Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Šokující zákony týkající se sexu: svět není tak liberální, jak se zdá!

Jiný kraj, jiný mrav. Tohle obecně platné tvrzení se nevyhýbá ani oblasti sexu. Ten zákonům samozřejmě podléhá všude na světě a obvykle jsou to zákony jasné a logické, chránící dobré mravy a samozřejmě i oběti nejrůznějších sexuálně motivovaných trestných činů. Někdy to jsou zákony popírající nejen logiku, ale i zdravý rozum. Pokud během svých cest po světě rádi poznáváte danou zemi také z jiné stránky a jestliže s vášní sobě vlastní praktikujete sexuální turistiku, pak čtěte pozorně. Není sex jako sex.  

 • Arizona, Idaho, Florida, Jižní Dakota, Utah, Vermont, Nevada a dokonce i New York a další státy USA - zde všude je nelegální erekce pod oblečením! Město Nashville ve státě Tennessee tento prohřešek trestá zatčením muže.
 • Zůstaňme v americkém Utahu. Sex se zvířaty zde raději neprovozujte, je zakázaný (pokud ho ovšem neprovozujete za komerčním účelem). Dále v tomto státě jednáte nezákonně, vezmete-li si svou sestřenici předtím, než dosáhne věku 65 let (pak už je to v pořádku). Potyčky se zákonem se vám nevyhnou ani ve chvíli, kdy provozujete sex v sanitce. A pokud se tak koná během výjezdu, čeká ženu obviněnou z tohoto nezákonného činu zasloužený trest. Muže nikoli.
 • S podobně bizardními zákony se setkáte také ve Washingtonu. Zde je nezákonné souložit s pannou, a to dokonce i během svatební noci. Jakým způsobem zde tedy ženy přichází o panenství, to je otázka... Jinou než misionářskou polohu zde nesmíte provozovat (pokud nechcete mít oplétačky se zákonem). Tento zákon platí také v Severní Karolíně.
 • Jste-li milovníkem vibrátorů, vyhněte se raději Texasu. Zde je nezákonné vlastnit víc jak 6 vibrátorů.

O orálním sexu si v některých zemích světa můžete nechat jen zdát.

 • Zní to neskutečně, ale celkem v 18 státech USA je zakázaný orální sex (například v Indianě, Kentucky, Missouri Minnesotě nebo Tennessee), v některých státech též anální sex, například v Pensylvánii. Jistou míru tolerance k orálnímu sexu najdete v Singapuru. Zde je protizákonný pouze orální sex, který je součástí předehry.
 • A ještě jednou Pensylvánie: zde je řidičům kamionu zakázáno provozovat sex v budce pro výběrčího mýtného.
 • Sexuální zákony se nevyhýbají ani zvířatům ... V aljašském městě Fairnbanks mají losi přísně zakázáno páření v ulicích. Ve městě Kingsville v USA mají tuto činnost zakázanou prasata, ovšem pouze na území místního letiště. Na Floridě platí kromě zákazu líbání žen na prsa také zákaz sexu s dikobrazem.
 • Láká vás sex v mrazícím boxu s masem v supermarketu plném lidí? Pak se raději vyhněte Wyomingu!
 • Ve státě Alabama se ze zákona nesmí prodávat erotické pomůcky. Za tuto činnost vám zde hrozí pokuta až osm tisíc dolarů. Při opakovaném prohřešku tohoto rázu vám dokonce hrozí vězení. Neznamená to ale, že by se v celé Alabamě nenašel jediný vibrátor. Používání erotických pomůcek zde zakázáno není. Místní tuto situaci řeší nákupem erotických pomůcek v okolních státech. Dovoz zakázán není. A v Alabamě ještě chvíli zůstaneme... Město Anniston zakazuje ženám sex v místnosti, v níž se nachází kulečníkový stůl.

V americké Nebrasce je prodej kondomů povolen pouze lékařům.

 • Prodej prezervativů v automatech je zakázaný ve státě Maryland. Najdete zde však jednu výjimku: automaty na kondomy mohou být umístěny pouze v provozovnách, kde se prodává alkohol. V Nebrasce smí kondomy prodávat pouze lékař.

Výčet bizardních sexuálních zákonů ani zdaleka nekončí...

Pohlavní styk při rybaření ve svatební den - to je trochu méně pravděpodobná situace, leč nezákonná ve městě Oblong, stát Illiois.

Pokud při cestování Sioux Falls v Jižní Dakotě narazíte pouze na hotely s postelemi od sebe, nedivte se. Jinak to zde nefunguje. Zákon provozovatelům hotelů nařizuje mít od sebe postele vzdáleny minimálně 60 cm. Sex v uličce mezi postelemi je přísně zakázán! V hotelech ve městě Hastings v Nebrasce zase poskytují čisté bílé bavlněné košile. Pokud je na sobě nemáte, nesmí totiž v hotelovém pokoji dojít k sexu.

