Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Kdykoli po ruce a vždy žádostivá: Jak vyrobit umělou vagínu?

Znáte ten pocit, když vás přepadne strašná touha na sex s poddajnou kočičkou, ale ta jako naschvál zrovna není po ruce? Obvykle vám v takové situaci nezbude nic jiného než si pomoci sám. My ale pro vás máme tak trochu jinou možnost, jak si užít a nebudete k tomu potřebovat ani povolnou partnerku, ani svou šikovnou ruku!

Slyšel jste někdy o umělé vagíně Fleshlight? Jedná se o špičkový masturbátor, který dokonale simuluje prostředí skutečné vagíny. Naše tipy jak si vyrobit umělou vagínu nebudou ve výsledku tuhle pomůcku sice připomínat ani zdaleka, nicméně svému účelu poslouží určitě zajímavěji a lépe, než klasická masturbace rukou.

Návod jak vyrobit umělou vagínu můžete brát také jako cenově dostupnější alternativu vagíny Fleshlight.

  • Umělá vagína z ručníku

K výrobě provizorní skulinky budete potřebovat menší ručník (popřípadě triko), latexové rukavice a gumičku do vlasů.

Ručník dvakrát podélně přeložte. Na jeden z konců přehnutého ručníku přiložte latexovou rukavici, tak, aby asi 1 cm přečnívala přes kraj ručníku. Poté k rukavici přiložte druhý konec ručníku, tak, že z rukavice uvidíte pouze lem, jímž do ní obvykle vsunujete ruku. Ten následně přetáhněte přes kraje ručníku, aby pružnost latexu držela ručník a zároveň připomínala vchod do vagíny. Těsnost rukavice zajistěte gumičkou na vlasy. Vchod do takto vytvořené vagíny dostatečně nalubrikujte.

Místo ručníku můžete použít dvě houbičky na nádobí, které lze vsunout do většího plastického kelímku. Tunýlek vagíny opět tvoří latexová rukavice, popřípadě kondom.

  • Masturbátor z mýdla

Tuhle provizorní vagínu oceníte především ve sprše, hlavně proto, že je vyrobená pouze z mýdla. Čím věští mýdlo doma najdete, tím lépe! Předkreslete si na něj kružnici o průměru mírně menším, než je vaše chlouba. Otvor totiž můžete snadno kdykoli zvětšit. Poté mýdlo upevněte, nejlépe do svěráku, a otvor vyvrtejte (například akuvrtačkou). Vytvořenou dírku pomalu zvětšujte krouživými pohyby až vám bude průměr otvoru zcela vyhovovat. Pak už svůj nový masturbátor směle utíkejte vyzkoušet do sprchy nebo vany!

  • Chlebová pomocnice

Výroba téhle vagíny je naprosto snadná a nepotřebujete k tomu nic víc než bochník chleba! Nožem v jeho kratší straně vyřízněte otvor, který vám bude připomínat roztouženou kundičku. Pak do tohoto otvoru zasuňte násadu vařečky a vytvořte těsnou skulinku, do které později proniknete penisem. Na závěr navlhčete kůrku kolem skulinky a trochu vody vstříkněte i do samotné škvírky. Pak už jen stačí užívat si těsnosti a mlaskavého pocitu kyprého těstíčka!

  • Klasika z ponožek

Návod jak vyrobit umělou vagínu z ponožek je podobně jednoduchý jako předešlé tipy. Stačí vám k tomu přibližně 4 teplé ponožky, kondom (nebo latexová rukavice) a lubrikační gel.

Kondom či rukavici zastrčte do jedné z ponožek a nechte koukat asi tak 1-2 cm. Pak na ponožku natáhněte další a další... až si vytvoříte ten správně těsný průměr k proniknutí.

Okraje kondomu přetáhněte přes ponožky. Vytvoříte tak pěknou úzkou štěrbinku, kterou stačí jen nalubrikovat!

Způsobů, jak si vytvořit umělou vagínu snadno, rychle a z věcí, které vždycky najdete doma, je několik. Vyzkoušel jste vy sám nějakou? Máte osvědčený tip, kterým si zpestřujete masturbaci a zároveň byste ji doporučil ostatním mužům?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)