Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Návod jak orálně uspokojit ženu

Orální sex, který poskytuje muž ženě, patří rozhodně mezi ty nejúžasnější a nejsilnější zážitky, jaké partnerce můžete dopřát. Spousta žen si sex bez orálního uspokojení ani nedokáže představit. Tahle praktika je pro ženu velmi příjemná a existuje dokonce jisté procento žen, které nejsou schopny dosáhnout vaginálního orgasmu bez předchozího orálního dráždění. Co je pro ženu nejpříjemnější? Přinášíme vám návod jak orálně uspokojit ženu a způsobit jí rozkoš, na kterou hned tak nezapomene.

Čeho si žena na partnerovi, který ji uspokojuje orálně, cení nejvíc?

 • jemnosti
 • trpělivosti
 • fantazie

Orální sex: rozkoš versus předsudky

Přesto, že je orální sex pro ženu vysoce příjemná záležitost, existuje vysoká pravděpodobnost, že se vás o něj partnerka bude stydět požádat, anebo že ho přímo odmítne. Stojí za tím nejrůznější mentální zábrany.

Ženy jsou odmalička vychovávány v přesvědčení, že musí být za každých okolností pečlivě upravené, voňavé, a že musí působit jako dámy. Orální sex jim proto může připadat jako nečistý. Ženy mohou mít pocit, ž jejich tělesné tekutiny, a především pak poševní sekret, jsou špatné. Marcela Vojířová, psycholožka

Ženy mají menší problém s poskytováním orálního sexu než s jeho přijímáním. Prokázal to průzkum zpracovaný kanadskou Society of Obstetricians and Gynaecologists.

 • 38% mužů dává přednost aktivnímu orálnímu sexu
 • 51,5% mužů orální sex raději přijímá
 • 50% žen orální sex raději poskytuje
 • 40% žen orální sex raději přijímá
 • 79% lidí v ČR přiznává zkušenost s orálním sexem
 • 86% mužů láká poskytovat partnerce orální sex

Stejně tak jako jakákoli jiná milostná technika, i orální sex by měl být provozován bez nátlaku a dlouhého přemlouvání. Pokud se vaše partnerka orálnímu styku brání, ale vy byste ji rád laskal tam dole ústy, měl byste ji dokázat, že o blízký kontakt vašich úst a jejího pohlaví opravdu stojíte.

Ženy mají zábrany obvykle kvůli studu a obavám ze zápachu, někdy může být také příčinou odmítání to, že se bojí, že se vám touto technikou nějak zoškliví.

Ideální předehra k orálnímu sexu? Sprcha!

Zní to prostě a zcela samozřejmě. Společná sprcha nebo koupel dodá ženě pocit čistoty, takže se snáz zbaví obav z nepříjemného zápachu. Ostatně, hygiena by měla být přípravnou fází na orální sex v každém případě, ať už jej přijímáte nebo poskytujete.

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

 • Ženy jsou poměrně náchylné na infekce močového traktu a kromě ní hrozí i riziko vaginální infekce. Protože uvnitř plného močového měchýře se bakterie množí rychleji, doporučuje se ženám před orálním stykem vymočení.
 • Z hlediska infekce je vysoce riziková kombinace orálního a análního styku.
 • Při orálním styku se mohou pohlavní choroby přenášet stejně tak, jako při klasické souloži.

Návod jak orálně uspokojit ženu

Drtivá většina žen je schopna dosáhnout orgasmu drážděním klitorisu, ovšem ne vždy stačí lehnout si partnerce k rozkroku a vypláznout jazyk. Pokud chcete být neodolatelným milencem, rozhodně si přečtěte následující tipy, jak ženě poskytnout nezapomenutelný orální sex!

