Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Nejoblíbenější milostné polohy – díl 2: Sexuální polohy na židli

Židle, křeslo, kuchyňská lavice, houpací křeslo, barová židlička,… Uvědomili jste si někdy, kolik všedních věcí ve vaší domácnosti vám může přinést nové a navíc vzrušující zážitky? Proč občas neopustit vyhřáté místečko v posteli a nevydat se na průzkum bytu? Sexuální polohy na židli nabízí hned několik variací, nemluvě o dalším sedacím nábytku! Nechte se inspirovat!

Milostné polohy na židli mohou slibovat divokou jízdu, pekelné vzrušení, ale také ošklivý pád nebo uklouznutí. Pro sex proto vybírejte raději stabilní nábytek s pevnou konstrukcí (pokud vás ovšem vyloženě nevzrušuje adrenalin).

Inspirace pro milostné polohy na židli

Sexuální polohy na židli nabízí opravdu velké množství variant. Nabízíme některé z nich:

1. Muž v dřepu

Muž provede dřep před židlí a žena si na ni sedne. Jednu nohu může partnerovi položit na rameno, druhou může nechat volně položenou přes hranu sedáku židle nebo jí obepnout kolem boků muže.

Poloha na židli: muž v dřepu

Pro ženu je tato poloha na židli spíše pasivní, protože přirážet může pouze muž. Je třeba brát v potaz, že tahle poloha na židli umožňuje muži skutečně hluboký průnik do pochvy, který partnerce může způsobovat bolest. Příliš intenzivní přirážení proto nemusí být zrovna žádoucí.

Muž má možnost partnerce přidržovat stehno, laskat jí bradavky a hladit po celém těle. Pro oba partnery je tato poloha středně náročná a lze ji použít pro anální sex. Pokud si tuto variantu polohy na židli chcete ještě více zpříjemnit, můžete do hry zapojit například jeden ze stimulátorů klitorisu, popřípadě návlek na penis nebo We-Vibe.

2. Dostihy na židli

Tentokrát sedí na židli muž, mírně se rozkročí a partnerka si mu sedne na klín. Tato poloha na židli vyžaduje aktivitu hlavně od ženy, která vykonává pohyb nahoru a dolů, popřípadě krouží pánví a muž jí muže rukama jemně nadzvedávat zadeček.

Dostihy na židli

Pokud je židle vyšší a žena spíš menšího vzrůstu, má nohy ve vzduchu a je bez opory, takže je poloha pro ni fyzicky poměrně dost náročná. Muž má možnost ji laskat ňadra a hloubka průniku není až tak velká.

3. Leh na stehna

Tato poloha na židli patří k těm náročnějším, a proto je docela na místě vybírat stabilnější nábytek, na němž budeme sex provádět. Kromě židle je ideální také křeslo nebo sedačka. Muž se posadí a židli s koleny u sebe. Žena si na něj nasedne obkročmo, čelem k němu a poté se zakloní dozadu. Zády leží na partnerových stehnech. Pro ženy není tato poloha zrovna stabilní, a proto je ideální, když ji muž přidržuje za boky, popřípadě když se žena sama drží madel židle či křesla.

Poloha na židli: leh na stehna

Pohyby provádí žena. Náročnost provedení této polohy na židli je odměněna silnou stimulací bodu G při nadzvedávání zadečku. Muž kromě toho může rukou dráždit partnerčin klitoris. Ti zdatnější se mohou v této poloze pokusit o anální sex.

4. Poloha zezadu na židli

Muž sedí na židli, opře se a nohy mírně roztáhne. Žena si na něj nasedne zezadu. Při průniku je lepší, když se žena mírně předkloní a rukama se opře o kolena. Průnik bude snazší.

Poloha zezadu na židli

Žena může mít nohy mírně roztažené. Pokud chcete docílit vyššího stisku vagíny, dejte nohy k sobě. Pohyb vykonává žena, a to mírnými podřepy. Muž může ženě pomáhat v pohybech nadzvedáváním zadečku, popřípadě jí hladit ňadra nebo dráždit klitoris. Pro ženu je tato poloha náročnější a zátěž pociťuje především v oblasti lýtek a stehen. Na druhou stranu je tato poloha na židli proveditelná skutečně kdykoli a při troše dobré vůle je velice nenápadná! Pokud dokážete dobře maskovat své vzrušení, rozhodně nebrání nic tomu tuhle polohu vyzkoušet na veřejnosti.

