Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Tady máte scénář pro nezapomenutelný sex, není zač

Že by se sex neměl řídit scénářem? Ano i ne! Je přeci důležité si ho pořádně vychutnat, a proto je zde pár sexperimentátorských postřehů z praxe od někoho, kdo se s nepromyšleným šťouchem rozhodně nespokojí.

Scénář není důležitý v momentě, kdy na sebe nekontrolovatelně skočíte a máte chuť tomu druhému vysouložit mozek z hlavy. Ve všech ostatních případech je fajn mít na paměti několik bodů, které k nezapomenutelnému sexu zkrátka patří. Pro muže je scénář hezkou inspirací a pro ženy garantuje dosažení slastného vrcholu. Než začnete nad nějakým plánem na vzrušující noc ohrnovat nos, uvědomte si, že každý dobrý příběh má přeci také nějaký úvod, zápletku, vyvrcholení, zvrat a závěr. A přesně na tyto části se podíváme detailně!

1. Úvod

Velmi často opakuji, že předehra nezačíná v posteli. Když bude váš den plný něžností, flirtu a chlípných prasárniček, nebudete se muset do předehry přemlouvat. To platí především pro nezkušené muže, kteří si pod předehrou představují 10 minut hlazení a cumlání s cílem vyrobit partnerce v kalhotkách deštný prales. Nashromážděná nadrženost z celého dne je mnohem lepším základem pro super sex než povinné mazlení. Stejně tak zapomeňte na to, že předehra se jede na půl plynu. Neskrývejte vášně, užijte si orálek a vytáhněte ze šuplíku všechny erotické pomůcky.

Vibrátory Loveo jsou připraveny okořenit předehru! Vyzkoušejte jejich moderní funkce, díky kterým půjdete orgasmu naproti.

2. Zápletka

Prakticky každý příběh má hlavního hrdinu se zajímavým cílem. To stejné by mělo platit v sexu. Jeden z partnerů by měl mít plán a vědět sakra dobře, co dělá. Není nic horšího, než když se chlap jen tak plácá v posteli, snaží se nelogicky měnit polohy a nesleduje reakce partnerky. Žena musí pochopitelně spolupracovat. Když si lehne jako prkno a mlčí, je to průser. Za sebe musím říct, že v sexu velmi záleží na maličkostech. Skvěle vystavěnou zápletku může během chvilky zbořit nevhodné chování partnera, případně jeho postelové selhání. S předčasnou ejakulací milostný epos vyprávět nelze.

3. Vyvrcholení

O pány tvorstva se nebojím, ty si stříknou, i kdyby na chleba nebylo. Mnohem větší obavy mám o ženy, které se po několika špatných zkušenostech rozhodly rezignovat. Tvrdí, že pro ně orgasmus není smyslem sexu. Pochopitelně lžou. Sex bez vyvrcholení je jak pizza bez sýru, a proto na něm trvejte. Nemusíte se udělat společně. Stačí, když se muž po vyprázdnění semeníků bude doopravdy a upřímně zajímat o to, zda-li se jeho princezna udělala.

4. Zvrat

Předehra byla, orgasmu také... a pokud nechcete na sex zapomenout, nebuďte jako ostatní a připravte si zvrat. Vášeň může žít dál. Partner může nahou ženu vzít do sprchy, partnerka zase může miláčkovi darovat masáž zad. Nebo famfulína, to je fuk. Připravte si prostě neplánované překvapení. Vyrobíte další erotické dusno a hlavně ukážete, že máte výdrž. Ono je totiž jednoduché svalit se na záda a během pár minut zachrápat. Jen je to tak trošku nuda.

5. Závěr

Po všech intimitách přichází závěr. Pochopitelně záleží na situaci, ale ideální je, když se pár nemusí ihned loučit. Je přeci fajn, když máte možnost vyrazit někam ven společně. Určitě i vy moc dobře víte, že zamávat si pár minut po vášnivém sexu není jednoduché. Raději si skočte někam na jídlo, drink, nebo procházku. Nebo se vydejte na nákup, abyste mohli po dalším kole sexu nosit dobroty v podobě sladkostí a čerstvého ovoce přímo do postele.

Jak vidíte, scénář je ve výsledku docela jednoduchý. Tak ho vyzkoušejte a dejte mi vědět, jak se vám nový přístup k sexuálnímu juchání zamlouval. Stačí mít trošku nadhled a nespoléhat na to, že sex přeci nějak vždy dopadne! Je to sice pravda, ale rozhodně to nic nevypovídá o jeho nezapomenutelnosti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)