Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Mokrý orgasmus konečně po drobnohledem

Squirting je pro hodně žen a párů stále hodně neprobádaná oblast, která však slibuje zajímavé zážitky. A když píši zajímavé, myslím tím opravdu zajímavé. Jak vlastně funguje mokrý orgasmus a může ho dosáhnout každá žena? Podívejme se na tento výbuch rozkoše konečně pod drobnohledem bez všech polopravd a mýtů, za kterými stojí nezkušenost a strach z něčeho nového.

Tělo ženy dokáže různé věci, například telefonovat s kamarádkou a u toho vařit večeři. Dokáže ale také vystříknout vzrušením! Chcete něco takového prožít? Nebo vás to již potkalo a vy se za to před partnerem stydíte? Je čas podívat se na detaily spojené s ženskou ejakulací, které vás inspirují k dalšímu experimentování. Tím jsem si 100% jistá.

Co je to mokrý orgasmus?

Každá žena má v repertoáru několik typů orgasmu, což je další důkaz toho, že muži jsou přeci jen o poznání jednodušší stvoření. Nechme však popichování. Mezi varianty orgasmu u žen patří klitoriální a vaginální. Druhý zmínění může být bez výstřiku, což je přeci jen běžnější, nebo s výstřikem. Právě o něm bude řeč, protože zpravidla vyžaduje trošku jiný způsob dráždění a stimulace.

Některé články v honbě za senzací zmiňují 3 a více variant ženského orgasmu. V poslední době se často skloňuje orgasmus cervikální, ke kterému dochází při stimulaci čípku. Základní členění ale podle mě bohatě stačí, protože ani já si v posteli zrovna neříkám, že mám teď chut na takový a takový orgasmus. Prostě ho chci a podle toho jednám!

Paradoxně jsem zjistila, že mokrý orgasmus je téma, ve kterém se více vyznají muži. Přijde jim extrémně vzrušující a celá řada z nich se snaží takový zážitek partnerce, často velmi stydlivé, věnovat. Pro klid duše se předem podíváme na několik důležitých informací, které je fajn před prvními pokusy vědět:

  • Mnoho žen mokrý orgasmus již zažilo, aniž by o tom mělo ponětí. Ženský ejakulát považují za větší množství poševního sekretu. Bez okecávaček zkrátka za to, že jsou hodně mokré.
  • Ženská ejakulace není únik moči. Tekutinu produkují Skeneho žlázy a složením má k moči daleko.
  • Množství ejakulátu se liší, ale vždy se jedná o čirou, případně mléčně zbarvenou tekutinu bez zápachu. Hospodyňky potěší, že nezanechává fleky na povlečení.
  • Podle různých průzkumů slouží ženská ejakulace čistě jen k potěšení a nemá žádnou jinou funkci. Někdy se zmiňují antibakteriální účinky ejakulátu, ale osobně bych na to moc nesázela.

Ženská ejakulace tedy nemá nic společného s močením, je tady pro radost a rozhodně není důvod se za ni stydět. Jak se k ní probojovat a jak velkou slast vlastně přináší.

Vlhké rady přímo z postele

Velmi nerada sepisuji různé návody a postupy, jak dělat v posteli tohle a tamto. Mám pocit, že si na to každý dokáže přijít sám. Na druhou stranu mokrý orgasmus přeci jen považuji za něco speciálního a pár rad z praxe se tak může hodit. Berte to čistě jako zkušenost někoho, pro koho dnes již není problém stříkat jak fontána.

Nejrychlejší cestou k vlhkému orgasmu je intenzivní dráždění bodu G. Než se na to vrhnete, doporučuji menší intro v podobě intenzivního sexu. Na pomalé a jemné zacházení zapomeňte. Jakmile je nažhaveno, penis může ven a do akce se zapojují buď šikovné ruce, nebo nějaké vhodná erotická pomůcka stimulující bod G. Loveo Ayla je na hrátky s bodem G ideální.

Osobně dávám přednost buď vibrátoru, nebo rychlému přejíždění dlaně přes poševní vchod. Skoro jako by mi chtěl partner vyleštit rozkrok. Když jsem nažhavené, mokrý orgasmus se dostaví do pár sekund. Naopak mi nevyhovuje technika úplného vytahování a opětovného zasunování penisu. Sice je to příjemné, ale k výstřiku mě to nepřibližuje.

Vydat se na cestu k mokrému orgasmu vyžaduje ze strany partnera trpělivost a výdrž. Neříkám, že žena nemůže začít stříkat chvilku po začátku stimulace, ale přeci jen to vyžaduje péči, samce plného síly a odhodlání. Krátké a rychlé pohyby jsou jednoznačně dobrý začátek. Když se takovou stimulací nepodaří mokrý orgasmus vykouzlit, pokračujte v sexu a po chvilce to zkuste znovu. Žena si případně může sama diktovat.

Dokáže to každá?

Já jsem přesvědčená, že ano! Příchod mokrého orgasmu cítím jako mírnější tlak, skoro jako kdyby se mi chtělo na malou. To některé ženy zaskočí a vyruší, přestanou být uvolněné. A je po srandě. Když tento pocit dokáže překonat, přichází intenzivní sprška. Jakmile k tomu ještě dokážete zatlačit a zatnout svaly, je to skutečně extáze, po které přichází maximální uvolnění a příjemné brnění celého těla.

Nepřipravujte se o takový zážitek a zkuste si také darovat mokrou odměnu. Ve skutečnosti to není tak složité. První ženský výstřik ve vztahu je zpestřením a začátkem dalšího zkoumání toho, co se tomu druhému líbí. Což jednoznačně stojí za to!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)