Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Vykročte vstříc netušené rozkoši

Skutečný vrchol blaha je výš, než si myslíte. A přece na dosah.

Rozkoše není nikdy dost… ale vždycky jí může být víc

Naše hračky mají jediný účel: vyburcovat vaši smyslnost a ukázat, že skutečný vrchol blaha je daleko výš, než si myslíte. Spolu s hladivým povrchem vám k netušeným výšinám pomůže nejen každý hrbolek a záhyb, ale také senzory, které bezprostředně reagují na vaše tělo a intenzitu zážitku tím ještě znásobují.

Výsledkem vzájemné souhry všech důmyslných detailů jsou vibrátory, které předčí svými účinky kdejaké afrodiziakum. Ceny však držíme při zemi, protože chceme, aby si omračující slast mohla dopřát každá žena.

Loveo
Loveo

Čím poutáme pozornost

Naše vibrátory sice překonají kdejaké afrodiziakum, při samotném nákupu ale není důvod se vzrušovat – potrpíme si totiž na prvotřídní servis a vše řešíme bez zbytečných odkladů.

1

Výjimečné vibrátory

Využíváme nejmodernější technologie jako jsou tlakové a hlasové senzory, abychom vám maximálně ulehčili a zpříjemnili cestu na vrchol.

2

Česká značka

Jsme tu doma. Zboží odesíláme z tuzemských skladů, aby u vás bylo co nejdříve. A s jakýmkoliv problémem vám ochotně pomůže naše pohotová podpora.

3

Vzrušující čtení

Svět erotiky se rychle vyvíjí. V našem magazínu proto pravidelně upozorňujeme na nové trendy a snažíme se vás inspirovat ke zkoumání smyslnosti.

4

Nadstandardní servis

Své zákaznice si hýčkáme. Zboží vám zdarma dopravíme až domů, do 30 dnů jej můžete bezplatně vrátit a oprávněnou reklamaci vyřídíme bez vykrucování.

Venušiny kuličky Ines mají v první řadě praktické výsledky. Pravidelné používání vede k posílání vaginálních svalů a svalů pánevního dne, k lepšímu zotavení po porodu i k prevenci inkontinence.

Loveo Ayla je světová novinka, která dokáže pomocí speciálních senzorů reagovat na intenzitu lidského tepla, a podle toho aktivuje intenzitu vibrací.

Posilujte! Nejen vaše břicho, ale i pánevní dno potřebuje cvičení. Pořiďte si Venušiny kuličky Loveo.

Chytrý vibrátor Loveo Ione automaticky reaguje na ženské tělo a průběžně mu přizpůsobuje intenzitu vibrací.