Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Tipy a sexuální polohy pro oddálení ejakulace

Pubertu už máte dávno za sebou, ale jakákoli vaše sexuální akce skončí předčasně? Nejenom, že vaše partnerka začne mít pochyby o vaší mužnosti, ale navíc bude vždy odkázána na jiný způsob uspokojení - a to už není ono. Technika oddálení ejakulace se dá poměrně snadno osvojit, a tak rozhodně není důvod zoufat si nad svou ne zrovna dobrou sexuální výdrží. Jednu z možností představují sexuální polohy, které orgasmus pomáhají oddálit, další pak představují nejrůznější přípravky, cvičení a pomůcky. Pojďme se na ně podívat!

Milostné polohy pro oddálení orgasmu

Obecně se jedná o polohy, u nichž není tolik citlivé tření, a u nichž máte možnost snadno kontroloat hloubku průniku.

1. Klasika, misionář

Možná vás to překvapí, ale právě misionářská poloha je pro oddálení orgasmu ideální, ovšem je důležité být s partnerem přitisknutí tělo na tělo, aby se minimalizovalo tření a tím snížilo riziko rychlé ejakulace.

Cítíte i přesto, že během několika vteřin vyvrcholíte? Zkuste na moment soulož přerušit a věnujte se jen mazlení.

2. Na koníčka

Faktem je, že poloha na koníčka je hodně oblíbená u obou pohlaví. Ženy mají možnost řídit rychlost i průnik přirážení, muže zase vzrušuje pohled na ženské tělo a pohyby partnerky a nejspíš i pocit, že iniciativu převzala ona. Už méně známé je to, že koníček je jednou z nejúčinnějších poloh pro oddálení orgasmu.

Pro muže je poloha na koníčka pohodlná. Mohou se soustředit na svůj vlastní orgasmus a snažit se ho udržet, protože je netrápí obavy ohledně uspokojení partnerky (ta se v této poloze dokáže uspokojit sama a stačí jí k tomu "jen" vaše erekce). Svou roli zde sehrává psychologie: téměř vše záleží na ženě, muž nemusí být nervózní ze svého výkonu a může si celou akci lépe užít.

3. Zezadu

Některé muže znervózňuje pohled ženy a to samé platí i pro druhé pohlaví. Poloha zezadu je mimořádně vzrušující pro vás oba a zároveň si oba zachováte jisté soukromí tím, že vám partner přímo nevidí do tváře, nepozoruje vaše projevy slasti.

Muž má při poloze zezadu lepší možnost regulace pohybů, jejich rychlosti i hloubky průniku. To je také způsob jak zabránit předčasné ejakulaci. Navíc má tahle poloha hned několik variací! Vyzkoušejte třeba polohu zezadu vleže, kdy muž leží za ženou. Tahle pozice je pohodlná a tření není nijak intenzivní.

4. Lehátko

Jedná se o polohu, kdy žena leží na zádech, roztáhne a mírně pokrčí nohy. Muž klečí před partnerkou a nohy roztáhne co nejdál od sebe. Při průniku se opírá rukama přibližně ve vzdálenosti partnerčiny hlavy. Tahle poloha muži umožňuje lépe kontrolovat pohyby a tím i ejakulaci.

Další tipy jak oddálit ejakulaci

Samotné sexuální polohy nejsou samozřejmě jediným způsobem, jak oddálit ejakulaci. Délku milování ovlivňují další faktory: správné dýchání (nejlépe pravidelné a hluboké), ideální úhel penisu při pronikání, který bude pro muže méně vzrušující apod.

Jeden můj partner měl s předčasnou ejakulací problém a mně to docela vadilo, protože jsem si nikdy opravdu nestihla nic užít. Postupem času jsme zjistili, že mu vyhovuje, když ho před samotným aktem uspokojím rukou nebo ústy. Erekci měl i poté stále pevnou a milování bylo perfektní pro oba. Inka

Muž může oddálení ejakulace natrénovat také během masturbace. Jestliže cítíte blížící se orgasmus, je třeba penis na chvíli nechat v klidu. Pokud takto cvičíte denně alespoň 30 minut, úspěšnost je vysoká!

Kegelovy cviky pro muže

Kegelovy cviky se zaměřují na zpevnění svalů pánevního dna a praktikují je především ženy po porodu, jimž právě tato skupina svalů ochabuje. Cviky však mohou být prospěšné i pro muže, kteří se potýkají s předčasnou ejakulací.

Zkuste během močení zadržet proud. Svaly, které v tu chvíli zatínáte, jsou přesně ty, které byste měli trénovat. Ve chvíli, kdy je zatínáte, varlata se jemně prohnou směrem vzhůru.

Kegelovy cviky pro muže by měly probíhat tak, že tuto skupinu svalů zatnete a po několika vteřinách opět povolíte. Série se cvičí po deseti zatnutích přibližně 5x denně. Při pravidelném cvičení budete mít svou ejakulaci plně pod kontrolou!

Znecitlivující metody

Snad v každém sexhopu je možné zakoupit speciální znecitlivující gely a krémy. Fungují na principu znecitlivění penisu, takže při souloži máte pak větší výdrž. Přestože je aplikace naprosto jednoduchá (stačí krém lehce vmasírovat do pokožky penisu), mnoho mužů ji vnímá jako nepohodlnou. Znecitlivující účinek mají samozřejmě také kondomy.

Umělé vagíny jako způsob tréninku

Nad možnostmi umělé vagíny by se měli zamyslet i zatvrzelí konzervativci. Pokud máte problémy s erekcí, představují umělé vagíny skvělou možnost, jak natrénovat svou výdrž. Modely Fleshlight mají regulaci podtlaku, můžete dokonce simulovat pocit sání ústy a existuje také speciální umělá vagína pro trénink výdrže.

Při problémech s předčasnou ejakulací jsem sáhl právě po umělé vagíně Fleshlight STU a můžu jen chválit. Výdrž se mi časem opravdu zlepšila, ale chce to trénink. Možná je to stejné jako milovat se každý den, tím se vaše výdrž asi taky zvýší. Zkoušel jsem to denně vždycky cca 30 minut a rozdíl ve výdrži při klasické souloži jsem začal pozorovat přibližně po měsíci. Mirek

Narazili jste někdy na problém s předčasnou ejakulací? Jak jste ho řešili? Máte nějaký zaručený tip, který byste poradili ostatním?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)