Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Jsou vaše vnady příliš malé? Poradíme vám, jak zvětšit prsa!

Kolik znáte žen spokojených se svým poprsím? Já zoufale málo. Ženy s drobnějšími ňadry touží po krásně plných "trojkách" a ty, co mají problém s výběrem podprsenky větších velikostí, by zas nejradši měly prsa tak akorát "do ruky". Možností, jak zvětšit prsa, je poměrně hodně: optické zvětšení prsou, tabletky, masáže, cvičení, spodní prádlo a samozřejmě taky plastická operace. Co je dobré vyzkoušet a na jaké metody zvětšení prsou raději hned zapomenout?

Krásně modelovaný dekolt přitáhne zrak mužů se zaručenou jistotou. Nezapomeňme však, že velikost a tvar poprsí je jen povrchní dojem. Mužům obvykle stačí, když jsou dvě, jsou vidět a jsou zdravé.

Zaručená metoda jak zvětšit prsa? Implantáty!

Augmentace neboli plastika prsou je způsob, jak zaručeně zvětšit prsa. Záruka samozřejmě něco stojí. Cena za plastiku prsou se různí a nedá se určit jednoznačně. Každopádně je to několik desítek tisíc a ne každá z nás na to má volné finanční prostředky.

O něco jednodušší formu plastické operace prsou představuje zvětšení poprsí pomocí "přirozeného gelu" Macrolane. Ve srovnání s implantáty prsou nabízí tyto výhody:

  • provádí se bez celkové anestezie
  • nezanechává jizvy
  • šetří váš čas
  • nemění se citlivost poprsí
  • provádí se ambulantně

Vždycky mě trápilo, že mám hodně malá prsa (přibližně větší jedničky). Během těhotenství a kojení se jejich velikost zvětšila, ale to je jen dočasné. Nechtěla jsem podstupovat plastiku prsou, která se mi zdá hodně náročná, a tak jsem vyzkoušela zvětšení prsou gelem. Všem ženám s malými prsy mohu doporučit! Celý zákrok trvá asi půl hodiny a provádí se s lokální anestezií. Po zákroku můžete jít hned domů. Jedná se o gel, který se časem vstřebá do těla - efekt údajně vydrží 2 roky, což zatím nemohu potvrdit, protože jsem na zákroku byla teprve před 9 měsíci. Každopádně si prsa zatím drží pěkný tvar a zvětšily se mi jednu velikost. Cviky a masáže jsou fajn, ale pro mě neúčinné. Irena, 32 let

Cena za zvětšení prsou gelem se pohybuje řádově ve výši několika desítek tisíc korun, cca od 20 000 korun a výš. Odvíjí se například od množství gelu a dalších faktorů.

Mě zvětšení prsou gelem vyšlo na 26 000 korun, podstoupila jsem ho před 3 lety v Praze. Předtím je nutná vstupní prohlídka, která mě stála 500 korun. Účinek trval plus mínus ty dva roky a žádné problémy jsem neměla. Zdá se mi to být bezpečné, i když dočasné. Teď uvažuji o plastice, která je přece jenom trvalá. Gel mi prsa zvětšil o 1 velikost, což je u mě trochu málo... Lenka, 36 let

Oklamte zrak!

Plastická operace prsou nebo zvětšení gelem není z finančního hlediska řešením vhodným pro každou ženu. Investice do krásy tímto způsobem přece jenom není zanedbatelná, a tak vám doporučíme dva další tipy, jak zvětšit poprsí - téměř zadarmo.

Pokud vám stačí optické zvětšení prsou, začněte u push-up podprsenky!

Push-up podprsenka vytváří dojem větších ňader díky vycpávkám (molitanovým, gelovým či pěnovým). Prsa se opticky zvětší přibližně o jednu velikost, ale můžete dosáhnout i většího efektu se zvětšením až o dvě velikosti.

Doporučuji podprsenku Victoria Secret - Miraculous. Stála sice něco přes dva tisíce, ale efekt byl perfektní. Pěkně drží prsa a vytváří krásný dekolt! Monika, 24 let

Podobným typem podprsenky je Tripple gel Bra od značky La Senza. Přibližně o dvě velikosti vám prsa opticky zvětší také podprsenka Wow Bra od značky Next.

Stínování prsou nejen pro malíře

Kýženého efektu optického zvětšení ňader dosáhnete pomocí tmavého a světlého pudru. Štětečkem naneste tmavý pudr do ohybu prsou: ňadro jemně pozvedněte a v místě, kde se v dekoltu vytvoří ohyb, zvýrazněte tmavým pudrem. Nanášejte ho směrem od středu hrudníku nahoru a mírně do stran, tak, aby linka kopírovala prso.

Dobré je použít také světlý pudr či rozjasňovač, který nanášíte do žlábku mezi prsy a na plochu ňader, která je v dekoltu viditelná.

Pilulky na zvětšení prsou - záruka nebo podvod?

Prášky na zvětšení prsou představují doplněk stravy, složený obvykle z přírodních látek a extraktů z bylin. Všechny pilulky na zvětšení prsou mají společné to, že suplují činnost ženských hormonů. Na trhu najdete například Herbust, Grobust nebo Vanity.

Cena za pilulky na zvětšení poprsí se pohybuje kolem 1 500 korun za balení, které obvykle vystačí na měsíc užívání. Počítejte však s tím, že účinek se dostaví až po 3-4 měsících. Nejprve by se mělo projevit zpevnění prsou, teprve pak jejich zvětšení. Prášky navíc na každého působí úplně jinak.

Já vyzkoušela prášky NadraIn, brala jsem je 5 měsíců, stálo to poměrně dost peněz a výsledek veškerý žádný. Pak jsem to už víckrát nezkoušela a ani nechci. Je možné, že na někoho to zabírá, mně to však nepomohlo. Lucie, 29 let

Pokud berete prášky na zvětšení prsou, je dobré tuto metodu kombinovat také s cvičením nebo masážemi.

Společně s kámoškama jsme si koupily krém Bust Cream Spa a zvětšení jsem začala pozorovat už po měsíci a půl, a to o 6 cm. Krém si do prsou masíruji vždy ráno a pak večer po vysprchování. Krém jsem si koupila proto, že jsem nešťastná z velikosti svých prsou, na drahou plastiku nemám a levnou si dělat nechci. Krém mě vyšel na 899,- přes internet a určitě chci objednat další balení. Hanka, 19 let

Opravdu nejde mít se ráda taková, jaká jsem?

Plastika, injekce, masáže,... opravdu to potřebujete? Mít zdravou dávku sebevědomí je samozřejmě fajn. A pokud vám ho zvedne větší poprsí, pak se do toho pusťte. Na druhou stranu vám plnější a objemnější ňadra nikdy nemohou zaručit, že budete skutečně přitažlivější, spokojenější a šťastnější.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)