Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Jak neskončit v posteli aneb živočišná přitažlivost

Většina párů řeší po nějaké době ve vztahu nedostatek sexu. I když je tomu těžké uvěřit, existují dvojice s úplně opačným problémem. Každá jejich společná chvilka končí vášnivým milováním. Je to problém k řešení?

Na první pohled se může zdát bláznivé hrotit, že po sobě dva lidé neodolatelně touží. Sama jsem před lety v takovém vztahu byla. Chtěla jsem ho hned, jak jsem ho potkala. Fungovala mezi námi speciální chemie. Ani po několika týdnech se nic nezměnilo a já měla potřebu zbavit se kalhotek už jen při vyslovení jeho jména. Byla to nefalšovaná posedlost - živočišná přitažlivost v nejčistší podobě. No prostě divočina.

Z muzikálu rovnou k análku

Několikrát jsme v konverzaci narazili na to, že si v našem orgasmickém vztahu neužijeme žádnou romantiku a sex je vše, co tomu druhému nabízíme. Vyzkoušeli jsme hned několikrát přijít s jiným plánem na trávení společného času ve vší slušnosti, ale nikam to nevedlo. Když jsme šli do kina, rozdali jsme si to po úvodních reklamách. Z restaurace jsme odešli hned po předkrmu. A koukat na dvouhodinový muzikál nám nevyšlo už vůbec. Jen co jsem zahlédla na pódiu Moniku Absolonovou, chtěla jsem ho strčit do zadku.

Živočišná přitažlivost jako problém

Ve zkratce nám plány na nesexuální aktivity nevycházely. Živočišná přitažlivost byla silnější. Možná vám přijde divné stěžovat si, ale věřte, že i toho nejlepšího jídla se člověk přejí. V posteli nás to bavilo, ale chtěli jsme něco víc. Z časté touhy po sexu se stal problém k řešení. Rychle jsme odhalili krutou pravdu. Na rozlousknutí zmíněného problému musí být dva. Tedy v tom slova smyslu, že oba musí táhnout za jeden provaz.

Vibrátory Loveo tady jsou bez ohledu na to, kolik sexu máte. Mohou se stát pomocníkme pro chvíle samoty, ale i šikovnou hračkou pro vášnivé páry.

Jak jsme se vzdali sexu?

Když jsem byla zdrženlivá já, nevydržel to on a přemluvil mě. Když se zase držel na uzdě on, svedla jsem ho. Nápad na absolutní odloučení také neprošel. Museli jsme přijít s geniálním libovolným nápadem, jak ubrat na otáčkách. Jako nejschůdnější metoda se ukázalo reverzní randění. 

Zpět ke kořenům

Prakticky jsme s každou další schůzkou odebírali jednu metu za druhou. Dopracovali jsme se tak daleko, že jsme se jeden večer rozloučili pohým polibkem na dobrou noc... byl to vzrušující a osvobozující pocit. Dokonce tak osvobozující, že to byla naše vůbec poslední schůzka. Oba jsme vycítili, že sex bylo to, co nás spojovalo. Nebo tedy spíš svazovalo. Nedávalo smysl do toho znovu spadnout. Oba jsme považovali za velký úspěch, že se nám podařilo vymanit z nadvlády návykových orgasmů. Vztah založený na sexu může fungovat v případě přátelství s výhodami. To však nebyl náš případ. Oba jsme hledali v té době něco víc. Ale zavzpomínat si na naše randění pozpátku mi tak jako tak ještě dnes rozproudí fantazii.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)