvolňují. Ruku zpočátku nechte na jednom místě a poté klouzejte po celé jeho délce, otáčejte zápěstím.
  Nehtíky: Využijte nehty k přejíždění jeho varlat. Ne špičkami, ale plochami nehtů, které jsou příjemně hladké a kluzké. Prožitek je jiný než při dotecích bříšky prstů.
  Ždímačka: Jednou rukou penis uchopte na špičce, druhou u kořene a poté s nimi krouživě pohybujte tak, jako byste chtěla vyždímat prádlo. Tato technika samozřejmě vyžaduje něžnost!
 6. Vyvrcholení Masáž penisu by měla trvat alespoň hodinu (někdy se může protáhnout až na tři hodiny). Pro ženu, která svého partnera dobře zná, by neměl být žádný problém orientovat se v jeho vzrušení a prožitcích. Jak již bylo řečeno, samotné vyvrcholení není cílem masáže penisu, nicméně může k němu dojít.
 7. Zklidnění Ve fázi zklidnění by muž měl alespoň 10 minut odpočívat. Žena ho mezitím utírá ubrousky a věnuje mu závěrečnou péči.

Masáže mám obecně ráda a pod pojmem „masáž penisu“ jsem si představila jen klasické honění s orgasmem na konci. Postupně jsem ale přišla na to, že to je mnohem víc a hodně o tom zjišťovala. Rozhodla jsem se to vyzkoušet s přítelem a výsledek byl super. Sice je pořád co zdokonalovat, ale jako zkušenost a oživení sexu perfektní! Jen zpočátku byl problém s tím, že přítel to bral jako klasickou předehru a já ho tudíž musela malinko krotit.
Petra

Podle mě je tantra a pravá masáž penisu jen pro ty, kteří na tyto věci mají povahu. Většině lidí chybí trpělivost, kterou si tenhle druh masáže vyžaduje. Nezaměnit předehru s masáží jako takovou, to chce cit. A pokud to necítíte, je to přirozené. Ne každý musí jít zrovna touto cestou.
Michal

Vyzkoušeli jste někdy s partnerem pravou masáž penisu? Jaký z ní máte pocit? Nebo se na podobnou akci teprve chystáte?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)