Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Zaslouží si vaše chlouba víc? Poradíme vám, jak prodloužit penis!

Ať už se říká a píše co chce, penis je odnepaměti symbolem mužnosti. Že na jeho velikosti nezáleží? To je krutý omyl. Velikost penisu trápí celou řadu mužů. Zoufalí jsou především z toho, že dostatečně neuspokojí svou partnerku. Nespokojenost se ale netýká jen mužů s malým penisem. O tom, jak mít větší penis, přemýšlí dokonce i ti, jejichž chlouba je průměrně či lehce nadprůměrně velká. Zkrátka: žádný penis není tak velký, aby nemohl být ještě větší.

Přinášíme vám proto několik rad a tipů, jak prodloužit penis. Záměrně začínáme tím nejjednodušším: cviky na zvětšení penisu, a končíme tím nejsložitějším řešením, čímž je chirurgické prodloužení penisu.

Pro začátek si položte otázku: STOJÍ VÁM TO VŮBEC ZA TO?

Možná si to, milí muži, neuvědomujete, ale ženy jsou většinou vůči malým penisům velmi tolerantní! Celkem 89% žen je spokojených s velikostí penisu svého partnera. Na druhou stranu je udáváno pouze 56% mužů spokojených se svým penisem.

Jak velký je "malý penis"?

Průměrná délka penisu je předmětem celosvětových průzkumů a měření. Pravdou je, že 83% mužů má v erekci penis dlouhý 16 cm a méně. Průměrná délka penisu je 14,5 cm.

Pokud váš penis v klidu měří od 6 do 10 cm a při erekci od 11 do 17 cm, nemáte důvod k nespokojenosti. Velikostí své chlouby spadáte do krásného průměru!

Za malé se označují penisy o délce 6 cm a menší.

Cviky na zvětšení penisu

Délka terapie: alespoň 1 rok Účinek prodlužení: o 3 - 4 cm (v obvodu 1 - 2 cm)

Metodu, jak si zvětšit penis sám, představují speciální cviky na zvětšení penisu. Fungují u mužů každého věku a efektu dosáhnete zadarmo. Cviky je třeba praktikovat asi půl hodiny až hodinu denně po dobu jednoho roku. Tato technika je účinná, ověřená a bezpečná.

Cviků na to, jak zvětšit penis, je mnoho. Zmíníme proto dva, které se řadí k nejznámější. Vždy je penis třeba nejdříve zahřát například horkou sprchou či koupelí.

  1. Cvik na prodloužení penisu - provádí se v klidném stavu. Penis chyťte za žalud a natáhněte před sebe. Držte 15 vteřin. Měl byste cítit napínání. Tento cvik opakujte asi 5x a pak chvíli odpočívejte a jemně masírujte žalud, aby se stále prokrvoval. Poté ho opět uchytněte a tahejte na pravou stranu, opět ve frekvenci po 15 vteřinách. Následně proveďte totéž na levou stranu.
  2. Cvik na zvětšení objemu penisu - provádí se v erekci (nemusí být úplná). Penis uchopte ukazováčkem a palcem u kořene (jako při gestu "OK") Prsty popojíždějte až k žaludu. Měl byste cítit jako by se váš penis plnil. Cvičte takto alespoň 15 minut denně. Jedná se o zaručenou metodu, jak zvětšit objem penisu.

Tablety na zvětšení penisu

Délka terapie: minimálně 2 měsíce Účinek prodloužení: od 1 cm výš

Prášky na zvětšení penisu fungují na principu účinků přírodních výtažků z rostlin. Složení tablet stimuluje tkáně penisu tak, že je možné dosáhnout trvalého zvětšení údu. Tato metoda jak si zvětšit penis je velmi oblíbená především v USA, Velké Británii a Kanadě.

Přestože účinky jsou vědecky prokázané, v praxi se jen zřídkakdy setkáte s kladnými ohlasy. Prášky na zvětšení penisu často poslouží jen jako podpora erekce a zvýšení libida.

Mně pomohl Vimax. Nejdřív jako podpora erekce - měl jsem častěji chuť na sex. Výsledek v podobě prodloužení penisu jsem ale začal pozorovat až po půl roce. Penis mám delší o 1,5 až 2 cm. Řekl bych, že ten rozdíl je trochu znát i na objemu. Martin, 29 let

Jaké tablety na zvětšení penisu jsou nejlépe hodnocené?

  1. Vimax
  2. XtraSize
  3. Phallosan

Řada podobných přípravků udává změnu v prodloužení penisu o 5 cm a více. Takové zázraky rozhodně nečekejte. Tedy alespoň pokud nechcete být zklamaný.