 • RADA č.1: Dejte si na čas Nikdy neberte hru s partnerčiným klitorisem jako tah na branku! Dávejte si na čas a buďte trpělivý. Ke štěrbince přistupujte pomalu. Měl byste zprvu zapůsobit, aby žena vyloženě toužila po tom, abyste ji dole laskal.
  Začněte hlazením vnitřní strany stehen: hlaďte je a kloužete po nich špičkou jazyka. Pomalu se přibližujte k lasturce a zase se oddalte. Vyburcujte ji Velice citlivá jsou také třísla. Otírejte se o ně tváří, přejíždějte po nich špičkou prstu. Až pak se přesuňte níž…
 • RADA č.2: Začněte něžně Věřte, že žádná žena nestojí o jazykové tornádo od samého začátku. Její štěrbinku zpočátku jen letmo polibte, pak ji zahrnujte něžnými polibky a použijte jazyk, abyste od sebe oddělil její stydké pysky. Až se otevřou, přejíždějte po nich jazykem.
 • RADA č.3: Věnujte se klitorisu Klitoris se chová v podstatě podobně jako penis: pokud je vzrušený, ztvrdne a vystoupí ze svého úkrytu. V tomto okamžiku už by vaše partnerka měla být vzrušená tak, že její klitoris bude působit jako malá perlička. Věnujte teď pozornost jemu…
  Jazykem ho vyhledejte a přejíždějte po něm. Postupně přidávejte na tlaku a rychlosti. Jestliže vaše partnerka bude při orálním dráždění zvedat pánev, snažte se s ní udržet rytmus (nesnažte se jí zatlačit pánev k posteli, aby vaše práce byla snazší). Rozhodně nepřestávejte (této chyby se celá řada mužů dopouští).
  Najíždějte zespodu na klitoris – pomalu a pak stále rychleji. Drnkejte o něj jazykem. Vaší partnerce se možná pří téhle metodě začnou chvět kolena. Až se vám bude zdát, že už se blíží orgasmus, zapojte do hry celá ústa.
 • RADA č.4: Našpulte rty do tvaru písmene O a přisajte se ke klitorisu Zpočátku jemně a hlavně se pokuste pozorovat partnerčiny reakce. Pokud to budete dělat moc intenzivně, může tahle metoda vyvolat nepříjemný pocit bolesti. Pokud se jí to líbí, pokračujte dál!
 • RADA č.5: Zapojte prsty Zdá se vám, že už teď je vaše partnerka na pokraji blaha? Omyl. Svou techniku můžete ještě vylepšit: zatímco jazykem a rty dráždíte klitoris, přejíždějte špičkou prstu po okraji její mušličky. Pokud se jí to líbí, pronikněte jedním nebo dvěma prsty do pochvy.
 • RADA č.6: Nebojte se použít vibrátor namísto prstů Ideální je vibrátor s regulovatelnou intenzitou vibrací, u nějž máte možnost zvyšovat či snižovat intenzitu vibrací. Samozřejmě vám stačí i dildo, popřípadě vibrátor nemusíte ani zapínat. Stačí s ním pomalu zajíždět dovnitř a ven a simulovat pohyby penisu.
 • RADA č.7: Ozvláštněte to! Vložte si do úst cokoli studeného, například chlazenou jahodu! Můžete opět začít přejížděním ovoce po tříslech, než jím potěšíte její štěrbinku a klitoris.
 • RADA č.8: Nezrychlujte!
 • Mnoho mužů si myslí, že ve chvíli, kdy jejich partnerka sténá slastí, znamená to, že má zrychlit. Omyl. Znamená to, že máte dělat přesně to, co zrovna děláte!
 • RADA č.9: Nekousejte! Tuhle metodu si nechte pro jiné části těla. Kousání do klitorisu či stydkých pysků se vyloženě nedoporučuje.
 • RADA č.10: Nikdy neopouštějte klitoris Ani v případě, že vaše partnerka právě prožívá orgasmus. Stále mu věnujte pozornost. Po dobu orgasmu na něj můžete zatlačit jazykem, můžete nechat rty, aby se dotýkaly jeho špičky. Žena je v tento okamžik extrémně citlivá, a proto musíte být opravdu něžný.
 • RADA č.11: A co pak? Nenechávejte ji samotnou Nechte ji vydechnout, ale něžně se jí věnujte, například hlazením prsou, bříška, šíje,… Buďte k ní pozorný, dokud se úplně nezklidní. Žena prvních pár okamžiků po orgasmu od muže vyžaduje pozornost.
 • RADA č.12: Sledujte partnerčiny reakce Každá žena preferuje něco jiného. Jedna má ráda něžnou stimulaci, jiná zase rychlé kmitání jazykem. Nic nemůžete zkazit tím, když vsadíte na pomalejší rozjezd a rychlejší finiš.

