Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Nejoblíbenější milostné polohy – díl 3: Sexuální polohy s vibrátorem

Jak málo stačí k vylepšení vašeho milostného života: zapojit do hry dalšího „člena“! Vibrátor je totiž přímo ideální nejenom pro sólo hrátky, ale taky pro využití při sexu. Že na vaše partnerské milostné menu nic podobného zařadit nehodláte, a že si vystačíte s osvědčenými polohami? Pokud jste zarytí konzervativci, proč ne? Pro všechny ostatní přinášíme tipy na sexuální polohy, které s víc užijete s vibrátorem!

Sexuální polohy s vibrátorem mají nesmírné množství obměn. Použít samozřejmě můžete jakoukoli pomůcku: klasický či malý vibrátor, anální kolíky nebo venušiny kuličky, dilda a vibrační kroužky. Možností je celá řada. Vybrali jsme pro vás ty nejznámější, nejčastěji používané a nejoblíbenější milostné polohy s vibrátorem. Nic vám však nebrání zapojit svou fantazii a řídit se pouze řečí těla!

Na koníčka s vibrátorem

Poloha na koníčka je pro zapojení vibrátoru přímo ideální! Žena se pohupuje na partnerově tvrdé chloubě, on ji drží za boky a rytmicky s nimi hýbe. Vibrátor přiložený k partnerčině klitorisu přitom dráždí nejen ji, ale i jeho…

Při poloze na koníčka mám nejradši buď malý vibrátor nebo vibrační kroužek na penis, který drží na svém místě a přitom dráždí mě i jeho. Menší vibrátor mi musí partner přidržovat u poštěváčku, ale zase až taková nevýhoda to není. Myslím, že tuhle „oběť“ podstupuje docela rád :-)
Martina

K poloze na koníčka rozhodně patří párový vibrátor Loveo Duo nebo We-Vibe. Jedno z ramen stimuluje bod G, druhé se věnuje klitorisu. V poloze, kdy je žena nahoře, se navíc s vibrátorem dobře manipuluje. Partnerka si ho prsy vsune tam, kde potřebuje. Vibrátor má proporce uzpůsobené tomu, aby se dovnitř vešel společně s penisem, a aby vibracemi dráždil oba! Loveo Duo drží na svém místě, takže není nutné ho jakkoli přidržovat a muž tak má volné ruce na hlazení prsou a hnětení zadečku. Co myslíte? Za jak dlouho v takové poloze s vibrátorem dosáhnete orgasmu?

Pokud máte doma párový vibrátor, rozhodně ho nezapomeňte vyzkoušet v poloze na koníčka! A jestli zatím ve vaší sbírce erotických hraček chybí, zkusit to můžete s klasickým vibrátorem. Když žena sedí na partnerovi, stále má poštěváček připravený k dráždění!

Vyzkoušejte například vibrátor Loveo Nox nebo Ayla! Oba rozvibrují stejně tak dobře klitoris, jako bod G, pokud budete na hrátky sama.

Milujete anální stimulaci? Užijte si ji i při poloze na koníčka! Stačí do zadečku zasunout anální kuličky a z polohy na koníčka budete mít dosud nepoznaný prožitek!

Orální sex s vibrátorem pro muže

Napadlo vás zpestřit orální sex prováděný v poloze, kdy muž leží na zádech a žena klečí s vystrčeným zadečkem u penisu? Ne? Možná je právě na čase!

Neznám chlapa, kterému by se nelíbilo, když mu to žena dělá pusou! Myslím, že nikdo takový neexistuje!
Pavel

Pánové, položte se pohodlně na záda, vychutnávejte si ten pohled na partnerčin vyšpulený zadeček a hlavu skloněnou k vašemu rozkroku. Užijte si ten pocit, kdy se její ústa věnují jen a jen vaší chloubě! Že už si víc přát nejde? Ale jde ;-)

Právě toto je totiž ideální poloha k vyzkoušení masáže prostaty a erotických pomůcek určených pro muže. Běžný orální sex se rázem promění v milostné tornádo!

TIP: Začít můžete třeba s některým z párových vibrátorů. Obepněte jím partnerův penis a jezděte nahoru a dolů jako při klasické masturbaci. Muž bude mít pocit, jako by ho masírovala vibrující ruka.

Poloha, kdy muž leží na zádech, je jako stvořená pro vyzkoušení umělé vagíny Fleshlight nebo podobných pomůcek. Simuluje totiž pronikání do skutečné vagíny a vy se budete moci věnovat zároveň masáži varlat nebo prostaty. Uvidíte, že se váš partner bude rozpouštět blahem!

