Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Rádce pro muže: laskej klitoris jako bůh!

To, že muži jdou raději rychle na věc a ženy si libují v milostné předehře je všeobecně známý fakt. Ten, kdo by se rád pyšnil titulem dobrého milence by však měl znát pár triků, jak ženu dovést k extázi ještě před samotným aktem. Laskání ňader, ušních lalůčků a klína k tomu neodmyslitelně patří.

Ten, kdo si myslí, že k pocitům vrcholného vzrušení se stačí klitorisu prostě jen dotýkat, se z části plete. Některé doteky nebo pohyby prstů na klitorisu mohou být ženě spíš nepříjemné. Jak tedy správě stimulovat klitoris aniž byste k tomu použil ústa?

Letmé doteky v klíně vaší partnerky začínají jako nevinná hra. Roztomilé pohrávání s pahorkem slasti může ale vyústit až v mohutný orgasmus.

Klitoris je předsunutá hlídka ženských genitálií.

Paul Joannides

Poštěváček je jediným orgánem v lidském těle, jehož primárním účelem je působit ženám slast.

Podobně jako bod G, je i poštěváček pokládán za nejvzrušivější zónu ženského těla. Najít ho je poměrně snadné: ukrývá se nad poševním vchodem a k jeho dráždění nemusíte zrovna pátrat v partnerčině klíně s lupou. Stačí když se trefíte do správné oblasti.

To, že muž nahmatá klitoris a dobře ví, že je to nejvzrušivější oblast ženského těla, ještě neznamená, že ví, co s ním má dělat. Zvlášť čeští muži dráždění klitorisu hodně podceňují.

Petr Weiss, český sexuolog

Zaručené pohyby, tipy a rady

Zdá se to být jednoduché, ale dráždění klitorisu vyžaduje grif, cit a dovednost. Hranice mezi libým a nelibým pocitem může být někdy až překvapivě tenká. Jak umět dokonale stimulovat pahorek slasti a rozkoše?

Jednoduché a efektivní hlazení

Hlazení zvládne úplně každý, ovšem pozor - není hlazení jako hlazení. Nehlaďte partnerčin klitoris stylem, kterým hladíte někoho po hlavě. Hlazení nasucho není moc příjemné, a proto zajeďte prstem do skulinky a navlhčete i klitoris, popřípadě použijte kapku lubrikantu. Pokuse se pohyb hlazení občas rozvibrovat, přejeďte prsty i po stydké kosti a zvyšte její vzrušení přejížděním špičkou prstu kolem dokola klitorisu.

Vzrušující krouživé pohyby

Ani krouživý pohyb není nic složitého, ovšem je třeba opět pamatovat na zvlhčení. I v tomto případě můžete krouživý pohyb ozvláštnit občasným vklouznutím prstu do skulinky nebo nechte samotnou partnerku, aby vám váš prst naslinila sama. Zatímco ji budete líbat, kreslete kolem klitorisu pomyslná písmenka O, ale ne monotónně! Měňte průměr kruhu i tlak prstu.

Brnkání na bod rozkoše

Nebojte, tento způsob stimulace klitorisu nemusí nutně ovládat jen ti, co umí hrát na kytaru. Palec a ukazováček si opřete o její genitálie a prostředníček využijte k něžnému drnkání. Tahle technika je méně využívaná, což je rozhodně škoda, protože vaši partnerku něžné rozvibrování pahorku slasti rozvášní se stoprocentní jistotou.

Mněte pahorek mezi prsty

Připravte si prostředníček (nebo ukazováček) a palec. Nevyvíjejte při pohybu mnutí příliš velký tlak podobný svěráku! Spíš uzlíček slasti něžně převalujte mezi oběma prsty a jemně ho masírujte.

Ťukání na bránu rozkoše

Pro některé ženy je oblast klitorisu až příliš citlivá na mnutí nebo drnkání a k plné rozkoši ji stačí pouhé "ťukání". Začněte něžně, nesmělými poklepy a v závislosti na reakci partnerky přidejte na intenzitě.

Jednotlivé techniky můžete střídat, experimentovat a poznávat tak sám, který pohyb se vaší partnerce zamlouvá ze všech nejvíc.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)