Vakuové pumpy na penis

Délka terapie: minimálně 6 týdnů Účinek prodloužení: 0,5 - 3 cm

Vakuová pumpa na penis zajistí rychlejší efekt zvětšení penisu než cviky a tablety. Pokud ji využíváte pravidelně, efekt je trvalý. Funguje na principu odsávání vzduchu a vytvoření podtlaku. Díky němu se do penisu vlije víc krve, penis se prodlouží a zkvalitní se erekce.

Princip všech vakuových pump je stejný, ovšem velmi dobře jsou hodnocené vakuové pumpy Bathmate.

Koupil jsem si vakuovou pumpu Bathmate Hercules a jediné, s čím jsem nebyl spokojený, je gumová manžeta, která poměrně dost tlačí a způsobuje otoky. Na válci je měřidlo, kterým můžete pozorovat výsledky. Ty sice nejsou nijak famózní, ale jsou. U mě je to zatím 1 cm za necelé tři měsíce. Petr, 33 let

Vakuové pumpy se doporučují používat ve sprše či vaně, a to po dobu 15 - 20 minut denně. Výsledky by se měly dostavit přibližně po 6 týdnech.

Natahovače penisu

Délka terapie: minimálně 6 měsíců Účinek prodloužení: 3 - 5 cm

Termín "natahovače penisu" nezní zrovna věrohodně. Jedná se o nejstarší metodu jak prodloužit penis. Zatímco v minulosti mohla být tato metoda spíš nebezpečná, než prospěšná, dnes existují kvalitní a certifikované pomůcky. U nás je nejznámější Andropenis, který pracuje na tažné metodě. Je určen pro penisy o délce 7 cm a více (v erekci).

Myslím, že tento produkt vyžaduje trpělivost a čas. Mám k němu ale důvěru a četl jsem na Andropenis vesměs kladné recenze, tak uvidíme. Mám ho měsíc a zatím takřka nulový efekt, ale asi je ještě brzy. Luboš, 31 let

Výrobce udává prodloužení penisu o 3 - 5 cm. Výsledky se dostaví po 2 měsících nošení a účinek je téměř 98%. Přístroj je třeba nosit 4 - 9 hodin denně. Výhodou je, že přístroj můžete mít nasazený během běžných aktivit. Cena je ovšem vyšší. Pomůcka Andropenis Gold vyjde asi na 3 999,-Kč. Pro dosažení prodloužení penisu o 3 cm je třeba přístroj nosit po dobu 6 měsíců.

Erotické pomůcky pro rychlý efekt

Délka terapie: okamžitě Účinek prodloužení: 1 - 7,5 cm (na objemu cca 2,5 cm)

Pokud potřebujete zvětšit penis okamžitě, představuje nejefektivnější řešení návlek na penis. Sice to není úplně "natur" řešení, ale svůj účel splní. Současný trh s erotickými pomůckami nabízí skutečně pestrou škálu návleků: se stimulačními výstupky, bodlinkami, spirálkami, hladké i realistické. Velmi příjemné jsou silikonové návleky na penis, které se snadno roztáhnou, přizpůsobí a penis pěkně obepnou. Těm realistickým nechybí krásně modelovaný žalud ani žilkování. Díky snadné adaptaci materiálu na teplotu těla partnerka možná ani nepozná, že nějaký návlek máte.

Návleky na penis vás vyjdou na pár set korun. Ty nejdražší stojí kolem jednoho tisíce korun a mají i poutko na varlata a vibrují.

Chirurgické prodloužení penisu

Dříve, než se rozhodnete pro chirurgické prodloužení penisu, měl byste vědět, že se jedná o ne zrovna jednoduchou metodu, u níž vůbec není zaručený efekt. Naopak hrozí riziko ztráty funkčnosti a poškození penisu (i když jen zřídka). Operace se provádí částečným naříznutím vazu, který penis poutá ke stydké kosti. Zvětšení je až o 2 - 3 cm na délku. Penis v erekci pak nestojí vzpřímeně, ale vodorovně. Hrozí též riziko nižšího prožitku při sexu.

Zvětšení objemu penisu se provádí pomocí vstřikování tukové tkáně do údu. Mohou však vznikat vnitřní hrbolky, jizvy a jiné kosmetické defekty.

Vyzkoušel jste vy sám nějakou z uvedených metod? Co byste doporučil ostatním mužům, kteří jsou nespokojení s délkou svého penisu?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)