5. Dřepy na stehnech

Tato poloha je podobná jako předchozí: muž sedí na židli s nohama mírně rozkročenýma. Žena si na něj nasedne zezadu, zakloní se a chodidla položí na jeho stehna, tak, jako kdyby seděla na bobku. Poloha určitě vyžaduje pomoc od partnera, který má na rozdíl od ženy stabilní polohu.

Poloha na židli: Dřepy na stehnech

Pohyby vykonává žena, pro níž je tato poloha na židli poměrně dost náročná. Prakticky vykonává dřepy a muž ji přidržuje v bocích či v pase. Tuto polohu asi nebudete chtít praktikovat každý den, nicméně pro zpestření sexu se hodí perfektně! Pokud si židli postavíte před zrcadlo, můžete mít kromě nevšedního zážitku také luxusní podívanou!

6. Žena s koleny na židli

Další poloha na židli, která umožňuje muži skutečně hluboký průnik, je pozice, kdy má žena kolena na židli a následně se předkloní a rukama se opírá o zem. Vystrčí zadeček proti partnerovi a ten má pak volné pole působnosti. Muž stojí obkročmo za ženou a přiráží zezadu.

Poloha na židli: Žena s koleny na sedáku

Jestliže chcete docílit těsnějšího sevření vagíny, může dát žena nohy těsně k sobě. Muž by při této poloze měl být k partnerce maximálně ohleduplný a dávat pozor na to, aby průnik pro ženu nebyl bolestivý. Pro ženu je tahle pozice dost náročná. Tlak na kolena můžete zmírnit polštářkem. Polohy na židli obecně vyhovují spíše dominantnějším ženám a submisivním mužům. Průběh milování na židli si totiž řídí spíše dámy.

Zbožňuju milování ráno u snídaně na barové židličce! Samozřejmě to člověk provede asi tak dvakrát do roka, když zrovna vstane dřív a nespěchá do práce. Partnerku opřu o barovou židličku a udělám jí to zezadu. Hned mám pak příjemnější den J Milan

Sex na židli lze praktikovat opravdu kdekoli a skvěle se hodí jako rychlovka v práci, v kanceláři, ve škole,… Protože milování na židli není až tak stabilní, je docela na místě vyžadovat stabilitu od židle, na níž sex proběhne. Kancelářské křeslo s kolečky proto raději ze hry vynechte.

Jednou jsem šla manžela vyzvednout do práce. Dělal tehdy realitního makléře a v kanceláři se zdržel skoro do večera, kdy už byli všichni jeho kolegové pryč. Říkal, že potřebuje ještě něco dopsat, ale já na něj dostala děsnou chuť. Nažhavila jsem ho orálně a pak na něj nasedla zezadu a rukama se opírala o stůl. Vůbec neprotestoval a mně v tu chvíli strašně vyhovovalo, že vše řídím já a on prakticky jen sedí a užívá si to. Prostě super jízda. Petra

TIP pro sex na houpacím křesle: poloha, která není až tak náročná a přitom je opravdu vzrušující. Žena se lokty opírá o houpací křeslo (o sedák) a nohy a zadeček jí ve vzduchu přidržuje partner. Žena je tak trochu zaklíněná a pohyby jsou výhradně v režii muže – a houpacího křesla. Milování jinde než v posteli má vždycky svoje kouzlo. Je to nevšední, dá to větší námahu, ale odměna stojí za to. Sex na židli rozhodně nepatří mezi ty nejfrekventovanější polohy, což je logické. Sexuální polohy na židli totiž nejsou až tak pohodlné, jako například poloha zezadu nebo misionář provozovaný v pohodlí manželské postele. Jako zpestření jsou však polohy na židli, popřípadě křesle nebo lavičce hodně oblíbené. Jakou variantu polohy na židli máte nejraději vy?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)