Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Lákají vás erotické seznamky? Přinášíme vám tipy na nejlepších z nich!

Inzeráty na seznamkách se nejčastěji tváří poměrně nevinně. Obyčejný kluk hledá milou holku a nezadaná zase hledá někoho pro trvalý vztah. Velice často je ale klasická seznamka jen zdrojem flirtu a možnosti jak se pobavit. Sex na jednu noc samozřejmě najdete i na klasické seznamce. Proč ale nevyzkoušet specializované erotické seznamky? Nikdo po vás nebude chtít, abyste chodili kolem horké kaše, a nikdo se nebude divit, že narovinu napíšete, co chcete: SEX.

Erotické seznamky jsou specializované a zaměřují se na inzeráty, prostřednictvím nichž lidé hledají někoho čistě na sex, občasné povyražení, popřípadě nezávazný vztah. Největší erotické seznamky mají i několik tisíc profilů. Pokud se domníváte, že většinu z nich tvoří muži, nepletete se. Ovšem i žen na sexuálních seznamkách najdete až překvapivě mnoho. Ve srovnání s klasickými seznamkami na těch erotických najdete mnohdy dost odvážné fotky, kterými se při hledání protějšku na sex budete moci kochat. A jestliže vám nevadí ani placený sex, je pro vás erotická seznamka sázkou na jistotu.

Sexuálních seznamek na internetu najdete nesmírné množství, přičemž za vyzkoušení jich stojí poměrně málo. Vezmeme-li v potaz, že každá erotická seznamka registruje minimálně stovky uživatelů, musíme přiznat, že hledání toho pravého na jednu noc může zabrat strašnou spoustu času. Vybrali jsme proto nejlepší erotické seznamky s dobrou uživatelskou základnou a s největší šancí někoho na sex skutečně najít.

Erotický kontakt

Jedna z nejnavštěvovanějších erotických seznamek je Erotický kontakt. Má ovšem jednu malou nevýhodu: ženy sice za registraci neplatí nic, ovšem mužům je vstup na seznamku zpoplatněn. Na druhou stranu je zde databáze profilů skutečně obrovská a navíc můžete vyzkoušet fungování erotické seznamky a kontaktovat někoho ještě předtím, než po vás webovky budou chtít peníze.

Šance na úspěch je zde opravdu velká. U každého kraje ČR je několik tisíc inzerátů žen i mužů. Webové stránky jsou přehledné a u většiny profilů je fotografie.

Jsem registrovaný na seznamce erotický kontakt, zaplatil jsem 600 Kč, ale vyzkoušení je zdarma. Poměrně trvá, než se někdo ozve a pak už platíte. Při aktivaci jsem zadával číslo a z webu si ho ověřují, takže nejde zaregistrovat se jako žena a vyhnout se tak placení. Co se týče inzerátů, jsou reálné. Tedy aspoň já měl štěstí :-) Mirek

Victoria Milan

Pokud hledáte službu, prostřednictvím níž najdete partnera/ku na svoje občasné zálety, je Viktoria Milan ideální volbou. Nejedná se čistě jen o seznamku na sex, ale slouží i pro hledání milenky či milence. Jak se uvádí na samotném serveru: "Světová jednička pro mimomanželské aférky."

Registrace na Victoria Milan je velice snadná. Vytvoříte si profil, vyplníte základní údaje a vložíte fotografie. U bezplatné varianty můžete nahrát až 3 fotografie. Doporučuje se vybrat ty nejatraktivnější.

Základní verze Victoria Milan je zdarma, ale pokud chcete využívat všechny funkce, je nutné si za ně zaplatit. Bez placení je například stanoven maximální počet lidí, které můžete za den oslovit. Ceny VIP členství začínají na 249,- Kč.

Sensual Flirt

Erotická seznamka Sensual Flirt eviduje bezmála tři sta tisíc českých a slovenských uživatelů. Dají se zde najít snad všechny druhy seznámení od homosexuálů přes párový sex až pro transsexuální vztahy.

Na Sensual Flirt jsem se zaregistroval asi před půl rokem. Za 6 měsíců jsem zaplatil 499,- Kč. Podíl žen a mužů se mi zdá být tak 50 na 50. Jirka

Seznamka Sensual Flirt nabízí zajímavou funkci: live chat s webkamerou.

Ashley Madison

Erotická seznamka Ashley Madison je více rozšířená v zahraničí, ovšem najdete na ní i české uživatele, a to v počtu přibližně 25 000. Stránkám nechybí ani české uživatelské prostředí.

