Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

TOP vibrátory, které si zaslouží vaši pozornost nejen v roce 2016

Možná, že vám oblíbený vibrátor už nedokáže poskytnout takové vzrušení, jako kdysi. Možná, že prostě jen chcete vyzkoušet něco nového a nebo byste možná ocenila nějaký skutečně originální dárek od partnera. Ať už je to tak nebo jinak, věřte, že moderní technologie se dotýkají i erotických pomůcek, a že trh s hračkami pro dospělé neustále přichází s něčím novým a ještě lepším. Které vibrátory by v roce 2016 rozhodně neměly uniknout vaší pozornosti, pokud toužíte po něčem opravdu originálním?

Womanizer - tak trochu jiný vibrátor

Womanizer představuje erotickou pomůcku, která vibrátor nepřipomíná ani zdaleka. Z hlediska designu by se hodil spíš do telenovel z 80. let, ale nenechte se zmást! Za netradičním vzhledem se ukrývá revoluční technologie, která jako první umožňuje bezdotykovou stimulaci klitorisu. Womanizer lehce nasaje klitoris, který pak díky pulzujícím tlakovým vlnám bezdotykově stimuluje. Ženám tento způsob dráždění připomíná prožitek ze sání poštěváčku. V každém případě je Womanizer první přístroj na světě, který se může chlubit touto stimulační technikou. 

Cena: od 4 954,- Kč

L´amourose V - vibrátor pro milovnice designu

Elegantní vibrátor s krásným ultramoderním designem, připomínajícím umělecké dílo, nese název L´amourose V. Své fanoušky si tahle novinka získala až překvapivě rychle. Pozornost si samozřejmě zaslouží nejen jeho vydařený kubistický design, ale především schopnosti dovést vás na vrchol blaha. Nabízí celkem 5 vibračních programů a 12 různých rychlostí. V recenzích se pějí ódy především na ergonomický tvar a intenzitu vibrací. 

Cena: od 1 822,- Kč

Magic Wand Rechargeable

Masážní přístroje obecně nepředstavují žádnou novinkou. Známy jsou už od 70. let, nicméně jejich schopnosti se osvědčily a obliba stoupá. Jedná se totiž o masážní vibrátor s širokým spektrem využití. Jeho hlavice může stimulovat intimní partie stejně tak dobře, jako jakoukoli jinou část těla. Magic Wand Rechargeable se svým designem od původního modelu příliš neliší, ovšem jeho síla tkví v možnosti dobíjení a tudíž i absenci dobíjecího kabelu, který během stimulace může překážet. Přístroj vydrží v chodu až 4 hodiny, je mnohem tišší než jeho předchůdci a navíc má silikonovou masážní hlavici. Pokud už vlastníte nějaký starší masážní přístroj, možná je nejvyšší čas na jeho upgrade... 

Cena: od 3 375,- Kč

kGoal - variace na venušiny kuličky

kGoal není vibrátor v pravém slova smyslu, spíše variací na venušiny kuličky. Jedná se o první interaktivní přístroj a cvičební nástroj, který ženě dokáže poskytnout zpětnou vazbu za její snažení při zpevňování pánevního svalstva. Feedback je zajištěn pomocí aplikace v mobilu, fungujícího nejen jako sledovací zařízení, ale také jako trenér. Jestliže nemáte možnost si aplikaci do mobilu instalovat, nevadí. Zpětná vazba funguje i bez ní. Jak přesně funguje, se dozvíte v našem článku. Stlačitelný balónek se vkládá do pochvy a druhé, tenčí rameno má světelnou diodu, která signalizuje dobíjení přístroje pomocí konektoru. Lze jím také ovládat měkký balónek a ukládat historii cvičení. 

Cena: od 3 725,- Kč

Mystery Vibe Crescendo - vibrátor dle aktuální chuti

Sto žen, sto chutí. Vibrátor Crescendo je speciální vibrátor, jehož tělo si můžete ohnout do tvaru v závislosti na své momentální potřebě, ať už je to esíčko, podkova nebo jakýkoli jiný tvar. Předností vibrátoru Crescendo je především ohebnost a flexibilita. Hračka je vybavena šesti vibračními motorky, jejichž chod ovládáte sama pomocí chytrého telefonu. Pohyby po celé délce Crescenda si můžete snadno naprogramovat. 

Cena: od 3 975,- Kč

Crave Duet Crimson

Vibrátor s unikátním designem se dvěma hroty, které obklopují klitoris a přenáší vibrace tam, kde je to nejvíc žádoucí. Přístroj má kvalitní kovovou základnu a unikátní motorek, díky čemuž se vibrace soustředí do silikonové části, a ne do rukojeti. Čtyři vibrační programy a 4 úrovně výkonu nabízí pestré spektrum kombinací. Kromě designu a schopností oceníte také jeho snadné nabíjení. Stačí totiž jen odpojit kovovou základnu a zapojit ji do počítače (nebo nabíječky na mobil). Pokud správně uzavřete kovovou základnu, stává se silikonová část plně vodotěsnou a vibrátor je pak možné využívat i ve vaně, sprše nebo vířivce. 

Cena: od 3 550,- Kč

LELO Hugo - vibrátor pro muže

A teď na oplátku zase něco pro pány: Lelo Hugo je anální vibrátor se dvěma výkonnými motory a krásně tvarovanými rameny, určenými ke stimulaci prostaty a anální hráze současně. Řada mužů trpí neustálými předsudky, které je bohužel ochuzují o dosud nepoznanou slast, jakou přináší jen dráždění mužského bodu G (prostaty). Lelo Hugo je pomůckou přímo stvořenou pro tyto účely, navíc v luxusním provedení a elegantním designu. Tenhle anální vibrátor má sametově hebké tělo, vyrobené z lékařského silikonu. V balení Lelo Hugo najdete také dálkový ovladač, který tuto pomůcku pozvedává na ideální hračku pro páry. Bezdrátový ovladač Sense Motion nabízí navíc dva programy na ovládání pohybem ruky. Dosah ovladače je 12 metrů. Dva motorky jsou umístěny tak, aby jeden stimuloval prostatu a druhý anální hráz. Těšit se můžete na 8 vibračních programů a po dobití přístroje přes USB konektor také na plné dvě hodiny neúnavných vibrací. 

Cena: od 4 592,- Kč

Zaujal vás některý z vibrátorů nebo je Váš vkus zcela jiný a dáváte přednost staré dobré klasice? Máte svůj oblíbený kousek nebo rádi zkoušíte něco nového?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)