Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Manželství bez sexu? Možná čeká i vás!

Vrhnout se do rozkroku s cílem vyrobit nějaké to vzrušení umí každý, ale pouze experti na to jdou přes dráždění jinak přehlížených místeček. Jaké erotogenní zóny na ženském a mužském těle si zaslouží pozornost? Naučte se je hýčkat a přidejte se mezi ty, které baví objevovat nové zážitky.

Předehra je kapitola sama pro sebe, nicméně často je degradována na orální sex. A čemu to vadí? Pro mě jako ženu je pochopitelně snadné vzít si jeho nádobíčko do pusy a připravit ho na sex. Muži zase rozdají pár polibků, pomačkají ňadra a roztančí jazyk mezi dámskými stehny. Pokaždé stejný scénář.

Nechci působit úplně zvrhle, ale takové chycení pod krkem a přidušení také není úplně od věci. To se ale od dráždění erotogenních zón dostáváme k BDSM.

Repertoár polibků

  • Končí vaše líbací dovednosti u francouzského polibku? V tom případě vám
  • prozradím, že rty touží po mnohem větším překvapení. Nevynechávejte líbání,
  • věnujte mu dostatek času a hlavně se nesnažte jazykem dosáhnout partnerovi či partnerce až do krku. Raději zkuste rty vašeho protějšku jemně sát, přejíždět přes
  • bříšky prstů, nebojte se zapojit zoubky. Během sexu jsou citlivější než kdy jindy.
Repertoár polibků

Třetí rozměr orgasmu

A konečně k tomu hlavnímu: Ultimate G dokáže ženě přivodit třetí rozměr orgasmu, který je prý nejintenzivnější a dlouhotrvající. Ptáte se, co to znamená? Jakou podobu vlastně ten třetí rozměr orgasmu má?

Prožitek vyvrcholení dělíme do 4 stupňů:

  1. První úroveň se vyznačuje průměrným fyzickým uspokojením bez duchovního a srdečního spojení. Jedná se o orgasmus provázený kontrakcemi.
  2. V druhé úrovni dosahujeme fyzického uspokojení a uvolnění, předcházejícího počátku duchovního spojení s partnerem. Orgasmus je provázen brněním a tělo může být zarudlé.
  3. Třetí úroveň přináší mnohem hlubší naplnění než předchozí dvě úrovně. Orgasmus je provázen touhou se mazlit, prožívat pocit radosti a především jakéhosi transu nebo také snění. Tělo vibruje a prožitek způsobuje upovídanost.
  4. Čtvrtá, nejvyšší úroveň, znamená kompletní naplnění a symbiózu všech stránek lidské bytosti. Přináší soudržnost s vaším partnerem a sloučení energií vás obou.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)