Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Nuda v posteli? Vyzkoušejte nejlepší erotické hry!

Ztrácí váš milostný život jiskru? Možná k jeho oživení stačí opravdu jen málo. Ať už byste rádi vylepšili předehru nebo prostě jen chcete experimentovat a vyzkoušet něco nového, jsou erotické hry skvělým tipem nejen na večery, kdy v televizi zrovna neběží nic co by stálo za pozornost. Některé erotické hry se dají pořídit doslova za pár korun a přitom slibují perfektní zábavu.

Stolní erotické hry jsou v drtivé většině velice jednoduché. Jejich pravidla pochopíte hned, sdílíte při nich své erotické představy, svlékáte oblečení a zkoušíte nové polohy.

Harašeníčko: erotická hra ideální pro skupinu hráčů

Harašeníčko je stolní erotická hra určená pro 2 - 8 hráčů, přičemž je ideální mít stejný počet žen a mužů. Hra má klasický postup s figurkou. Cílem je dojít klikatou cestou až na konec a hráči si přitom berou karty a plní nejrůznější úkoly od nevinných až po poměrně pikantní.

Mezi lehčí úkoly patří například předvést orgasmus žáby, mezi složitější svléknout někomu ústy tričko.

Harašeníčko zatím hrajeme jen v páru s přítelem, ale určitě je dobré i pro partu lidí. Jsem stydlivější, takže si nedovedu představit, s kým z mých přátel bych ji hrála. Pokud sháníte hru, která bude dobrá jak pro pár, tak i pro více lidí, pak můžu Harašeníčko vřele doporučit! Lída

Harašeníčko má také variantu hardcore, která je vhodnější pro samotný pár. Úkoly jsou zde rozhodně žhavější než v předchozí variantě.

Rozkoš: hra pro dva

Rozkoš je stolní erotická hra pro dva, jejímž cílem je plnit si vzájemně své erotické sny a touhy. Stačí všechny tajné sny napsat na lísteček, pohybovat se po herním plánu a čekat, až si váš partner vylosuje vaše přání a splní ho. Každá prohra vás připraví o část oblečení.

Příklad úkolu: Sepni mi zezadu ruce pouty. Sedni si za mnou a rukama mi masíruj vnitřní stranu stehen a zároveň přitom líbej moje ramena a krk.

Super erotická hra pro dva. Začíná klasickou karetní partií (buď klasickým pokerem nebo válkou). U každé prohry musíte něco svléknout. Druhá část zahrnuje hrací plán, figurky a kostku. Lístečky s erotickými sny vám o partnerovi možná prozradí něco, co ještě nevíte :-) Romana

Součástí hry je pírko a vonná svíčka pro navození té správné atmosféry.

Kostky lásky

Hru v kostky zná každý. Kostky lásky jsou však variantou tradiční hry, která vrátí do vaší ložnice zábavu a vzrušení. Na kostce jsou totiž místo klasických teček obrázky s erotickými polohami. Varianta se dvěma kostkami vám navíc určí místo, kde máte úkol provést.

Kostky lásky se vyrábí také ve variantě, která svítí ve tmě, takže během svých erotických hrátek můžete mít zhasnuté světlo.

Nevinné hrátky: hardcore pro páry

Tahle erotická hra je už trochu pikantnějšího rázu a je ideální ji hrát v páru, s partnerem, se kterým se nebudete stydět experimentovat. Je to klasická stolní hra, kdy putujete po herním plánu a losujete si erotické úkoly od těch jednoduchých až po bizardnějšího rázu. Charakter úkolů se stupňuje.

Na téhle hře mě zaujalo velké množství úkolů. Zahrnuje celkem 150 úkolových karet, které zaručí, že se opravdu nebudete nudit, a že s každou hrou zažijete něco nového. Je opravdu malá pravděpodobnost, že si příště vytáhnete stejnou kartu. Některé úkoly jsou tak vzrušující, že za jednu partii víc než jednu kartu možná ani nevytáhnete... Pavel

Úloh ve hře je skutečně mnoho, a proto s každou novou hrou zažíváte něco jiného. Cestou k cíli získáváte slastné odměny.

Kámasútra aneb co jste si vždy přáli zažít

Kámasútru, bibli sexu, zná určitě každý. Tahle erotická hra má hned dvě verze: soft a hard, které hrajete buď jednotlivě nebo je můžete kombinovat.

Princip hry je postaven na kartách s polohami i odvážnými úkoly. Klasika, která nikoho nezklame.

Svlékací poker: oblíbená karetní hra s dávkou erotiky

Karetní hru poker většina z vás asi zná, ovšem svlékací poker vyžaduje znalosti pravidel této karetní hry. I pro méně znalé je ideální varianta Texas hold´em, která je velice zábavná a navíc jednoduchá k naučení.

Hráči hned na začátku hry obdrží žetony, načež hra následně připomíná klasický poker. Jestliže však přijdete o žetony, můžete si dokoupit další výměnou za část svého oblečení.

Možná, že se vám tato hra zdá jako méně vzrušující. Proto existuje ještě další verze hry, KamaPoker. U této verze se svlékáním všechno teprve rozjíždí. Pokud vyhráváte, můžete si za odměnu vybrat, kterou aktivitu se svým protějškem vyzkoušíte.

KamaPoker jsem dostal od manželky k narozeninám. Hra má krásný obal a celkově se mi to zpracování líbí. Pravidla tedy nejsou nejjednodušší. Naštěstí klasický poker znám a musel jsem ho nejdříve vysvětlit manželce, aby pochopila KamaPoker. I tak je to trochu náročnější, i když hodně zábavná hra. Libor

Francouzská hra lásky

Tahle erotická hra má velice jednoduchá a prostá pravidla: na každém políčku v herním plánu je úkol, který musíte splnit.

Vtip je v tom, že úkoly gradují na intenzitě a jsou čím dál víc erotičtější.

Mini Laškování: erotická hra do kapsy

Tahle erotická hra představuje miniverzi, která se vám pohodlně vejde do kapsy a je proto ideální na cesty či na dovolenou. Mini Laškování je určeno pro páry a obsahuje celkem 21 ruliček s úkoly balenými v elegantní krabičce ve tvaru srdce.

Příklad úkolu: Hoďte si kostkou. Pokud padne liché číslo, oba se svlékněte do naha. Pokud máte sudé číslo, dejte si společnou koupel.

Naši známí hodně cestují, a tak jsme jim tuhle hru koupili jako dárek na cesty. Po dovolené jsme se dozvěděli, že kamarádka otěhotněla, takže s hrou asi byli spokojení :-) Jinak sama za sebe můžu pochválit pěkné a opravdu kapesní balení. Vendy

V prodeji je také klasická erotická hra Laškování, která má dvě varianty: pro páry a pro partu lidí.

Navnadila vás některá z her? Kterou byste vyzkoušeli nejradši? Můžete nějakou ze své vlastní zkušenosti doporučit ostatním?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)