Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Zapomenuté erotogenní zóny a tipy pro jejich dráždění

Vrhnout se do rozkroku s cílem vyrobit nějaké to vzrušení umí každý, ale pouze experti na to jdou přes dráždění jinak přehlížených místeček. Jaké erotogenní zóny na ženském a mužském těle si zaslouží pozornost? Naučte se je hýčkat a přidejte se mezi ty, které baví objevovat nové zážitky.

Předehra je kapitola sama pro sebe, nicméně často je degradována na orální sex. A čemu to vadí? Pro mě jako ženu je pochopitelně snadné vzít si jeho nádobíčko do pusy a připravit ho na sex. Muži zase rozdají pár polibků, pomačkají ňadra a roztančí jazyk mezi dámskými stehny. Pokaždé stejný scénář. Ať už je zmíněný postup sebevíc funkční, rozhodně není moc originální, a proto jsem se rozhodla inspirovat následujícím přehledem zapomenutých erotogenních zón.

Repertoár polibků

Končí vaše líbací dovednosti u francouzského polibku? V tom případě vám prozradím, že rty touží po mnohem větším překvapení. Nevynechávejte líbání, věnujte mu dostatek času a hlavně se nesnažte jazykem dosáhnout partnerovi či partnerce až do krku. Raději zkuste rty vašeho protějšku jemně sát, přejíždět přes ně bříšky prstů, nebojte se zapojit zoubky. Během sexu jsou citlivější než kdy jindy.

Pánové, když se vás někdo zeptá, co milujete na ženách, ti slušnější z vás odpoví rty a oči. Tak se nestyďte polibky rozdávat ve velkém množství. Rty jsou nejerotičtější částí ženského těla!

Dráždění šíje rozparádí každého

Polibek na ušní lalůček umí zázraky, ale já doporučuji v oblasti uší a krku zůstat přece jen o trošku déle. Prakticky celá oblast krku patří k hodně citlivým erotogenním zónám. Konkrétně na šíji mají ženy i muži jemnou pokožku, do které se stačí něžně zakousnout. Když to bude vhodné, klidně se zkuste přisát rty a připojte k tomu pevné přitisknutí k tělu. Bude to zajímavé už jen díky tomu, že to jen tak někdo nedělá.

Nechci působit úplně zvrhle, ale takové chycení pod krkem a přidušení také není úplně od věci. To se ale od dráždění erotogenních zón dostáváme k BDSM.

Když přijde na masáž chodidel

Masáž chodidel dokáže přinést skvělý relax, to ví každý důchodce. Ale co takhle plosky nohou a prsty zapojit do trošku chlípnějších aktů? Chodidla jsou mapou celého těla. Když jsou dokonale čistá, nebojte se je líbat a škrábat. Prsty můžete sát a všelijak mnout mezi vlastními dlaněmi, chodidla masírujte. Klidně pro masáž použijte vibrátor, Loveo Noemi má 3 ultra výkonné vibrační motorky a je připraven přinášet hodně silné vibrace prostupující do celého těla, a to klidně rovnou ve sprše.

Zní vám žumlání palce nohy jako blbost? Nedivím se, ale alespoň pro mě je masáž a všelijaké dráždění chodidel od lechtání po vibrační stimulaci opravdu hodně intimní záležitost.

Bříško jako oblast 51

Bříško je pro hodně lidí místo, kde se jejich sebevědomí mění v ubrečené mindráky. Muži zatahují pivní pupík, ženám vadí každý faldík a sní o pekáči buchet. Právě to je ten důvod, proč je na bříško během předehry zapomínáno. Přitom je velmi citlivé a rozhodně si zaslouží pozornost. Můžete po něm přejíždět něžně prsty, případně si pro něj připravit polibky a další speciality.

Když už jsem u těch specialit, vyzkoušejte bříško proměnit v jídelní pult. Body sushi je praktika, během které jíte sushi z nahého těle vašeho protějšku. Sice to není na každý den, možná ani ne na každý měsíc, ale za tu srandu to stojí. Jen upozorním na to, že se tato praktika hodí skutečně jen pro sushi, ovoce a případně nějaké malé dezerty. Kančí guláš s knedlíkem bych servírovala raději klasicky na talíři.

Něco pro pankáče

Z kadeřnictví přímo do postele! Prostřednictvím vlasů dokážete vyvolat vlnu vzrušení, jen musíte vědět, jak na to. Začít můžete nejen jejich taháním. Je úplně jedno, zda-li jsou dlouhé, nebo kratší. Zabořte do nich prsty, projíždějte je a všelijak probírejte. Opět se bude jednat o příjemnou masáž s možností přitvrdit. Vlasy vám poslouží také k ovládání těla vašeho protějšku, prakticky jak v animáku Ratatouille.

Líbí se mi, když muž chytí pevně mé vlasy a nebojí se za ně při různých postelových polohách tahat. Stejně tak se mi líbí, když si k nim něžně přivoní, případně mi je umyje při společném sprchování. A co vím, to stejné se líbí také chlapům, takže na vlasy určitě nezapomínejte.

Erotogenní zóny si užívejte

Nejen kontakt tam dole přináší tělu slast. Zmíněné erotogenní zóny zařaďte na program předehry a testujte, jak je můžete hýčkat. Na některé platí jemný dotek, na jiné silný tlak, další se vám podrobí až po použití erotické pomůcky. Vždy to je ale zajímavý zážitek a nová zkušenost, která vás udělají opět o něco zkušenější.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)