Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Mlčení znamená obrovskou nudu v posteli! Jak na hlasitý sex?

Hlavně nevzbudit nevrlou sousedku. Vždyť ta nám bouchá na zeď, i když si večer pustíme Ulici. Asi v takovém duchu se nesou postelové hrátky lidí, kteří se buď bojí, nebo neumí odvázat. Je to velká škoda, protože zvukové projevy a komunikace do postele patří stejně jako polibky. Proč a jak se naučit vzdychat, hekat, kňučet a sténat?

Mám docela vyhraněný názor. Než mít hluchoněmý sex, tak raději žádný sex! Jedinou výjimkou omlouvající ticho při milování je situace, kdy to děláte tajně někde za závěsem mezi hromadou lidí. Přeci nechcete, aby vás sekuriťák vyhodil z převlékací kabinky a vyvedl z obchodu, kde jste si kromě orgasmu chtěli užít také skvělé slevy na loňskou kolekci. Ve všech ostatních případech je zvukový projev víc než žádaný.

Óóóóóóóch! Proč vzdychat?

Zkuste si pustit erotický film, počkejte si na milostnou scénu, stiskněte přeškrtlou trumpetku a hned pochopíte, proč je zvuk tak důležitý. Vzdychání je dalším stimulantem a efektivním způsobem toho, jak protějšku sdělit, že se vám něco líbí a nelíbí. Stejně tak vy máte možnost vzdycháním dát najevo, jak moc se blížíte k vyvrcholení a z čeho vám leze mráz po zádech.

Strčil ho do mě a začal bušit. Ticho. Nastražila jsem uši. Kromě pravidelného dýchání nic. Líbí se mu to? Užívá si to alespoň trošku? Vypadá u toho, jak kdyby hrál šachy v knihovně. Takový partner mě vážně nebere, vždyť ani netuším, jestli si to užívá. „Jsi v pohodě, líbí se ti to,“ ptám se podrážděně. „Jo, zrovna jsem se udělal,“ odpovídá tichošlápek a já si uvědomuji, že vždychat musí v posteli i muž!

Když vy jste ten stydlín

Víte o sobě, že v posteli moc nemluvíte a zvukově zahálíte. Chcete to změnit, protože věříte v kouzlo krásného vzdychání a sexy výkřiků. Fajn, to je jednoznačně ten lepší případ. Začít vám ale povídat o tom, jak se máte uvolnit, by mělo úplně opačný dopad. Předstírání také k ničemu není, tak jak na to? Řešení pro muže i ženy je jednoduché a lze shrnout do tří rad jednodušších než skládání puzzle z Kinder vajíček.

  • Dělejte to, když můžete být nahlas
  • Začněte dýchat pusou, pravidelně a zhluboka
  • Zvyšte tempo, ať vydáte energii

Sexovat, když vám vedle v místnosti konečně spí ratolest, je samo o sobě odsouzením k nepříliš kvalitnímu dovádění. Na sex musíte mít prostor, nesmí vám chybět možnost pořádně si zakřičet a nevzbudit u toho celý panelák.

Cesta k výkřiku

Důležitou roli ve vašem projevu hraje dech. Dokonce víc, než si dokážete představit. A tím teď zrovna nemyslím škrcení, dušení polštářem a honění péra s kravatou utáhlou kolem krku. Hluboké dýchání u mužů oddaluje vyvrcholení a u žen zase přispívá k aktivnějímu zapojení vaginálních svalů a jejich lepšímu prokrvení. Výsledek? Sex si budete víc užívat. Navíc od hlasitého dýchání už není daleko ke vzdechům a výkřikům. Jen si nezapomeňte vzít před milováním vyčistit zuby a vzít mentolku, začít s hlubokým dýcháním po talíři cibulačky není úplně fajnové afrodiziakum. Krokem k hlasitému sexu je také zrychlení tempa. Čím větší zátěž, tím víc budete křičet, to vám potvrdí nejen olympijští vzpěrači, ale také zkušení milovníci.

Na hlasitost reaguje vibrátor Loveo Nox. Sílu vibrací nastavujete hlasem, takže čím hlasitější budete, tím intezivnějších vibrací se vám bude dostávat. Zkrátka ideální spojení a další důkaz toho, že mlčet během vášnivých chvilek je prostě hloupost.

Diskuzní kroužek

Měla jsem chlapa, který si při sexu chtěl povídat. Tím nemyslím prasárničky a chlípné instrukce. On doopravdy chtěl rozebírat vše možné od počasí po situaci na Blízkém východě. Měla jsem také chlapa, který u toho asexuálně křičel, jak kdyby ho někdo mučil. Měla jsem chlapa, který si sex pletl s lehkoatletickou soutěžní disciplínou. Co se tím snažím říct? Že nic, a to ani rady Sexperimentátorky, se nesmí zahánět do extrému. Zavzdychejte si tak, aby to pro vás bylo sexy. A nebudete litovat!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)