Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Kde koupit erotické spodní prádlo?

Erotické spodní prádlo je jedním z nejefektivnějších a zároveň nejdostupnějších způsobů, jak svůj protějšek vyprovokovat k činu. Nahota je sice fajn, ale erotické prádlo je rajcovnější, rafinovanější. Jeho výběr vám dá mnohem víc práce a zabere víc času než se před partnerem prostě a jednoduše svléknout. Efekt je ale o to zábavnější! A abyste příliš dlouho netápali, kde koupit erotické spodní prádlo, přinášíme vám pár zaručených tipů na obchody a značky spodního prádla určeného pro žhavý večer.

Snad proto, že muž se vzruší především pohledem, je erotické prádlo doménou především žen. Obchody s erotickým prádlem mají obvykle větší výběr právě sexy prádélka pro ženy než pro muže. Přesto, že se spodní prádlo nejčastěji kupuje v období vánoc a svátku sv. Valentýna, neznamená to, že by se jednalo o sezónní záležitost. Naopak. Sexy prádlo potěší oko partnera a rozvášní jeho smysly v jakýkoli den či večer, který budete chtít věnovat jenom sobě. A to může být opravdu kdykoli!

Stereotyp a nuda je pro řadu lidí ubíjející a v sexu dokáže být obzvlášť nepříjemná. Snad právě proto se lidé k erotickému prádlu neustále vracejí. Povzbuzuje totiž fantazii, prodlužuje očekávání a stupňuje milostné napětí.

Sexy spodní prádlo se rozšířilo především v 19. století. Zpočátku se jednalo o kalhotky, které při tanci měly tanečnice, lákající své hosty na představení. Erotické kalhotky bývaly dříve doménou prostitutek a po Evropě se rozšířily až po první světové válce. V této dobře se již začínají objevovat první tanga.

Kde všude se dá koupit erotické spodní prádlo?

Obchodů i e-shopů se spodním prádlem je v současné době opravdu obrovské množství. Jedním z tipů, jak koupit spodní prádlo, je zaměřit se na konkrétní značku, jejíž kousky se vám líbí. Není potom také od věci vyhledat si, který e-shop se spodním prádlem v USA, Velké Británii či Německu právě tuto značku nabízí. Stává se totiž, že takto seženete levné spodní prádlo a navíc s rychlejší dobou dodání.

Kdysi dávno jsem si kupovala italské spodní prádlo. Doba dodání byla do 4 dnů. Když jsem později pátrala na internetu, zjistila jsem, že si údajný „výrobce“ nechává posílat spodní prádlo z Británie a u nás ho pak prodává se ziskem. Kdybych si ho objednala přímo z Velké Británie, vyšlo by mě levněji a měla bych ho doma dříve. Nela

Na jaké značky spodního prádla se tedy zaměřit?

