Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Už v dobách starověkého Egypta si muži pokoušeli zvyšovat touhu na sex pokrmem ze sušeného krokodýlího penisu. Doba naštěstí dost pokročila, a tak dnes máme na výběr mnohem chutnější krmě, která jsou svým afrodiziakálním účinkem neméně atraktivní než Egypťany ověřený krokodýl. Lidé hledali způsoby, jak zvýšit potenci a chuť na sex, snad od pradávna. Nejrůznější nápoje a potraviny pak získaly název podle Afrodité, bohyně lásky, která afrodiziaka používala k tomu, aby si podmanila nejvlivnější muže světa.

vanilková zmrzlina = zesilovač orgasmu
Málokdo určitě ví, že kalcium, které je obsaženo ve vanilkové zmrzlině, dokáže zesílit prožitek z orgasmu a nebo že uhlovodíky, obsažené v zázvoru, dokáží příznivě působit na prokrvení pohlavních orgánů. Představa, že kohokoli vyburcuje k orgasmu jen pouhá chuť jahod nebo kostka ledu, kterou partnerovi přejíždíme po rtech, je hodně scestná, nicméně existují potraviny, které myšlenky na sex vyvolají jen pouhým svým tvarem. Řeč je například o mrkvi nebo banánu, který se coby afrodiziakální pokrm často připravuje na medu s mandlemi nebo čokoládou.

Afrodiziaka v každém supermarketu

Možná ve vás utkvěla představa, že pod slovem afrodiziaka se skrývají všemožné exotické potraviny a přísady, které jsou na běžném trhu nedosažitelné, což je samozřejmě omyl. Potraviny s afrodiziakálními účinky se totiž dají pořídit v každém běžném supermarketu.

Jahody, afrodiziakum i dekorační prvek
Hlavním spouštěčem sexuální výkonnosti je zinek, který je obsažen v semínkách jahod. Jejich červená barva evokuje vášeň a na skleničkách se šampaňským prostě nesmí chybět!

Ryby jako startér sexu
Úhoř a ploutev žraloka - právě to jsou pokrmy pro sexuální účely nejpřínosnější. V Japonsku je také vyhlášená Fugu, ovšem málokomu asi vášnivý sex stojí za riziko otravy.

Casanovy ústřice
Bohatý milostný život Casanovy, italského kněze a spisovatele, snad ani nemusíme nastiňovat. Větší touhu milovat si údajně navozoval konzumací mořských plodů a především ústřic, které jsou díky vysokému obsahu zinku velmi afrodiziakálním pokrmem. Navíc napomáhají zlepšování funkce mužského pohlavního ústrojí, ovšem k docílení kýženého výsledku je zapotřebí minimálně 50 kousků těchto mořských pochoutek.

Slastná čokoláda
V čokoládě je obsažen fenylalanin, aminokyselina, která má schopnost v těle zvyšovat endorfiny. Právě ony jsou jakýmisi přirozenými antidepresivy a krom toho také povzbuzovače libida. Ideální pro milostnou předehru jsou speciální čokoládové masážní oleje nebo čokoládová sada pro bodypainting, ale chcete-li si vystačit s čokoládou ve vší skromnosti, stačí ji ve vodní lázni rozpustit s trochou rostlinného oleje, namalovat si ještě teplou polevou erotogenní partie a pak požádat partnera, aby z vás čokoládu slízal.

Chřest
Také chřest dokáže v muži i ženě probudit touhu se milovat. Navíc jeho dlouhý stonek působí vzrušivě už na první pohled. Skvělým tipem jsou smažené chřestové tyčinky obalené v trojobalu a podávané s nejrůznějšími dipy či salátem.

Něžná síla medu
Díky pylu, který je v medu obsažen, se údajně po jeho konzumaci zvyšuje sexuální žádostivost. Důkazem jsou například medové masážní oleje. I s medem se při předehře dá pracovat podobně jako s čokoládou: slíbaný z partnerčina těla totiž chutná nejlépe!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)