Sex s živou rybou je přísně zakázán v Minnesotě. Mrtvých ryb se zákon netýká. Žena si s rybami v tomto státě může dělat co chce. A ještě jedna bizarnost z Minnesoty: v Alexandrii nesmí muž souložit v manželkou, páchne-li jeho dech po cibuli, česneku či sardinkách. Žena může ze zákona vyžádat, aby si její manžel šel vyčistit zuby.

Členové vlády v Nevadě mají přísně zakázáno chodit na zasedání v převlečení za penis. Při zasedání místní samosprávy je tento kostým povolen.

Město Connorsville ve státě Wisconsin trestá muže, kteří střílí z pušky ve chvíli, kdy žena prožívá orgasmus.

Pokud v Ohiu spatříte ženu s příliš vyleštěnými botami, mějte se před ní na pozoru. V jejich odraze mohou být, v případě, že má sukni, vidět její genitálie! Stát na tuto skutečnost samozřejmě pamatuje a ošetřuje příslušným zákonem.

Co vás čeká v Kalifornii?

 • v Bakersfieldu je povolená soulož s ďáblem pouze v případě, že máte prezervativ
 • psi se s kočkami mohou pářit pouze s písemným povolením
 • manželé, kteří spolu provozují orální sex, stihne trest odnětí svobody až na 15 let
 • dopustíte-li se cizoložství, zaplatíte pokutu ve výši tisíc dolarů (v Arkansasu za tento prohřešek zaplatíte jen 20 dolarů)

Milovníci BDSM a tvrdších praktik by se měli vyhnout státu Mississippi. Zde jsou tyto praktiky v rozporu se zákonem.

Zákon, který nebyl schválen: Muž musí před sexem obeznámit ženu s rizikem těhotenství a vyžádat si od ní písemné povolení k provozování sexu. Návrh byl předložen v americké Oklahomě.

Rhode Island trestá cizoložství pokutou ve výši 10 dolarů/osobu. Lidová cena! 

Sex v autě je v mnoha zemích světa ošetřen zákonem.

Sex v autě

 • Jestliže má policista z Idaha podezření, že se milenci v autě oddávají sexuálním hrátkám, musí nejdříve 3x zatroubit na klakson, pak čekat 2 minuty a poté teprve přistoupit k autu.
 • Detroit sex v autě povoluje jen tehdy, stojí-li auto na vašem vlastním pozemku.
 • Pokud taxikáři v Maine nabídne žena sex, nesmí ji již účtovat jízdné. Pokud sex odmítne, má nárok si jízdné vyžádat. Obojí dohromady nejde!
 • Arizona zakazuje sex v autě s píchnutou pneumatikou.
 • Město Liberty Corner ve státě New Jersey zakazuje dvojici milující se v autě, aby mačkala klakson.

A abychom zavítali i do jiných krajů než jen do USA...

 • V Kolumbii, konkrétně ve městě Santiago de Cali, musí být u prvního sexu manželů přítomna matka ženy.
 • Bolívie si zase hlídá muže, kteří mají sex s dcerou i matkou současně. Sex zvlášť protizákonný není.
 • Ostrov Guam má také jeden neobvyklý sexuální zákon: nesmí se zde provdat dívky - panny. Proto po celém ostrově pracují muži, kteří dívky cíleně připravují o panenství. Kterému muži by se takové zaměstnání nelíbilo?
 • V některých zemích blízkého východu mohou mít muslimové sex s ovcí, ovšem nesmí ji po aktu zabít a sníst, jinak by se dopustili smrtelného hříchu. Sex se zvířaty je povolen také v Libanonu, zde se však musí jednat pouze o samice. Dopustí-li se Libanonec sexu se zvířetem-samcem, vystavuje se hrozbě trestu smrti.
 • Hong Kong povoluje vraždu manžela, pokud byl své manželce nevěrný. Podmínkou je, že ho žena musí zabít holýma rukama. Milenku svého manžela může zabít jakkoli. Pokud se chcete stát gynekologem, zvažte svou praxi v Bahrajnu. Zde to totiž nebudete mít vůbec jednoduché. Gynekolog se během vyšetření nesmí přímo dívat na intimní partie pacientky. Celé vyšetření se odehrává pomocí odrazu v zrcadle.
 • Indonésie zakazuje masturbaci pod pohrůžkou utnutí hlavy. Stát Wyoming a Indiana trestá všechny, kteří pomáhají při masturbaci osobám mladším 21 let. Michigan trestá jakoukoli masturbaci.
 • V Itálii nesmí žádná žena jménem Marie provozovat prostituci.
 • Ve Francii je zakázáno líbat se během přepravy.
 • V Austrálii je povolen sex s klokanem pouze lidem pod vlivem alkoholu.

Některé sexuální zákony ve světě jsou skutečně kuriózní. Proto je zcela namístě během svých cest zachovat jistou obezřetnost a sexuální zdrženlivost. Mohou nastat situace, kdy se to skutečně vyplatí!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)