Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Je to obecně známá pravda: muži orální sex zbožňují. U žen to až tak jednoznačné není. Faktem ale je, milé dámy, že pokud se své práce ujmete s chutí, potěšíte partnera víc než čímkoli jiným. Je jasné, že po přečtení našich tipů a rad asi nebudete schopná říct, že jste najednou specialistka na božský blowjob, nicméně jako inspirace jak nejlíp kouřit penis vám článek bezesporu maximálně vyhoví. Připravte svému miláčkovi překvapení a udělejte mu pusou potěšení, na které bude vzpomínat ještě hodně dlouho!

Ptejte se a pozorujte, co se mu líbí - to je hodně důležité! Uvedené rady jak nejlíp kouřit penis berte jako obecné a mějte na paměti, že ne každý muž má rád, když mu stimulujete anální otvor, ne všichni zbožňují sání ústy a ne jeden nemá rád, když do hry zapojujete pusinku i ruce současně. Tak - jdeme na to!

Připravte ho na to!

Ne každý muž jde nejradši rovnou na věc. Nenechte se zmást dojmem, jakým na vás působí erotické videa, v nichž pornoherečka vytáhne muži chloubu z kalhot a okamžitě ho vsune do pusy až po varlata.

Moje současná partnerka mě při našem prvním orálním sexu překvapila spíš nepříjemně. Prostě rozepnula poklopec, začala tvrdě kouřit a tahat. Zrovna tohle pro mě teda není příjemné ani trochu. Později jsem se od ní dozvěděl, že přesně takhle to měl rád její bejvalej. Ne všichni jsme stejní. To, že mám radši erotické masáže jazykem a honění penisu je pro mě spíš romantickou záležitostí, jsem jí ale bez problémů vysvětlil.

David, 23 let

RADA č.1: Předtím, než se chlouba vašeho partnera dostane do pozoru, vytvořte tu pravou atmosféru! Jak? Například hlazením stehen! Pohrávejte si s jeho varlaty, vyvíjejte tlak na anální hráz a drážděte krouživými pohyby prstu jeho anální otvor. Připravte ho na nádheru, která ho čeká vzápětí!

Než se postaví...

Šli jsme spolu do klubovny a já jsem zamkl. Dívali jsme se na Rodinu Bradyových. Zrovna, když zlatokop zamykal Bradyovy ve vězení, Lara se zničehonic zeptala: "Už ti to někdo udělal pusou?"
"Ehm...to je teda blesk z čistýho nebe." zajíkl jsem se. "Ne, ještě nikdy."
"A myslíš, že by se ti to líbilo?"
LÍBILO!?!?!?!?!?!?!? "Ehm, jo. Ale jako, nemusíš to dělat."
"Já asi chci," řekla a chvíli jsme se líbali.
A pak jsem tam seděl a pořád ještě koukal na rodinu Bradyových a Lara mi rozepnula kalhoty, o kousek stáhla boxerky a vylovila můj penis. A pak kolem něj sevřela dlaň a dala si ho do pusy.
A čekala.
Vypadali jsme jako sochy. Ona nepohnula ani svalem a já taky ne. Věděl jsem, že teď by se mělo dít ještě něco, ale nebyl jsem si moc jistý, co.
Nehýbala se. Několik minut, tak dlouho, jak Bradyovům trvalo ukrást klíč a odemknout si dveře vězení, tam nehybně ležela s mým penisem v puse a já seděl a čekal. Pak ho vytáhla z pusy a tázavě se na mě podívala.
"Mám něco dělat?"
Pomyslel jsem si, že by možná mohla pohybovat hlavou nahoru a dolů, ale nevěděl jsem, jestli by se nezačala dusit. Tak jsem radši mlčel.
"Mám jako kousnout?"
"Nekousat! Teda, myslím, že ne."

John Green - Hledání Aljašky

Tak takhle tedy rozhodně ne, milé dámy! RADA č. 2: Erotické hry pokračují... Jak kouřit penis, než se postaví? Zapojte do hry jazýček! Olizujte ho po celé ploše, kružte jazykem kolem jeho žaludu a zasuňte celou jeho délku do úst. Důležité je zaměřit se na spodní část penisu. Maximálního efektu dosáhnete, pokud blowjob provádíte za světla, tak, aby vás partner mohl vidět. A podívejte se mu při tom do očí! Muži to milují. Navíc si očním kontaktem přímo říkáte o pochvalu.

Penis v pozoru

Není příliš příjemné kouřit penis monotónně a během celé felace, a to ani pro vás, ani pro něj. Sání je sice fajn, ale jen na okamžik. Vás namáhá a jeho po chvilce začne nepříjemně tahat.

RADA č. 3: Střídejte rychlé a pomalé tahy. Začněte třeba dvěma pomalými a pak hned pěti rychlými, obměňujte rychlost. Nemusíte zrovna počítat do taktu, stačí rytmus udávat v souladu se svými pocity.

RADA č.4: Využijte také ruce! Mužům se líbí dvojité kouření, kdy ruka kopíruje pohyby vašich úst na penisu. Nahoru, dolů. Pomalu a pak trochu rychleji...

RADA č.5: Mněte ho rukou, jako byste ho těmi pohyby chtěla hýčkat! Vložte si špičku penisu do úst a jazykem něžně objíždějte žalud. Mezitím nechte svou dlaň jemně svírat penis a mněte ho. Blowjob je pak trochu jako erotická masáž.

Umění jak nejlépe vykouřit penis spočívá také v použití rukou. Dopřejte svým ústům odpočinek a hoňte ho chvíli rukou. Tou druhou můžete držet penis u kořene nebo ji využít k masírování varlat. Ruku zapojte také v případě, že má váš partner velký penis. Prsty ho jemně sevřete u kořene a regulujte si tak míru proniknutí penisu do úst.

Orgasmus s velkým O

Prodlužujte jeho slast co nejvíc to jde! Až ucítíte, že se blíží vrcholný okamžik, zmačkněte penis u kořene a zabraňte průniku sperma.

RADA č. 6: V moment, kdy váš miláček vystříkne, vaše práce ještě nekončí! Naopak. Nepřestávejte kouřit nebo honit penis ještě několik vteřin. Ať už vám kapičky jeho sperma dopadají na tvář, prsa, či zaplňují-li vaši pusinku, je přímo žádoucí pokračovat ve stimulaci ještě nějakou chvíli.

Orální sex byl dlouho opovrhovanou technikou a na ty, kteří ho rádi provozovali, se společnost dívala skrz prsty. Situace se naštěstí obrátila a dnes se bez techniky zvané blowjob neobejdou žádné erotické hry. Máte orální sex ráda? A co zbožňuje váš partner? Podělte se s námi o další vychytávky, jak ho uspokojit!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)