Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Zapomeňte na banán, je tady ultimátní průvodce ženskou masturbací

Pravidelná masturbace bez jakéhokoliv ostychu je to nejlepší, co žena pro poznání vlastního těla a tím pádem lepší sex může udělat. Já si hraji sama se sebou každý den hned po probuzení a stále mám co objevovat. Proto věřím, že i ty zkušenější následující průvodce skutečnými technikami a postupy ženské masturbace naučí něco nového. Nebo minimálně donutí k zamyšlení nad tím, zda-li nepřichází o opravdu skvělé orgasmy.

Tento průvodce rozhodně nebude o banánech, okurkách a hudebních táborech, kde si holky strkají tam dolů flétnu v domnění, že zažijí něco úžasného. Nezapomenutelné vyvrcholení vyžaduje nejen šikovné pomůcky, ale také poctivý trénink. Jakými metodami a postupy dosáhnout toho, že se dokážete udělat do 3 minut? Kalhotky dolů a jdeme na to!

Ženská masturbace není prachsprostá honička

Muži to mají tak jednoduché. Pustí péčko, nastartují pravačku a mají vystaráno. Masturbace se v jejich režii mění v závod o to, kdy se jim podaří upustit páru. Dělat to stejně ženy, tak si možná tak přivodí trauma a vyčerpání, po kterém sloupnou tabulku mléčné čokolády. Jedním z největších překvapení pro mnoho samiček tak je, že soustředit se na orgasmus je prostě hloupost. Ještě horší je soustředit se na řeči nejlepší kamarádky, která masturbaci dle divokých historek povýšila minimálně na šaolinské umění.

Podle různých studií sexuálního zdraví a chování z posledních let pravidelně masturbuje (tedy dvakrát až třikrát týdně) pouze přibližně 8 % žen ve věku 25 až 35 let. U mužů ve stejném věku je to až 25 %. Přibližně 30 % žen údajně nemasturbuje vůbec. Tajně doufám, že tak vysoké číslo lze vysvětlit pravidelnou dávkou sexu s partnerem.

Udělat se není domácí úkol a důvod ke stresu! Chybu v tom dělají nejen mladší, ale i starší ročníky. Když začnete masturbaci vnímat jako mazlení s vlastním tělem a ne jako drancování rozkroku, otevřete si tím dveře k opravdovému uvolnění.

Kreativitě se meze kladou

Snad každý přehled technik ženské masturbace vám naservíruje hromadu neumyté zeleniny a ovoce, ty lepší k tomu přidají také masážní sprchu, milování s plyšákem a zařezávání spodního prádla. Takové návody jsou úplně k ničemu.

Já bych všechny ty banány, propisky, zavařovací sklenice, mobily a další netradiční předměty, které je možné zastrčit do pochvy, nechala holkám ze základky. U nich jsou takové experimenty ještě normální. Pokud nechcete hazardovat se zdravím a stát se terčem posměchu na radiodiagnostickém oddělení v nemocnici, udělejte to samé. Zajímavé zážitky při masturbaci přináší zručnost.

Fáze postupného vzrušování

Může žena vyvrcholit během pár minut? Samozřejmě, sama jsem toho důkazem, ale moc dobře vím, že bez fáze postupného vzrušování to není možné. Pro někoho je udržovat se při chuti jednoduché, těm dalším poradím vnímat vše, co se jim líbí. Pro některé ženy může být spouštěčem už jen to, že se krásně obléknou a nalíčí. Když pak dojde na věc, unášejte se fantaziemi, vzrušujte sama sebe, hezky postupně a v tempu, při kterém nemáte čas přemýšlet. A když vám dojdou nápady, inspirujte se!

Přemýšlení a plánování do masturbace nepatří. Nesmíte si začít lámat hlavu tím, čím dalším se budete vzrušovat. Prostě to udělejte!

Skutečné techniky ženské masturbace

Asi není nutné zrovna dvakrát vysvětlovat, že hlavní roli vždy ve finále hraje vaše hlava společně s klitorisem a bodem G. A jaké techniky vás zavedou k novým zážitkům a lahodné stimulaci?

  • Lehnout si na záda nestačí, nebojte se i při masturbaci měnit polohy, klidně si podložte pánev polštářem a objevujte pozice, při kterých se cítite pohodlně.
  • Stimulujte klitoris i bod G zároveň, pomocníkem vám bude erotická hračka. Vibrátor Loveo Euphoria ke stimulaci těchto dvou místeček přidá moderní technologii v podobě rozpoznání intenzity lidského tepla.
  • Nenechte druhou ruku zahálet, hlaďte se po celém těle. U mě velmi dobře funguje představa toho, že mě u masturbace sleduje partner a já mu ukazuji, kde by mě měl hladit.
  • Když se vám to líbí, klidně křičte, sousedi nesousedi! Zvukové projevy, hluboké dýchání a ztráta zábran k masturbaci zkrátka patří.
  • Odepřít si orgasmus? A proč ne, je to skvělá příprava pro další kolo sebevzrušování.

Odprostit se od stereotypního obrázku ženy, která si to dělá pod peřinou okurkou, případně pokoutně ve sprše, je prvním krokem k tomu, aby vás masturbace skutečně začala uspokojovat. Nemusíte se s nikým porovnávat, nemusíte se snažit napodobovat divošky z filmů pro dospělé. Vaše šikovná ručka a vhodná erotická pomůcka jsou ingrediencemi, které nikdy nezklamou.

Nejraději při masturbaci ležím na boku s mírně vyšpuleným zadečkem tak, abych si hloubkou zasunutí vibrátoru a sílou sevření stehen sama určovala intenzitu dráždění.

Tréninkem k dokonalosti

Samotné dosažení orgasmu při masturbaci není cílem, ale skvělou odměnou za znalost vlastního těla. Někdo chodí běhat, další medituje během předražených lekcí jógy a já masturbuji. Vyčistím si u toho hlavu a získám energii. Proto mi přijde smutné, když se dospělé ženy bojí detailně prozkoumat to, co je uspokojuje. Nebo se dokonce stydí za chuť vyzkoušet nějakou erotickou pomůcku, která jim na cestě k orgasmu výrazně pomůže. A věřte, že banán ani okurka to rozhodně není.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)