Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Soukromý tanec na klíně ho postaví do pozoru

Několikrát do roka jsou ženy postaveny před nelehký úkol. Vybrat partnerovi dárek. Ideálně takový, jaký si nemůže pořídit sám. Zapomeňte na parfém a darujte mu raději lap dance!

Tanec na klíně není žádný zázrak, který by do úplně nudného vztahu vrátil hromadu vzrušení. Ve skutečnosti ho ani nezkoušejte, pokud to ve vašem vztahu zrovna skřípe. A už vůbec ho nedělejte, pokud se neumíte alespoň trošku hýbat. Správný lap dance musí být sexy, což se bez určité dávky ladnosti a sex-appealu neobejde.

Připravte si vhodnou situaci

Začít partnerovi rajtovat na klíně během druhé poloviny fotbalového zápasu není dobrý nápad. Ještě byste mu mohla omylem vylejt pivo a vysypat brambůrky. Lap dance si musíte načasovat. Chcete-li tanečkem překvapit, nebudete to mít úplně jednoduché. Z mých vlastních zkušeností je nejlepší partnera posadit do křesla například hned, co se vrátíte ze společného večera někde venku. V první řadě to nebude čekat a v druhé bude ještě dostatečně oblečen na to, aby si tanec na klíně nevyložil jako signál k rychlému zásunu.

Natrénujte vyhnutí trapasu

Lap dance má původ v erotických podnicích. Je to kombinace mezi tanečkem a striptýzem. Rozhodně to však není raketová věda. Muže vzrušujete pomocí tance a kroužení zadečkem přímo na jeho klíně. Přes oblečení masírujete jeho intimní partie. Dáváte mu užívat si jedinečnou blízkost, ze které se však klasický sex nevyklube. Právě to je na tanečku tak vzrušující. Pouze si dejte pozor na to, ať nemícháte lap dance s twerkem. Úspěch erotické chvilky závisí na tom, jak moc obratná a přesvědčivá žena dokáže být. Rozhodně doporučuji si vše předem vyzkoušet. Zkuste si jen tak tancovat a trénovat. Vyberte si super spodní prádlo. Mějte připravnou choreografii. Není to nic, za co byste se měla stydět.

Zapnout hudbu a zkusit rafinované pohyby

Součástí výše zmíněné přípravy by měl být výběr správné hudby. Sexy taneček do skladeb od Maxim Turbulenc nevystřihnete ani náhodou. Naštěstí je na YouTube hromada různých kompilací, do kterých se vám bude kroutit jedna radost. Takových deset minutek hudby vám bude stačit. Vaše vystoupení by mělo mít šťávu. Když vybalíte ty nejlepší pohyby hned na úvod, zbylé minuty majitele klínu nebudou bavit. A když už jsme u těch pohybů, několik z nich funguje vážně skvěle. Kromě tření zadečku o klín je to také přímý útok ňadry na jeho tvář. Stačí se postavit mezi jeho kolena, předklonit se a pohlídat mu ruce. Nejlépe tak, aby se držel opěradla židle. Dotyky jsou za příplatek a doma to platí jakbysmet. 

Co po tanečku?

Po tanečku se pochopitelně nabízí sex, ale tím se vytratí napětí a atmosféra. Vše, kvůli čemu se žena snažila, by bylo fuč. Cílem lap dance vystoupení bylo postavit ho do pozoru. Darovat mu chvilku vzrušení. Ne se propracovat ke klasické ejakulaci a sexu. Nedegradujte taneček na předehru. A hlavně... užijte si to!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)