 • Victoria´s Secret – největší výrobce spodního prádla na světě. Nabízí dámské spodní prádlo za poměrně příznivé ceny. Kamenné obchody Victoria´s Secret najdete v Praze, v Brně a Ostravě.
 • Frederick´s of Hollywood – tato značka nabízí ještě o trochu rajcovnější spodní prádlo. Pořídíte zde kvalitní spodní prádlo za dobrou cenu.
 • Agent Provocateur – nabízí asi tak o dvě třídy kvalitnější erotické spodní prádlo. Navíc se jedná o Britskou značku, takže u přímé objednávky nebudete platit CLO ani DPH. V České republice se prodejna Agent Provocateur nachází na Pařížské ulici v Praze.
 • Le Chaton – v centru Prahy najdete hned 4 luxusní butiky této značky. V nabídce mají krásné spodní prádlo, ale také plavky a elegantní oblečení. Decentní obchod s luxusním prádlem.
 • La Perla – italská značka, která nabízí luxusní erotické spodní prádlo. Kamenný obchod najdete na Široké ulici v Praze.
 • Chantelle – nabízí podobně laděné erotické prádlo jako La Perla. Jedná se o luxusní francouzské spodní prádlo.
 • Shirley of Hollywood – velice známé erotické spodní prádlo z USA. Nakoupit ho můžete přes e-shopy přímo v USA nebo ve Velké Británii (například na http://www.lingerieexpress.co.uk/). Porovnejte, co vás vyjde levněji. Shirley of Hollywood používá špičkové tkaniny, krajky i obruby, čímž se liší od průměrných firem, vyrábějících spodní prádlo. Jako první firma začala do svého sortimentu zařazovat také sexy prádlo XXL pro silnější postavy.
 • Wolford – výrobce spodního prádla původem z Rakouska, kde jejich obchod najdete například na Kärntner Straße ve Vídni. Jejich obchody jsou skoro v každém větším rakouském a německém městě. V České republice si spodní prádlo Wolford získalo velkou oblibu. V Praze se tato značka prodává v Domě módy na Václavském náměstí a také na Dlouhé ulici.
 • Peacock & Strutt – u nás méně známý, avšak velice luxusní výrobce spodního prádla. Připravte se však také na „luxusní“ ceny. Erotické prádlo Peacock & Strutt zakoupíte na e-shopu www.peacockandstrutt.com.
 • Bracli – erotické prádlo pro všední příležitosti
 • Carine Gilson – velmi specifické spodní prádlo, luxusní, pro úzkou skupinu lidí
 • Cosabella – italské spodní prádlo, krásně propracované
 • Courtworth Paris – krásně propracované, luxusní a lehce extravagantní spodní prádlo
 • Damaris & Mimi Holliday – anglická jednička ve spodním prádle
 • Eres – netradiční spodní prádlo z Francie
 • Eternal Spirits – spodní prádlo z Anglie, o němž se poměrně dost mluví
 • Gossard – americké erotické spodní prádlo s tradicí dlouhou víc jak sto let
 • Guia la Bruna – velmi luxusní erotické prádlo
 • Huit – lehce excentrické spodní prádlo z Francie, velice oblíbené
 • Christine Vancouver – velice luxusní spodní prádlo
 • I.D.Sarrieri – italské spodní prádlo v romantickém stylu
 • Jean Yu – erotické spodní prádlo pro výjimečné osobnosti
 • Kiki de Montparnasse – provokativní francouzské spodní prádlo
 • Lejaby – jedna z nejznámějších francouzských značek
 • Lise Charmel – jedna z nejznámějších francouzských značek spodního prádla
 • Myla – něžné a zároveň provokativní erotické spodní prádlo
 • Naughty Janet – erotické prádlo, e-shop je povolen zákazníkům starším 18ti let
 • Nefer – italská značka svůdného spodního prádla
 • Parah – italské spodní prádlo
 • Pfiff Lingerie – stylově jednoduché, ale svůdné prádlo
 • Roberto Cavalli – italské a poměrně dost provokativní spodní prádlo, ideální volba pro ty, kteří se nespokojí s klasikou
 • Sensualle – erotické prádlo z Brazílie
 • Simone Pérele – francouzská klasika, pohodlné a kvalitní spodní prádlo
 • Veradonna – vysoce kvalitní spodní prádlo

Erotické prádlo mám ráda, ale zároveň si nemůžu dovolit dražší kousky luxusních značek. Čtenářkám (a čtenářům) bych chtěla doporučit levnější značky, jako je například New Yorker. Ceny jsou perfektní, prádlo mi vždy padne a je moc hezké. Hodně chodím taky do Tezenis, Marks & Spencer nebo Reserved. Jsem z Olomouce a tam všechny tyto značky jsou. Markéta

Pěkné spodní prádlo najdete v Erotic City. Pokud hledám něco speciálního (kupuji si tak 2-3x do roka), jdu tam. Nemají tam totiž jen sexy kousky, ale i vkusné krajkové spodní prádlo, decentní a zároveň provokativní. Někomu možná nebude vyhovovat, že se jedná o kamenný obchod (kvůli stydlivosti), ale myslím, že to je zbytečné :-) Ilona

Nejoblíbenější e-shopy se spodním prádlem

Někdo pro koupi spodního prádla upřednostňuje kamenné obchody, jiný zase e-shopy. Zatímco e-shopy nabízí jistou anonymitu při výběru i doručení, kamenné obchody zase skýtají možnost si vše osobně vyzkoušet než se rozhodnete cokoli zakoupit. Na jakých e-shopech se u nás nejčastěji objednává spodní prádlo?