Přesto, že prostata bývá označována jako mužský bod G, není výjimkou, že je pro muže její masáž něco nepředstavitelného. Zasouvání čehokoli do análního otvoru celá řada mužů striktně odmítá, což je docela škoda. Pokud váš partner není až tak názorově vyhraněný, využijte toho!

TIP: Vyzkoušejte citlivost jeho prostaty a análního otvoru prstem, než se rozhodnete pro koupi nějaké anální pomůcky pro muže! Ústy se věnujte penisu, prostředníčkem drážděte partnerův zadeček a pozorujte, jak bude reagovat!

Poloha zezadu s vibrátorem

Poloha, kdy žena klečí a opírá se o lokty, muž do ní proniká zezadu. V této poloze máte na výběr minimálně tři možnosti, jak si díky vibrátoru užít ještě víc slasti!

  • Vibrátor bude používat váš partner k dráždění vašeho zadečku. Ideální jsou anální vibrátory, venušiny kuličky nebo anální kolíky.
  • Vibrátoru se chopíte vy sama a budete jím dráždit klitoris. Pro tyto účely a polohu zezadu jsou lepší delší a pevnější vibrátory. Můžete samozřejmě také obě možnosti, tedy dráždění klitorisu i zadečku vibrátorem spojit dohromady.
  • Na pomoc si můžete vzít také bezdrátové vibrační vajíčko, jehož součástí je dálkové ovládání vibrující společně s vajíčkem. Jedná se například o vibrační vajíčko OVO R1, bNear a další. Jedním si můžete stimulovat klitoris, druhým vám partner bude dráždit dírku u zadečku!

Poloha zepředu s vibrátorem

Poloha, kdy žena leží na zádech, zadeček má podložený polštářem a muž u ní klečí na kolenou.

Tahle poloha snad nikdy neomrzí – ať už bez vibrátoru nebo s ním. Muž si užívá a k tomu vás má jako na dlani. Těší ho pohled na to, jak prožíváte rozkoš a k tomu má volné ruce k mazlení se s vašimi ňadry.

TIP: Vložte partnerovi do rukou váš oblíbený vibrátor a pošeptejte mu do ucha přání, aby vám pomocí něj dráždil klitoris nebo bradavky! Uvidíte, že podobné přání vyplní rád!

Pro mě osobně je sex s vibrátorem fajn, ale ne vždy. Když nejsem dostatečně „připravená“, je vzrušení z vibrací příjemné. Když jsem ale zrovna hodně rozvášněná, je další příval rozkoše spíš nepříjemný. Zkrátka musí na to být nálada.
Vendula

TIP pro mega porci rozkoše: Přiložte si během milování s partnerem k poštěváčku Loveo Insania! Funguje na stejném principu jako světoznámý Womanizer. Zlehka nasaje váš poštěváček a pomocí tlakových vln ho jemně stimuluje. Ve spojení s pronikáním penisu do si budete přát, aby tahle chvíle nikdy neskončila!

Poloha vestoje s vibrátorem

Polohu vestoje asi nevyzkoušel jen málokdo. Vzhledem ke zhoršené stabilitě nepatří mezi TOP nejpoužívanější polohy, ale to neznamená, že při ní zažijete méně vzrušení.

Žena může udržovat stabilitu tak, že se opírá o nábytek a muž zatím může partnerce dráždit klitoris. Polohu vestoje si můžete zpestřit použitím vibrátoru. Ideální jsou pomůcky s vibracemi soustředěnými spíš na konci přístroje, silně vibrující a pevné. Výhodou je, pokud má vibrátor očko pro snadnější manipulaci a držení. Podobným typem vibrátoru je například LELO Isla nebo Patchy Paul od Fun Factory. Vyhovovat vám také bude většina vibrátorů Loveo!

TIP: Pokud budete mít k dispozici voděodolný vibrátor, byl by hřích nepohrát si s ním na stojáka ve sprše! Sex pod horkou tekoucí vodou a navíc s vibrátorem – lepší relax snad ani neexistuje!

Poloha vleže s vibrátorem

Jedná se o tzv. polohu lžičky, kdy žena leží na boku, muž leží za ní a proniká do ní. A jak do polohy vleže zapojit vibrátor?

  • Když se partner rozhodne prozkoumat váš zadeček, věnujte se dráždění klínu vibrátorem! Chybu rozhodně nemůžete udělat s vibrátorem Loveo Euphoria, který bude současně stimulovat bod G i klitoris. Co říkáte na trojitou dávku slasti?
  • Při klasickém vaginálním styku v poloze vleže máte stále volné ruce ke hraní si s bradavkami a klitorisem. Rozvlňte ho v rytmu vibrací vaší oblíbené hračky!

Berete si při sexu na pomoc vibrátor? Jaké milostné polohy s vibrátorem nejvíc vyhovují vám?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)