Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Nejoblíbenější milostné polohy – díl 4: Sex na stole

Sex na stole bývá spojován s divokými fantaziemi o spontánní akci plné vášně. Nejnovější studie ukázaly, že o milování na stole sní většina žen. Pokud se mezi ně řadíte i vy, přečtěte si následující tipy na to, jak si sex na stole co nejvíc užít a jaké varianty téhle polohy se vám nabízí.

Spontánní akce bývají obvykle ty nejlepší a nejinak tomu je i u sexu. Svědky neplánovaných milostných nárazovek často bývají nejrůznější kusy nábytku, nejčastěji pak stoly. Jsou pro sex dostatečně stabilní, ale zároveň se jejich konstrukce mírně pohupuje v rytmu milostného přirážení. Umožňují partnerovi stát nohama pevně na zemi a mít svůj klín na úrovni klínu své partnerky aniž byste museli vynaložit jakoukoli fyzickou námahu. Sex na stole je zároveň pohodlný také pro ženu, což se ne tak docela dá říci například o polohách na židli, které patří spíše k těm krkolomnějším. A ještě jedno plus: milostné polohy na stole se řadí k těm, které umožňují nejhlubší průnik!

Nepohodlí se obvykle pojí s tím, že povrch stolu je docela tvrdý. Protože sex na stole je obvykle spíš rychlovka, často tenhle fakt ani nezaregistrujete. Jestliže vám tvrdý povrch stolu přesto vadí, není nic jednoduššího než si na něj položit deku, popřípadě měkkou podložku nebo část oblečení, které v tu chvíli nepotřebujete.

Další nevýhoda je často také nevyhovující výška stolu. Poměr vysokého stolu a nízkého partnera by pro sex na stole nemusel být ideální. Kupovat kvůli tomu nový stůl by nebylo až tak efektivní, a tak můžete podobnou situaci řešit například tak, že se přesunete na nějaký bytelný konferenční stůl. Obecně by stůl měl partnerovi sahat přibližně do pasu. Při průměrné výšce mužů je pro sex na stole ideální nábytek o výšce 75 – 80 cm.

Žádnou spontánní akci jsem na stole nezažila, ale s bývalým přítelem jsme rádi střídali polohy a místa pro sex a stůl jsme občas taky poctili svou návštěvou. Trochu mi vadila nestabilita, a tak mi vždycky víc vyhovoval sex na kuchyňské lince.
Katka

Sex na stole: tohle raději nezkoušejte!

 • raději se nepouštějte do sexu na skleněném stole – divokou jízdu by totiž nemuselo vydržet ani kvalitní tvrzené sklo…a následky by nemusely být zrovna příjemné
 • pokud vás zrovna nevzrušují třísky v zadnici, nezkoušeje ani sex na starém nebo pracovním stole se špatnou povrchovou úpravou
 • důležitá je i stabilita stolu, a proto by nemusel být nejideálnější ani sex na stole s rozvrzanými či slepovanými nožkami, které váš nápor vášně nemají šanci vydržet

Orální sex na stole jako zahřívací kolo pro milování na všechny způsoby

Stůl je jako stvořený také pro orální sex. Žena se usadí na stole a on si k němu klekne. Muž bude mít k ženě perfektní přístup a žena zase získá nový zážitek z jazykového cvičení.

Po orálním laskání můžete rozjet akci v klasickém stylu: lehněte si na záda, nechte muže, aby se postavil mezi vaše nohy a obejměte ho jimi. Jeho ruce i ústa jsou volné pro stimulaci bradavek, líbání i škádlení klitorisu. Pohyby dovnitř a ven, kdy muž je v předklonu, zajistí příjemné tření poštěváčku.

Neméně nadšení budou příznivci análních hrátek. Anální sex na stole je totiž pohodlný a vzrušující pro oba!

TIP: Využijte pro sex na stole speciální pomůcku! Její název zní Sex Sling a její princip spočívá v tom, že se zavěsí na krk a upevní se nad kotníky. Pokud zvednete nohy, ucítíte oporu. Orientační cena téhle pomůcky je 1 500 Kč. Využijete ji nejen pro klasický sex na stole, ale také pro orální či anální sex. Muž má díky téhle pomůcce volné ruce a vy zase budete moci zvednout nohy co nejvýše. Partner může svým penisem díky tomu podniknout skutečně hloubkový průzkum!