 • Astratex – internetový obchod se spodním prádlem různých kvalit i cen. Výběr se zavděčí jak konzervativním ženám, tak i těm, které chtějí partnera překvapit něčím netradičním a hodně provokativním.
 • Rajpradla – e-shop se spodním i erotickým prádlem. Nabízí pestrý výběr krajkových setů, kalhotek, erotickým kompletů a body.
 • Luxusnipradlo – e-shop se spodním a erotickým prádlem pro náročnější ženy. Najdete zde lákavou nabídku kvalitního a padnoucího prádla. Ceny odpovídají kvalitě.
 • Pradlo-elegant – internetový obchod se spodním prádlem, který funguje od roku 2001. Obchod má svůj vlastní sklad, takže objednávky epeduje ihned. Najdete zde notoricky známé i méně rozšířené značky.
 • Beate-Uhse – erotické zboží od klasiky, kterou lze koupit v sexshopech, až po erotické doplňky, bižuterii a sexy prádlo.
 • Extra-pradlo – dámské spodní prádlo známých značek, jako například Obsessive, Livia Corseti nebo Anais. Výběr je opravdu široký: kalhotky, korzety, podvazkové pásy a jiné spodní a erotické prádlo.

Nedávno jsem objevila nový e-shop se spodním prádlem - i erotickým: www.luxoria.cz. Mají tam hezké erotické košilky, ale i normální oblečení a dobrý výběr spodního prádla dámského i pánského. Silva

Jaké erotické prádlo se nejvíc nakupuje?

Pod pojmem erotické prádlo se může skrývat obrovské množství variant: podprsenky, tanga, komplety, košilky i erotické kostýmy. Obecně je velmi oblíbené krajkové spodní prádlo. Jaké typy sexy prádla se řadí mezi nejvíce nakupované?

 1. Erotické sety – nejčastěji je to erotický set, jehož součástí je podprsenka, kalhotky, tanga, podvazkový pás a punčochy. Jestliže zvolíte méně vyzývavou variantu, můžete v tomto případě erotické prádlo využít i při jiné příležitosti. Například podprsenky nebo podvazkový pás s punčochami se dají nosit i pod běžným oblečením.
 2. Erotické korzety – ženy je mají rády, protože v nich zkrátka vypadají dobře. Korzety (a nejenom ty erotické) pěkně modelují postavu a opticky ji zeštíhlí. Zúží pas a pozvednou poprsí. Dají se také kombinovat s tangy a podvazkovým pásem.
 3. Erotické košilky – decentní erotické košilky je možné nosit také na spaní. Sexy košilky už provokativnější a hodí se spíš na speciální příležitosti. Dají se, stejně jako korzety, kombinovat s tangy a punčochami.
 4. Erotické kostýmy – nejsou tolik objednávaným artiklem, nicméně to jim na oblibě nijak neubírá. Kdo by si občas nerad zahrál třeba na sexy letušku, divokou kovbojku nebo rozvernou školačku?
 5. Bodystocking – nezabírá sice přední příčky, nicméně jedná se o oblíbené erotické prádlo. Má podobu síťovaného overalu, který přilne k tělu doslova jako druhá kůže, a který díky otevřenému rozkroku není nutné během milování svlékat.

Muži a ženy mají na sexy prádélko rozdílné názory. Zatímco muži by své partnerky rádi viděli v pikantním a vysoce provokativním prádle, ženy upřednostňují pohodlné spodní prádlo.

 • 76% žen si nepřeje, aby jim erotické prádlo kupoval partner
 • 56% mužů upřednostňuje otevřené podprsenky, které odhalují ňadra
 • 6 z 10 žen vybírá košíčky, které prsa maximálně zakrývají
 • 74% mužů má nejraději červené spodní prádlo
 • 58% žen dává přednost černému, bílému nebo tělovému prádlu

Jaké erotické prádlo upřednostňujete vy a ve kterém obchodě ho nejčastěji kupujete?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)