Polohy pro orální sex

Stejně jako pro klasický styk, existuje i pro orální sex několik poloh:

 • Klasika – žena leží na zádech, má rozkročené a v kolenou pokrčené nohy. Vy klečíte mezi nimi a její kočička je vám plně k dispozici. Jedná se o nejpoužívanější polohu pro orální sex.
 • Žena v kleče – muž leží na zádech a nechá svou partnerku kleknout si tak, aby k její lasturce snadno dosáhl. Žena může klečet na obou kolenou, popřípadě se opřít jen o jedno a druhou nohu pokrčit v koleni a opírat se o chodidlo. Vy partnerku můžete chytnout za zadeček.
 • Na židli – žena si sedne na židli a zadečkem se dotýká samého okraje. Zády se pohodlně opírá o opěradlo a nohy doširoka roztahuje.
 • Vestoje – žena stojí s rozkročenýma nohama, muž klečí před ní, přidržuje zadeček a ústy laská lasturku. Těžko však říct, zda si žena orální sex v téhle poloze dostatečně užije.

Rady a tipy pro nejlepší orální sex

 1. Poskytněte partnerce orální masáž – široce rozevřete ústa a kružte jazykem kolem jejího klitorisu, jemně ho nasajte, podobně, jako si hrajete s její bradavkou. Se sáním opatrně – jedná se o extrémně citlivou část těla! Příjemný prožitek se může snadno proměnit na nepříjemný.
 2. Používejte různé techniky, kružte jazykem do různých směrů, využívejte špičku i celou plochu jazyka. Představujte si, jako byste chtěl klitoris jazykem namasírovat: provádějte pomalé tahy nahoru a dolů i do stran.
 3. Měňte intenzitu tlaku.
 4. Eliminujte tření a zapojte do orálních hrátek dostatek slin. Popřípadě lubrikační gel pro orální sex.
 5. Kombinace dráždění klitorisu jazykem a pronikání vibrátorem do vagíny je pro mnoho žen nepřekonatelná. Tahle dokonalá souhra přivede k orgasmu snad úplně každou!
 6. Efektivní je také tzv. orální soulož, kdy jazykem pronikáte dovnitř vagíny, jako by to byl penis.
 7. Použijte nos! Je jemný a skvěle vybavený pro orální stimulaci!
 8. Zkuste co nejvíc otevřít ústa, vysát jimi z vagíny přebytečný vzduch a udržovat podtlak za současného dráždění jazykem.
 9. K dráždění poštěváčku použijte celou dlaň. Můžete si na pomoc vzít lubrikační gel.
 10. Nestyďte se vydávat zvuky. Hlasivkami totiž snadno vytvoříte přirozené vibrace, které partnerce udělají dobře.

A poslední pravidlo: experimentujte! Vše se časem okouká. Zkoušejte nové metody, testujte další a další způsoby, jak ji uspokojit. Nezapomínejte kontrolovat její reakce. A pokud si myslíte, že vás sténáním burcuje k větší aktivitě a rychlejšímu tempu, nenechte se zmást. Obvykle to totiž znamená jen to, že je nadmíru spokojená s tí, co děláte právě teď!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)