Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

FAQ

Doprava & Reklamace

Jaké jsou možnosti dopravy?

Zásilku doručíme službou PPL do 24 hodin od přijetí vaší objednávky. Pokud zboží objednáte do 14.hodiny, balíček odešleme ještě ten den. Cena dopravy je 49 Kč, resp. 84 Kč při doručení na dobírku. Objednávky nad 1 000 Kč zasíláme zdarma.


Způsoby doručení


Kurýrní služba PPL
nad 1000 Kč ZDARMA
pod 1000 Kč 49 Kč

Jaké jsou možnosti plateb?

Platit můžete bezplatně kartou nebo převodem na účet, nebo si nechat poslat zboží na dobírku za poplatek 35 Kč.


Možnosti plateb


Převodem na účet

ZDARMA

Platba kartou

ZDARMA

PayPal

ZDARMA

Na dobírku

+35 Kč

Jaká jsou pravidla pro reklamaci?

Za našimi hračkami si stojíme a máme je rádi – a věříme, že vy budete také. Když s naším zbožím přesto nebudete spokojená, můžete jej bezplatně vrátit bez udání důvodu – a to do 30 dnů od zakoupení. Výrobek musí být nepoužitý a v původním balení. Pro zásilku si přijede náš kurýr, nebo jej můžete zaslat na adresu:


Loveo s. r. o.
Slatiňanská 23
Nasavrky 538 25


V případě poruchy můžete výrobek kdykoliv reklamovat. V obou případech nám prosím dejte vědět na e-mailovou adresu info@loveo.cz nebo na telefon +420 228 225 336.

Jak dlouho proces reklamace trvá?

Jakmile obdržíme a uznáme vaši reklamaci, peníze vyplácíme během 1–2 pracovních dnů. Vrácená částka odpovídá výši původního nákupu. Neproplácíme poplatky za expresní doručení.

Jak bude balíček doručen?

Balíčky balíme do obyčejného hnědého papíru. Vnější obal je naprosto diskrétní a balení z tvrdého materiálu zajistí, aby nebylo možné určit obsah. Ze zpáteční adresy nelze poznat odesílatele ani obsah balíčku.

Posíláte do celého světa?

V tuto chvíli doručujeme do několika zemí pevninské Evropy; více informací najdete v tabulce (nezahrnuje Faerské ostrovy, Grónsko, Mellilu, Ceutu, Kanárské ostrovy, San Marino, Livigno, Campione d'Italia, Andorru a Vatikán). Vyhrazujeme si právo neposílat objednávky, pokud máme důvodné podezření, že uvedená adresa není bezpečná, například na společnou adresu, P.O. box či depo. V takovém případě vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Nakupování

Kdy mi strhnete peníze z mé kreditní karty?

Při zpracování vaší objednávky, v okamžiku, kdy začneme připravovat zásilku k odeslání. Pokud nastane jakákoliv komplikace, co nejdříve se s vámi spojíme a vše napravíme – nemějte obavy.

Jsou při nakupování informace o mojí platební kartě v bezpečí?

Informace o kartě a osobní údaje jsou před odesláním přes internet šifrovány technologií Secure Sockets Layer (SSL). To znamená, že všechny vložená data jsou naprosto důvěrná. Navíc v okamžiku, kdy od banky obdržíme autorizaci, zašifrované informace předáme a neuchováváme je v našem systému.

Co vše je zahrnuto v době zpracování objednávky?

Doba zpracování objednávky se počítá od okamžiku objednání zboží a započítává se do ní čas nutný pro doručení platby, předání objednávky do expedice a příprava k odeslání. V případě zboží na skladě to bývá jeden pracovní den, pokud není v popisu zboží uvedeno jinak.

Naše produkty

Můžu vaše vibrátory prodávat na svém eshopu?

Ano, samozřejmě nabízíme možnost velkoobchodní spoluprace. Pro bližší info nás kontaktujte prosím na emailu obchod@loveo.cz. Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Jsou výrobky bezpečné?

Prodávané výrobky jsou pouze pro zamýšlené použití; neneseme odpovědnost za žádnou újmu způsobenou prodávanými výrobky.

Proč bych si měla připlácet za luxusní hračky?

Prémiové či luxusní hračky jsou lépe vyrobené, z kvalitnějších materiálů, mají větší životnost a přinášejí lepší výsledky. Jsou vhodnou investicí do vašeho sexuálního života a vzhledem k dlouhé životnosti poskytují skvělý poměr cena výkon.

Jak bych se měla o svůj vibrátor starat?

Z hygienických důvodů doporučujeme umýt vibrátor po každém použití. Opláchněte jej v teplé vodě s mýdlem a poté usušte nežmolkující látkou. Nepoužívejte chemické čističe či hrubé materiály.

Měla bych používat lubrikant?

Rozhodně ano! Ať už se chystáte na chvilku o samotě, nebo s partnerem, lubrikant vám pomůže dostat z vibrátoru maximum rozkoše a pohodlí. Dbejte na používání lubrikantu na vodní bázi a vibrátor po použití vždy pečlivě umyjte.

Všechny hračky Loveo jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího a nejbezpečnějšího dostupného silikonu. Nehledě na kvalitu, všechny silikonové výrobky poškozuje dlouhodobé užívání v kombinaci s lubrikantem na silikonové bázi.