Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Málokterá sexuální praktika vyvolává tolik diskuzí a málokdo se k ní staví zcela neutrálně. Na jedné straně tábora stojí jeho jednoznační vyznavači, na druhé pak ti, co jej zatracují a pravda je asi pouze individuální. Zejména u mužů je anální sex dosti oblíbený. Ti se ale u svých něžných protějšků setkávají se zápornou reakcí a neochotou jej vyzkoušet, obvykle kvůli strachu z bolesti a případných pozdějších problémů. Je nutno říci, že právě tento strach je ve většině případů zcela neopodstatněný, a že při správném postupu se může jednat o víc jak příjemnou techniku!

Co že je na análním sexu tak příjemného?

V případě mužů je odpověď na tuto otázku zcela jednoznačná. Anální otvor je užší než vaginální, tření je tedy intenzivnější a pro muže velmi příjemné. Ale co pro ženy? V případě něžného pohlaví už totiž o tak velkou slast nejde, a to především proto, že v okolí konečníku se nenachází téměř žádné erotogenní zóny, ani citlivá nervová zakončení. Přesto však anální sex pro ženu příjemně citlivý být může.

V blízkosti konečníku je totiž umístěn Grafengergův bod, známější pod názvem bod G, který je během anální soulože stimulován. To samé platí o svěrači konečníku, který je považován za jakousi erotogenní zónu s nervovými zakončeními. Právě z těchto důvodů může být anální sex příjemný i pro ženu, pokud při něm ovšem dodržíme určitá pravidla a postupy. Jaké?

Anální "pomocníci"

Výraz "pomocníci" možná zní trochu směšně, nicméně ukrývá se pod ním celá řada pomůcek, které anální sex mohou vylepšit a zjednodušit. V první řadě je ovšem třeba myslet na to, že všechno, co si do konečníku zavádíte, by mělo být naprosto čisté!

Mini kolíček na prst - je určen pro úplné začátečníky, je zhotoven z měkkého gelového materiálu a opatřen očkem pro prst. Vyrábí se v mnoha velikostech a cenově se pohybuje od sta korun. Anální kuličky a řetízky - i pro ně bývá velmi často coby materiál volen gel nebo silikon. Jednotlivé kuličky, které mohou mít různý průměr, jsou spojeny tenkou šňůrkou (také z různého materiálu). Anální kolíky a dilda - pomůcky nejrůznějších tvarů i materiálů. Některé anální kolíky se vyrábí s přísavkou, takže si s nimi lze užívat také pokud je připevníte na hladký povrch, například v koupelně...

Rozcvička bez análních pomůcek

Stydíte se, nechcete utrácet ... ať už si z jakéhokoli důvodu nechcete žádnou podobnou erotickou pomůcku kupovat, obejdete se klidně i bez nich, přestože s nimi je trénink mnohem zábavnější. Klasicky si vystačíte s trochou gelu a prsty (pro začátek s jedním), který pomalu do konečníku zasouváte, masírujete vchod, hnětete, vytahujete a zase zasouváte, kroužíte bříškem prstu apod.

TIP - Rozcvičky před análním stykem se samozřejmě může zúčastnit i váš partner! Ať už s erotickými pomůckami nebo bez nich, anální stimulace je rozhodně příjemná pro oba. Vás připraví a jeho vzruší!

Lubrikační gel je základ!

U jakéhokoli análního dráždění a především pak u samotného aktu s partnerem nezapomeňte na úplný základ, lubrikační gel. Sliznice konečníku se přirozeně sama nezvlhčuje a styk nasucho by byl téměř jistě velmi bolestivý.

V současné době jsou na trhu tzv. znecitlivující lubrikanty, tedy gely, které znecitliví oblast kolem svěračů, která je při průniku nejcitlivější. Gel stačí na tuto oblast nanést pár minut před samotným aktem. Ubírá sice na prožitku, nicméně skvěle se hodí pro začátečníky a určitě také pomůže odbourat problém strachu z průniku.

Na koníčka nebo zezadu?

Neméně důležitá je při análním sexu samotná poloha, přičemž mezi nejoblíbenější patří tyto tři:

Zezadu - drobnou nevýhodou je, že kontrolu nad aktem má muž a žena je tak trochu podřízena. Není příliš vhodná ve chvíli, kdy se vám nedaří stoprocentně uvolnit. Naopak skvělá je, podložíte-li si podbřišek polštářem.

Na koníčka - tato pozice je pro ženu velmi strategická. Dokonale totiž ovládá rychlost i hloubku průniku a navíc muži tuto polohu přímo zbožňují!

Z boku - poloha, při které oba partneři leží na boku, žena mírně pokrčí nohu a přednožením nastaví muži zadeček. Obvykle při této poloze nedochází k úplnému zasunutí penisu, takže se skvěle hodí pro začátečníky!

Snažit by se měl i partner!

... nechce vám přece ublížit. A pokud si tím nejste jistá, určitě s nikým takovým anální sex neprovozujte. Muž vás musí respektovat, mít velkou trpělivost a především ze začátku postupovat mimořádně pomalu. Ten, který upřednostňuje svoji slast za cenu vaší bolesti, k něčemu takovému, jako je anální styk pravděpodobně ještě mentálně nedospěl.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)