"Život je krátký. Mějte milostný poměr."

Takto se seznamka Ashley Madison charakterizuje a přesně to vypovídá snad úplně vše o její cílové skupině, kterou jsou především nevěrní manželé a manželky, zadaní partneři a partnerky.

Na Ashley Madison jsem se zaregistroval tak trochu ze zvědavosti, i když jsem nezadaný a seznamka je pouze pro ženáče. Zkušenost nic moc. Stránky dobré, ale psaly mi samé milfky kolem 40, které sháněly mladého zajíčka. Luboš

Po jednoduché registraci vložíte profilovou fotku, ověří se e-mailová adresa a už jste v systému. Můžete si dopisovat, posílat nejrůznější vzkazy a dárky. Funkce seznamky jsou za poplatek.

Lisa 18

Prémiová placená seznamka Lisa 18 je určená pro všechny, kteří vyhledávají erotické zážitky. V bezplatné variantě si sice moc srandy neužijete, ovšem za zkoušku to stojí.

Amatéři.cz

Porno portál Amatéři.cz není sice erotická seznamka v pravém slova smyslu, ale coby uživatel sem můžete vkládat své erotické fotky a seznámit se s lidmi, co hledají sex.

Jistý sex? Za peníze.

I přesto, že by erotické seznamky měly být přímočaré, bez zbytečných řečí a konverzací o romantice, není tomu tak vždy. I na sexuální seznamce narazíte na typy lidí, kteří potřebují určitý čas k tomu, aby člověka poznaly, než s ním vlezou do postele. Jejich protějšek ale může takové protahování před samotným sexem považovat za zbytečné zdržování.

Byl jsem registrovaný asi na dvou erotických seznamkách a sháněl holku čistě na sex. Do 35 let, nezávazně, jen jednou se sejít a vyspat se spolu. Jsem poměrně pohledný, je mi 28 a žádný vážný vztah nehledám. S tím jsem na sexuální seznamku šel. Odepisovaly mi sice mladé holky, hezké, nicméně s touhou si nějakou dobu jenom psát, popřípadě volat nebo skypovat. Proč? Nejsem žádný úchyl, k ničemu, co by nechtěla, bych ji nenutil, nepraktikují žádné sadomasochistické praktiky. Tak v čem je problém? Zkrátka nikoho na sex jsem na seznamce (kromě profesionálek, které jdou za prachy) nenašel a už jsem to vzdal. Holky, které čekají romantické řeči, by na erotické seznamky vůbec neměly chodit. Filip

Patříte k těm, kterým nevadí platit si za sex? Pak vyzkoušejte například seznamky Sally nebo Agama. I sem sice lidé vkládají svoje inzeráty za účelem užít si trochu nezávazného sexu, ale většina z nich nabízí sex za peníze, často návštěvou privátu. Najdete zde také BDSM inzeráty a seznam swingers party.

POZOR! Některé sexuální seznamky mohou být podvodné. Předtím, než se někde zaregistrujete a zaplatíte poplatek, zjistěte si, jak je to se zrušením profilu, zda není poplatek vyžadován i přesto, že profil chcete zrušit apod.

Na erotické seznamky lidé chodí s jedním jasným a docela nekomplikovaným úmyslem – rychle se seznámit a jít rovnou na věc. Nabídky uživatelů jsou přímočařejší. Buď se vám daná osoba líbí natolik, že se s ní chcete vyspat, nebo ne. Žádné dotazy ohledně koníčků, zálib ve volném čase či vzdělání. Právě fotky (často hodně eroticky laděné) jsou tím nejlepším vodítkem, podle kterého se člověk v seznamce orientuje.

Velice důležitá je jasná a otevřená komunikace. Toho by se měly držet obě strany. Nejideálnější je vyjasnit si hned na začátku, co od sebe mohou vzájemně čekat, sdělit si pravidla jejich styku. Pak by při komunikaci ani osobním styku neměli narazit na žádný problém.

Chvilku jsem byla registrovaná na jedné seznamce. Chtěla jsem čistě sex. Jedna noc a dost. Nikoho jsem tam nenašla a těch nechutných zpráv, co jsem dostala… Touto cestou už sex rozhodně hledat nebudu. Radka

Láká vás erotická seznamka? Vyzkoušeli jste už nějakou? Jaké erotické seznamky byste doporučili ostatním?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)