Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Sexuální výkon podle věku muže. V kolika letech jsou nejlepšími milenci?

Stejně tak jako se vyvíjí myšlení rozkrokem u dam, podléhá i mužská sexualita změnám v závislosti na věku, přestože cíl je v podstatě vždy stejný. Muž se o ženy reálného věku zajímá jak ve dvaceti, tak v padesáti, a v podstatě je dělí na ty, které mu dají, a na ty, které mu nedají, přičemž s přibývajícím věkem se obvykle první skupina "adeptek" rozšiřuje.

To, že se s věkem muže mění i síla jeho touhy, je všeobecně známá věc. V kolika letech jsou ale ženám schopni poskytnout ten nejlepší sex?

Středoškoláci: honba za souloží s kráskou

Ne příliš zkušené středoškoláky charakterizuje především nejistota a dychtivá snaha o soulož. Ovšem ne s každou. V kurzu jsou obdivované a všemi uznávané krásky, zatímco těm, které pěknou tvářičkou zrovna neoplývají, to mladí "muži" dávají poměrně nevybíravě najevo. Budiž jim omluvou, že za ně v tomhle věku rozhodují hormony, a že se s postupem let názorově znormalizují.

Markéta (38):"Nedávno jsem měla sex se 17ti letým klukem. Imponovalo mě, že ke mně vzhlíží, že jsem pro něj jedinečná, zkušená. Přestože ho dokázal vzrušit i letmý dotek přes boxerky, v posteli nebyl tak obratný, jako starší muži. Zato mi ochotně plnil každé přání a rád zkoušel všechno, co pro něj bylo více méně nové a nevšední."

Dvacetiletí borci

Říká se, že právě ve dvaceti až třiceti letech jsou muži na vrcholu sil. Hladina testosteronu už nikdy později nebude vyšší než teď a problémy s erekcí se jich netýkají ani vzdáleně. Začínají nabírat zkušenosti a v souvislosti s tím i sebevědomí. Ženu sice uspokojí několikrát za noc, ale dojem, že sex s nimi je pro partnerku tím nejlepším, co v životě zažila, nemusí být vždy objektivní. Jejich milostná technika není zrovna bravurní a často vyvrcholí zrovna v okamžiku, kdy "to" partnerku začne trochu bavit.

Ilona (30): Já mám nejradši kluky kolem 25 let. Mají skvělou výdrž, poměrně dost zkušeností a nevyvrcholí tak rychle, jako kluci pod 20. Starší kluky zatím vůbec nevyhledávám, protože mi v posteli nevyhovují. Kolem 30 a výš už se u nich začínají projevovat nejrůznější problémy, především s erekcí."

30 - 40 let - věk, kdy se muži konečně probouzí

Máme na mysli probuzení ze sexuálního sebeklamu a z dojmu, že právě oni jsou v posteli nepřekonatelní. Ovšem někteří se neprobudí nikdy. K tomuto prozření dochází někdy kolem 35 až 40 let, kdy na ženu pohlíží nejen jako na nádobu pro masturbaci, ale jako na skutečnou partnerku pro život, které chtějí poskytnout víc smyslnosti a porozumění. Bohužel však "bio síla" v tomhle věku začíná pomalu ubývat.

Karolína (19): "Sex se svým vrstevníkem jsem nikdy neměla, protože mě to nelákalo. Mladí kluci mě nepřitahují. Mému nejmladšímu partnerovi bylo 32 a tomu současnému je 36 a podle mě je to nejlepší věk. Muži nad 40 už jsou obvykle ženatí, mají závazky, jsou zklamaní z rozvodu a nebo podvádí manželku. Muži po třicítce jsou ještě svobodní a zároveň mají dost zkušeností, nejsou tak ztřeštění a sebestřední."

Čtyřicítka a pokles testosteronu

Hladina testosteronu postupně klesá, stejně jako chuť na sex. Zkušeností je sice mnoho, ale chuť se milovat obvykle vystřídají jiné záliby a objevují se problémy s erekcí - tak by se u mužů dala charakterizovat čtyřicítka.

Zároveň jsou čtyřicátníci vzhledem ke svým zkušenostem schopni ženu zaujmout i jinak než bezchybnou výdrží a neustálou chutí na sex.

Nejlepší milenci? Padesátníci!

Proč zrovna padesátníci? Vždyť hladina jejich testosteronu stále klesá! I přesto jsou údajně skvělými milenci. O sexu toho vědí spoustu, většinu technik už někdy předtím zkusili a ženám rozumí víc, než kluci, kterým nedávno bylo dvacet, což jsou přednosti, které vyváží dokonce i problémy s erekcí.

Jarmila (48): "S přítelem jsme spolu už pět let. Brzy mu bude 56 let a toho, nač bych si s ním mohla stěžovat, je rozhodně jen poskrovnu, v každém případě to nesouvisí se sexem. Milování si dokáže mnohem víc užít a ve všem mi rozumí."

Martina (36):"S mužem nad 50 let mám jen jednu zkušenost. Bylo mu 53, viděli jsme se snad jen dvakrát a naprosto mě odradil od dalších zkušeností se staršími milenci. Žádná invence, žádná chuť experimentovat, jen snaha o zastírání problému s erekcí a touha dopřát si zábavy s mladší milenkou, protože manželka už dávno ztratila chuť (popravdě řečeno, ani se nedivím)."

A co vy, milé čtenářky? Jakou věkovou skupinu upřednostňujete, a kterou už byste si k tělu nikdy nepřipustily?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)