Sex na stole mám nejradši pro anální sex. Ne, že bych na něj měla chuť nějak často, ale když už, tak na tomhle kusu nábytku. Ležím na zádech, nohy mám pokrčené a partner má perfektní přístup k zadečku. V podstatě jen ležím a dráždím se na klitorisu :-)
Jana

Polohy pro sex na stole

Sex na stole se dá provozovat v několika různých polohách. Přinášíme vám výběr nejoblíbenějších z nich:

 1. Poloha zezadu na stole s pokrčenýma nohama

  Žena si lehne zády k partnerovi na stůl, nohy skrčí pod sebe a vyšpulí na partnera zadeček. Muž má volné pole působnosti i možnost zasunout penis do obou dírek. Poloha je ideální pro natáčení i focení! Říká se jí také „tkalcovský stav“.

  Jak se tahle poloha líbí?

  Ženy
  Super: 27%
  Hodně dobrá: 21%
  Normální: 17%
  Nic moc: 15%
  Vůbec se mi nelíbí: 20%

  Muži
  Super: 33%
  Hodně dobrá: 16%
  Normální: 16%
  Nic moc: 17%
  Vůbec se mi nelíbí: 17%
 2. Poloha na stole se zvednutými nohami

  Žena si lehne na stůl a zadeček posune až k okraji stolu, popřípadě lehce přes okraj. Nohy zvedne kolmo a opře je muži o ramena. Těsnost průniku můžete regulovat tak, že žena semkne (nebo naopak roztáhne) nohy. Muž stojí čelem k ženě a proniká penisem do štěrbinky. Ruce má volné k hlazení prsou nebo dráždění klitorisu. Žena v téhle poloze nemůže být tolik aktivní. Rukama se přidržuje desky stolu a popřípadě mění sklon nohou. Ideální je podložit si před akcí záda dekou či podložkou.

  Jak se tahle poloha líbí?

  Ženy
  Super: 31%
  Hodně dobrá: 19%
  Normální: 18%
  Nic moc: 16%
  Vůbec se mi nelíbí: 16%

  Muži
  Super: 38%
  Hodně dobrá: 17%
  Normální: 16%
  Nic moc: 16%
  Vůbec se mi nelíbí: 14%
 3. Poloha s nohou na stole

  Žena se ohne přes okraj stolu, položí se na něj, jednu nohu má na zemi a druhou natáhne na stůl. Opírá se přitom o předloktí. Muž se postaví za ni, k jejímu zadečku. Tahle poloha je ideální jak pro anální, tak vaginální průnik. Ani u této polohy nemůže být žena tolik aktivní. Rychlost přírazů i jejich intenzitu má plně v rukou muž. Hloubka průniku je při této poloze veliká.
 4. Poloha klasika na stole

  Žena si lehne na stůl a zadeček posune těsně k okraji desky stolu. Nohy rozevře, pokrčí a obejme jimi partnerovy boky. On se nahýbá k ní a zároveň má možnost přirážet. Tato poloha pro sex na stole je spíš něžná, mazlivější, umožňuje partnerům dotýkat se navzájem, líbat se a dráždit.

  Jak se tahle poloha líbí?

  Ženy
  Super: 29%
  Hodně dobrá: 20%
  Normální: 15%
  Nic moc: 18%
  Vůbec se mi nelíbí: 15%

  Muži Super: 30%
  Hodně dobrá: 19%
  Normální: 16%
  Nic moc: 18%
  Vůbec se mi nelíbí: 17%

Jednou jsem si do bytu přivedl holku po prvním rande. Byla to rychlovka, strašně mě vzrušovala. Hupsli jsme na to hned v kuchyni… Jídelní stůl mám přiražený ke zdi a při sexu dělal docela rámus. Sousedi za zdí z toho asi nebyli nadšení, ale nestěžovali si. Zato já se trochu červenal, když jsem pak potkal ve výtahu. Jinak na stole je to vždycky super ;-) Chlap si všechno řídí a zároveň vidí co partnerce dělá dobře.
Michal

Poloha na stole patří mezi oblíbené rychlovky. Použít se dá prakticky kdekoli, kde je k dispozici pevný stůl, například v kanceláři, v kuchyni, ale i v koupelně, kde nábytek nahradí pračka nebo sušička. Zkrátka je to praktická milostná poloha pro chvíle, kdy vás vášeň zastihne mimo prostředí ložnice.

Žena je při sexu na stole pasivní, ale zato má relativní pohodlí. Veškerá aktivita spočívá na muži. Ten může regulovat hloubku průniku, rychlost a intenzitu. Zároveň se mu otevírá přímo ukázkový pohled na vzrušenou ženu a má proto možnost skvěle pozorovat, co jí dělá dobře.

Už jste pokřtili svůj stůl? Jaké polohy pro sex na stole máte rádi vy?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)