Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Jděte s dobou a sex vás nudit nebude!

Hledat složitosti v sexu je hloupost. Je to ve skutečnosti velmi prostá záležitost, nicméně právě to je ten důvod, proč může po čase sklouznout k nudě a stereotypu. Tím nemyslím pouze intimní chvilky v dlouhodobém vztahu, ale cestu k orgasmu jako takovou. Jak si tedy intimní chvilky oživit? Stačí jít s dobou a pustit si do života nové trendy!

Doopravdy nemusíte být geek a fanoušek sci-fi na to, abyste měli přehled. Technologie a novinky si vás najdou, je pouze zapotřebí dát jim šanci. Ignorování vývoje v oblasti lidské intimity zcela upřímně moc nechápu. Lidé se bojí zkoušet nové věci a stačí jim to, co již vyzkoušeli. Docela se divím, že někteří stále ještě nepoužívají kondomy z ovčích střívek, když si tak potrpí na minulosti. Pro všechny ostatní jsou tady vychytané novinky a technologie, které jsem pro lepší přehled rozdělila do tří oblastí.

Oblast č. 1: Teleport vzrušení

Flirtovat a udržovat vzrušení na dálku bylo v době SMS a drahého volání minimálně dost nepohodlné. Dnes už naštěstí máme možnost s člověkem, kterému se chystáme v noci vy***** mozek z hlavy, vyměňovat zprávy do zblbnutí. Nebo si toho člověka rychle a bez komplikací najít. Tím rozhodně nechci motivovat k používání internetových seznamek, které jsou často plné falešných profilů, úchyláků a exostů, kteří se ve skutečnosti ani seznámit nechtějí. Spíše narážím na sociální sítě a chytré aplikace. Bez ohledu na věk si vyzkoušejte sexovat na Snapchatu, najděte si sex na jednu noc přes Tinder, zamilujte se na Twitteru, zorganizujte grupáč přes událost na Facebooku. Ohrnováním nosu nad těmito možnosti se připravujete o kopu srandy. A ne, vážně nejsou jen pro puberťáky.

Tinder patří k jedněm z vůbec nejoblíbenějších seznamovacích aplikací a jeho popularita roste rychle i u nás. Údajně ji používá již více než 100 tisíc Čechů. Aplikace vám servíruje profily a vy se rozhodujete o tom, kdo se vám líbí a nelíbí. Stejně hodnotí váš profil ostatní uživatelé. Jakmile dojde ke shodě, máte možnost chatovat a domluvit se na setkání. Moje zkušenost je taková, že na Tinderu doopravdy máte možnost narazit na atraktivní a na první pohled úplně normální lidi. Žádná seznamková žumpa.

Oblast č. 2: Erotické gadgety

O tom, že banán není úplně ideální erotická pomůcka, jsem již psala v ultimátním průvodci ženskou masturbací. Hračky pro dospělé prochází rychlým vývojem a já jsem vážně ráda, že se od plastových kšuntů se směšným vzhledem dostáváme k designovým skvostům s řadou zajímavých funkcí. Zahoďte tedy starého vibrouše do popelnice a nafukovací pannu raději propíchněte špendlíkem. Skoro mi přijde, jak kdyby se kamenné sexshopy již 10 let zbavovaly starého zboží, protože pulty většiny z nich moderní přístup nenavštívil. Je to škoda, protože změn je opravdu hodně.

Skvělým důkazem pokroku jsou ostatně i vibrátory Loveo, mezi kterými najdete luxusní modely s různými senzory a model ovládaný hlasem. Mezi další nové funkce ve světě pomůcek patří propojení s různými aplikacemi, možnost bezdrátového ovládání, rychlé dobíjení a v neposlední řadě také nové materiály. Vznikají také úplně nové kategorie pomůcek od simulátorů orálního sexu až po realistické panny a pánská torza.

Mám bohatou sbírku erotických pomůcek. Když se na trhu objeví nějaká novinka, mám chuť vyzkoušet, jak funguje a co dokáže. Často vybírám i podle použitých materiálů a celkového zpracování. Drnčící vibrátor z levného plastu bych si již nikdy nepořídila. Stejně tak jsou podle mě již dávno pasé obří vibrátory, které mají tisíc otáček za minutu a k tomu blikají dvaceti barvami.

Oblast č. 3: Virtuální ráj

Byla jsem zrovna nakupovat v obchodním centru, když jsem si všimla nového stánku s možností vyzkoušet si virtuální realitu. Opět mi to připomnělo, že bych si měla nějaký ten headset přeci jen pořídit. Proč? Určitě nechci jezdit na horské dráze, prolétávat se nad Prahou nebo zabíjet zombíky. Chci sledovat porno ve virtuální realitě! Podle prvních ohlasů je právě tohle budoucnost. Připadáte si opravdu přímo na místě a v kombinaci s vhodnou stimulací se jedná o hodně věrný zážitek. Pro chlapy především, protože jsem moc klipů zdarma vhodných pro ženy zatím nenašla. Ale existují, což je jednoznačně dobrá zpráva. Headsety pro virtuální realitu jsou již docela dobře dostupné a když vás nebude bavit využívat je při sledování péčka, můžete je připojit třeba k hrací konzoli.

Věřím, že za pár lety headsety doplní speciální obleky a další pomůcky, které budou společně spolupracovat. Natáhnete se na gauč, zapnete video a budete se modlit, aby nikdo nepřišel. Věrná náhrada sexu? Těžko říct, ale já budu u toho!

Pustíte si technologie k tělu?

Pro vzrušující předehry a nezapomenutelný orgasmus nepotřebujete technologické vychytávky. Jsem ale 100% přesvědčená o tom, že testování zatím neozkoušených věcí a nové zážitky jsou důležité. Vyzkoušejte jít s dobou a třeba se z vás ještě stanou sexuální průkopníci!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)